Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за сървър

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за сървър

Мнениеот d3v1lk1nG » 22 Яну 2014, 17:37

Като има повече сървъри ще има и повече админи,ще разчистите списака с тези които не влизат редовно ище дадете шанс на някои редовни играчи ако имат желание :)
Аватар
d3v1lk1nG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 536
Регистриран на: 30 Яну 2011, 16:20
Име в игра: d3v1lk1nG
Skype: -

Re: Предложение за сървър

Мнениеот GGeorgiev » 22 Яну 2014, 18:29

Admin написа:Тук ще ви поствам различни часове и налични админи и тогава ще прецените дали можем да си позволим нови сървъри.


Люси за всичко има решение веригата може да стане доста известна никога не се предавайте както каза девила има доста редовни играчи които могат да се заемат с отговорността има ли желание има и начин :)
Ако трябва ще се нагърбя с отговорността да посещавам на 30 минути всички сървъри :)
Имам желание да помогна така че на мен може да се разчита бихте могли и компютъра ми да ползвате за хост с team viewer само че не съм с статично ИП или както беше там а съм на БТК а и освен това нета е бавен за тази работа иначе машинката ми щеше да ви свърши добра работа :)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Предложение за сървър

Мнениеот az|sam|mm » 22 Яну 2014, 19:36

+съгласен съм !
Пуснете нещо в което ще релаксираме !
+Искам да добавя , да се обърне сериозно внимание на ДМ! Стана 2 дни невероятен лаг, vkr може да потвърди ! Просто нз какъв е проблема с дм , ама като няма лаг се пълни бързо , а като има почти никой не играе там !
Изображение
Аватар
az|sam|mm
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 697
Регистриран на: 10 Мар 2012, 20:05
Местоположение: Варна
Име в игра: [dG] M u H a B a M 3 a T o K a
Skype: crazy.car

Re: Предложение за сървър

Мнениеот ABRA » 22 Яну 2014, 20:57

Това е единствената верига в която постоянно има админи на линия. А колкото по темата и аз съм фен на фън сървърите и мисля, че един Ghost сървър, добре направен ще привлече доста народ :)
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: Предложение за сървър

Мнениеот sadvateli.com » 22 Яну 2014, 23:25

Аз бих могъл да помогна с изграждането на сървър kreedz, хоствал съм такъв сървър, и не натоварва толкова, колкото до хоста, предполагам, че мога да хоствам, но и аз съм на бтк, ип-то ми е и статично и динамично, не знам защо така се получава..;д мога да хоствам, но се променя ип-то, иначе нета е стабилен Изображение
Аватар
sadvateli.com
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 81
Регистриран на: 03 Авг 2012, 18:10
Име в игра: ne
Skype: hi

Re: Предложение за сървър

Мнениеот d3v1lk1nG » 23 Яну 2014, 12:20

Мисля че това със сменянето на ИП ще се окаже проблем , но пък изяви желание и друг който може да помогне , плюс тва има готов АВП сървър който има кой да го хоства ,но просто не искат да го пуснат, нз за кво то ми каза момчето че някой бил против ..и освен него може да се пусне и др фън който да привлича хора във веригата :) въпроса е само да има съгласие за един и същ и да има съгласие от всички сегашни админи и модератоори и т.н :)
Аватар
d3v1lk1nG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 536
Регистриран на: 30 Яну 2011, 16:20
Име в игра: d3v1lk1nG
Skype: -

Re: Предложение за сървър

Мнениеот samanta » 23 Яну 2014, 12:23

Какво сега, вместо този предложихте още 10 сървъра? :D
Fall down seven times, stand up eight
Аватар
samanta
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 13 Юни 2013, 13:03
Име в игра: samanta
Skype: -

Re: Предложение за сървър

Мнениеот burgasko » 23 Яну 2014, 13:33

За Windows или за Linux си говорите ? Не разбрах кой какви сървъри има ... и как да няма кой да хоства.

ПП. имам 2 наети сървъра със по 18 слота който не ги ползвам. ;) на линукс са (имам някъФ панел и фтп) ус*ах доста по тях и за това не се ползват иначе се опитах да пусна DeathRun и ГГ. Ако искате ... може да сключим някаква сделка (хахаха как звучи)
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

Re: Предложение за сървър

Мнениеот Batmana » 23 Яну 2014, 13:36

Идеята ти не е лоша но ще е още по добре ако има Айм Сървър с капацитет 0/16 според мен ! Ще се цъка авп индиа 35хп и още много такива и съм на 100% сигърен че ще пръщи от народ (sun) (rock)
Аватар
Batmana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:36
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Предложение за сървър

Мнениеот d3v1lk1nG » 23 Яну 2014, 14:33

Офтопик:
Batmana написа:Идеята ти не е лоша но ще е още по добре ако има Айм Сървър с капацитет 0/16 според мен ! Ще се цъка авп индиа 35хп и още много такива и съм на 100% сигърен че ще пръщи от народ (sun) (rock)


Мне идеята им беше за друг вид сървъри не точно аим ....А колкото до бургаско да той винаги е помагал с квото може и е бил и хост и всичко , но трябва и някой да помогне за да се направи сървър то е лесно само да предложим и да чакаме на готово:) Хостове мн намерихме желаещи само че някой дет разбира и може да ги направи както каза за Linux или за Windows , ии най вече да каже Люси иска ли други сървъри или да се локва темата
Аватар
d3v1lk1nG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 536
Регистриран на: 30 Яну 2011, 16:20
Име в игра: d3v1lk1nG
Skype: -

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron