Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за сървърите

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за сървърите

Мнениеот Faster » 25 Ное 2014, 17:02

Приятели бях казал за един плъгин който не позволява да се изписват лошите думи и наказва автоматично с гаг , слай , кицк и прочие то е въпрос на настройка. Мислих , че е различен гаг плъгин , но като чета определението му май се добавя отделно към сървърите . Съжалявам , че не разбирам много надявам се някой по - навътре в нещата да реши дали би свършило работа , ако е за добавяне на думи и прочие мога да се заема да си поиграя само да има някой който да ми обясни къде да ги добавям и т.н . Но както виждам пише , че е пробван и работи и си мисля , че вече са добавени определени думи с които е пробван .
Както казах не разбирам нищо и се надявам темата ми да не е излишен спам
ето за какво говоря : http://cs-bg.info/plugin/162/
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Предложение за сървърите

Мнениеот dzak » 25 Ное 2014, 17:37

Admin написа:
Faster написа:Има и друг вариант приятели преди години играх в някакъв сървър където имаше плъгин или както му се вика който гагва пред да се покаже на чата смисъл пишеш обиди натискаш ентер и на чата излиза че опредения играч е гагнат поради нецензурирани думи . Ако ще говорим за времето , когато няма колеги в определен сървър това е решението , но не можем да даваме като оправдание какво ще стане след наказанието като няма админи . Има си точно зададени правила които и аз веднъж прескочих , мисля , че се извиних на екипа за грешката си и от там нататък си взех поука . Второто което е какво значение има дали ще му наложите бан или гаг ? Обидите и простотиите са казани вече , файда никаква ще му свърши наказанието ще влезе и пак ще ръси простотии същата работа се получава и след гага . За това , че колеги не си рискувайте правата като слагате такива банове които не са дадени в правилата . Дал съм ви идея по горе някой ден ако имам време от работата дето ми е на главата ще се разровя в интернет да видя дали ще го намеря това и да го пусна като отделно предложение за веригата ни .
Лека вечер приятели!

За да е активен този плъгин се залагат определени думи а както знаем днешната младеж е доста изобретателна и ние не можем да добавим всичките с техните съкращения и т.н..


Думите наистина са ужасно много и има много начини за заобикаляне. Не забравяй, че всяка дума, съдържаща в себе си срички като "ебе" и т.н., този плъгин ще ги отчита като псувни.
Според мен неефективен плъгин.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron