Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[ОТГОВОРЕНО]Предложения за "Видове наказания спрямо техните

ИзображениеТук предлагайте какво искате до добавим/премахнем

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

[ОТГОВОРЕНО]Предложения за "Видове наказания спрямо техните

Мнениеот Curkata » 17 Яну 2016, 14:23

Здравейте, има някои неща, които бих искал да предложа, които от своя страна биха помогнали на админите за реда в сървърите, както и за нормалното протичане на играта на потребителите. Общото правило, което предлагам да се добави е : При повторно нарушаване на конкретно правило след минимална наложена санкция (бан от 1 ден; от 1 час и т.н.), с всяко следващо нарушение на това правило от един и същи играч, той получи бан за по-дълъг период от време.
Например: редовния нарушител в сървърите dani влиза и започва teamflash. Получава бан за 1 ден. След бана пак влиза и пак teamflash. Получава бан за 3 дни. И така банът да се увеличава, докато играчът не се научи да не нарушава правилата.

Ето ги и предложенията:

LoShaTa LaDy написа:1. Игра с помощни средства(скрипт,хак).
Наказание от Админ: 3дни-7дни - permanent( ban )

-Ново предложение - бан за 4 седмици (и в момента е така, но тук във форума не е променено и някои нови админи може да се объркат)

LoShaTa LaDy написа: 3. Излишен "spam" или "flood" в чата,пускането на музика по микрофона
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick, до 5 минути ban

-Ново предложение - добавяне на gag към наказанието, а при повторни прояви бан от 1 час нагоре.

LoShaTa LaDy написа: 5. Реклама на друг сървър/сайт в чата, никове с цел реклама на конкурентни вериги и/или сайтове
Наказание от Админ: Предупреждение. kick, до 1 ден ban

-Ново предложение - без предупреждения, а по усмотрение на админа бан до 1 седмица

LoShaTa LaDy написа:8. Мятането на флаш пред отбора Ви или нарочно флашване на съотборниците!
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick,ако се налага до 1 ден ban

-Ново предложение - след бана от 1 ден, при всяко следващо нарушение на това правило от даден играч, банът да се увеличава

LoShaTa LaDy написа:11. Рекънектването и "retry" с цел прераждане
Наказание от Админ:По усмотрение на администратора. slay, kick

-Ново предложение - да се добави до 1 ден бан


LoShaTa LaDy написа: 13. Писането на БГ в сървърите е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, изключение правят само хората, които не знаят езика!При нарушение на това правило:
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick, до 5 минути ban

-Ново предложение - да се премахне това правило, защото е напълно безсмислено
П.П. По мнение на shit happens, нека правилото да остане, като се остави едно наказание - gag, който ще е в полза при наличие на хора, говорещи на чужди езици.


П.П.2 Добавено ново предложение за :
LoShaTa LaDy написа:2. Арогантно поведение към другите играчи, админи
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. Gag, Kick

-Ново предложение - Да се добави бан от 1 час до 1 ден, НО само за тези, които многократно нарушават това правило

Това са нещата, които от моя гледна точка в сървърите и форума имат нужда да бъдат променени и ще са в полза за играчите и админите. Искам да отбележа, че там където има увеличаване на бана (както е при teamflash; spam/flood), става на въпрос само за играчи, които не влизат за да играят, а многократно да нарушават правилата и не си взимат поука от наказанията. Ако се сетите за нещо друго, което трябва да бъде добавено/премахнато от тези правила, както и за увеличаване на някое наказание, моля, споделете. :)
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот ABC » 17 Яну 2016, 14:29

Играчи, които системно нарушават правилата на веригата и пречат на другите да се наказват сурово.
Аз играчи с хак им слагам 4 седмици, защото той няма да се поправи ако ще и 1 година да му се наложи бан.
Тиймфлаш, спийк, и други подобни да се наказват поне със седмица...Такива нямат интерес да играят, а да пречат
Когато вървиш, напред гледай: ако не намериш нищо, поне няма да се препънеш!
Аватар
ABC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 486
Регистриран на: 12 Авг 2012, 19:09
Местоположение: Видин
Име в игра: ABC
Skype: На л.с. !!!

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот DOHC » 17 Яну 2016, 15:18

ТВЪРДО ЗА СЪМ ! 20 тиймфлаша и накрая просто кик .... слей както и за бъгване на Ц4 на д2 в Т база върху кашона доста често го правят вечер ...
Аватар
DOHC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Мар 2015, 02:14
Местоположение: София
Име в игра: DOHC ?!
Skype: nqmam

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот Havelock » 17 Яну 2016, 15:29

DOHC написа:ТВЪРДО ЗА СЪМ ! 20 тиймфлаша и накрая просто кик .... слей както и за бъгване на Ц4 на д2 в Т база върху кашона доста често го правят вечер ...


И по какви критерии ще ги отсявате тия, с тиймфлаша? Искаш ли да ти кажа как протича всеки мой ръш на Б? Аз мятам флаш и влизам, зад мен селската сган започва да ми мята в краката флашове и безполезни ХЕ-та, които освен да ми попречат на стрелбата друго не причиняват, след което се дърпат назад и се изпокриват из тъмните кьошета на тунела. ТОВА е умишлен тиймфлаш, защото простотията, арогантността и нехайството са съвсем умишлени черти! Същото се случва и когато се опитам да изляза първи през врата към ярд. Никога, ама НИКОГА не ви дреме за тези системни простотии.
За сметка на това ти вчера слейна мой приятел, който беше на бомбсайда и се опитваше да го овладее, защото те бил флашнал преди това. Нещо, което при атаката може да се случи, но да правиш това, при положение че той е метнал флаш и е на първа линия - 30 метра пред теб, е направо идиотско! Така че всичко тука е бла-бла! Нищо няма да предприемете, тъй като всеки малоумен мишкар в сървъра трябва да го банвате или слейвате, а така ще си изгоните клиентелата, понеже по-голямата част са точно такива!

П.П.
И още нещо - 20 тиймфлаша и кик? Е ти осъзнаваш ли колко е смешно това? Отново гавра с тези, на които флашовете са провалили играта. Оня му прецакал 15 рунда, а за него наказанието е 1 рунд? И какво, ще го научиш така да се съобразява ли? :x
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот shit happens » 17 Яну 2016, 15:36

LoShaTa LaDy написа:
13. Писането на БГ в сървърите е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, изключение правят само хората, които не знаят езика!При нарушение на това правило:
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick, до 5 минути ban

-Ново предложение - да се премахне това правило, защото е напълно безсмислено

Не е безсмислено въобще. Няма да им гадаем думите какво значат, към кого са насочени и как го казват. Основно турко говорящите си говорят и нищо не се разбира. Да не споменавам, че го правят системно въпреки предупрежденията и gag-овете.
Не е добре формулирано в правилата - gag е достатъчен, другите мерки са излични, но нека си седи в правилата забраната за чужди езици.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот SNAIP » 17 Яну 2016, 16:24

Да се добави плъгина и няма да имате проблеми с team flash http://cs-bg.info/plugin/555/
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот valkata12 » 17 Яну 2016, 17:39

-Ново предложение - добавяне на gag към наказанието, а при повторни прояви бан от 1 час нагоре
Съгласен съм, това, че баннах един играч които се заяжда с всички и има над 200 гага, които нямат полза, а аз като го баннах ,веднага предупреждение. Съгласен съм с новите правила, защото играчите не ги е страх вече от гаг, кик или слай.
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 18 Яну 2016, 17:46

Няма да им гадаем думите какво значат, към кого са насочени и как го казват. Основно турко говорящите си говорят и нищо не се разбира.


Офтопик:
Споко бе мой аз разбирам и ще ти преведа!
:) :D :D
Последна промяна Admin на 23 Яну 2016, 10:05, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар, спам
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот Curkata » 23 Яну 2016, 09:55

Ъп.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения за "Видове наказания спрямо техните причини"

Мнениеот Admin » 23 Яну 2016, 10:36

Curkata написа:Здравейте, има някои неща, които бих искал да предложа, които от своя страна биха помогнали на админите за реда в сървърите, както и за нормалното протичане на играта на потребителите. Общото правило, което предлагам да се добави е : При повторно нарушаване на конкретно правило след минимална наложена санкция (бан от 1 ден; от 1 час и т.н.), с всяко следващо нарушение на това правило от един и същи играч, той получи бан за по-дълъг период от време.
Например: редовния нарушител в сървърите dani влиза и започва teamflash. Получава бан за 1 ден. След бана пак влиза и пак teamflash. Получава бан за 3 дни. И така банът да се увеличава, докато играчът не се научи да не нарушава правилата.

Ето ги и предложенията:


LoShaTa LaDy написа:1. Игра с помощни средства(скрипт,хак).
Наказание от Админ: 3дни-7дни - permanent( ban )

-Ново предложение - бан за 4 седмици (и в момента е така, но тук във форума не е променено и някои нови админи може да се объркат)

СЪГЛАСЕН СЪМ


LoShaTa LaDy написа: 3. Излишен "spam" или "flood" в чата,пускането на музика по микрофона
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick, до 5 минути ban

-Ново предложение - добавяне на gag към наказанието, а при повторни прояви бан от 1 час нагоре.

СЪГЛАСЕН СЪМ


LoShaTa LaDy написа: 5. Реклама на друг сървър/сайт в чата, никове с цел реклама на конкурентни вериги и/или сайтове
Наказание от Админ: Предупреждение. kick, до 1 ден ban

-Ново предложение - без предупреждения, а по усмотрение на админа бан до 1 седмица

СЪГЛАСЕН СЪМ, но само ако не е спам прикачен от други сървъри.


LoShaTa LaDy написа:8. Мятането на флаш пред отбора Ви или нарочно флашване на съотборниците!
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick,ако се налага до 1 ден ban

-Ново предложение - след бана от 1 ден, при всяко следващо нарушение на това правило от даден играч, банът да се увеличава

СЪГЛАСЕН СЪМ, но как ще докажем, че е нарочно, има хора които го правят несъзнателно, дори не знам дали има човек на който не му се е случвало да го направи. Нека си остане така.


LoShaTa LaDy написа:11. Рекънектването и "retry" с цел прераждане
Наказание от Админ:По усмотрение на администратора. slay, kick

-Ново предложение - да се добави до 1 ден бан

СЪГЛАСЕН СЪМ, дори ще махна и с цел прераждане, напълно ще е забранено, някой така си чистят предната игра с хак.


LoShaTa LaDy написа: 13. Писането на БГ в сървърите е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, изключение правят само хората, които не знаят езика!При нарушение на това правило:
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick, до 5 минути ban

-Ново предложение - да се премахне това правило, защото е напълно безсмислено
П.П. По мнение на shit happens, нека правилото да остане, като се остави едно наказание - gag, който ще е в полза при наличие на хора, говорещи на чужди езици.

СЪГЛАСЕН СЪМ, ще е само гаг.


П.П.2 Добавено ново предложение за :
LoShaTa LaDy написа:2. Арогантно поведение към другите играчи, админи
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. Gag, Kick

-Ново предложение - Да се добави бан от 1 час до 1 ден, НО само за тези, които многократно нарушават това правило

Не, тук ще добавим само слай, гаг и слай възпитават най добре. Със amx_gag NICK минути може да се гаг-не за целия мап.

Това са нещата, които от моя гледна точка в сървърите и форума имат нужда да бъдат променени и ще са в полза за играчите и админите. Искам да отбележа, че там където има увеличаване на бана (както е при teamflash; spam/flood), става на въпрос само за играчи, които не влизат за да играят, а многократно да нарушават правилата и не си взимат поука от наказанията. Ако се сетите за нещо друго, което трябва да бъде добавено/премахнато от тези правила, както и за увеличаване на някое наказание, моля, споделете. :)

Ако админа докаже с демо, че е нарочно и играча е предупреден няколко пъти, няма да бъде наказан за бан с повече време

п.п. viewtopic.php?f=49&t=641&p=84698#p84698
Ако нещо не съм направил както трябва, моля да ми кажете.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Следваща

Назад към Предложения за сървърите и сайта

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron