Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот roundup » 11 Юни 2016, 18:13

Предложението ти изглежда добро, но е неподходящо за гънгейм сървър и сега ще ти обясня защо.При такава динамична и интензивна игра, каквато е в гънгейм играчите едва ли ще имат време да погледнат какво цъкат и ще гледат просто да махнат вота от екраните си по-бързо и в това отношение редбула е много прав.Какви номинации какви 5 лева.Повечето едва ли ще имат идея, че първо трябва да номинират карта и после след края на играта да гласуват вече реално за картата, на която ще се играе след текущата.Ще настане голяма обърквация и както казах ще номинират някоя карта, която дори не са чували, защото по средата на играта никой не го интересува коя ще е следващата карта.По-скоро ако ще се въвежда вот за карта от играчите би трябвало да е след като някой достигне до левела с граната, но и там отново ще се гласува без да се "гледа" много(в гг не може да има такова нещо като спокоен вот), по-скоро ще цъка произволно и да не говорим, че много от играчите незнаят и картите по имена.От личен опит го казвам, защото съм играл в такива гънгейм сървъри, където има вот след граната и дори според мен е по-зле оттук.В момента както си е много добре с map cycle и много често ако няма много хора в сървъра, а картата е голяма има админ, който да смени така че не виждам проблем.Предложението ти е по-скоро подходящо за сървър като класик или пък ратс, може и в ДМ.А и при пълен сървър много рядко има край на рунда(защото доколкото разбирам искаш на края на всеки рунд да се номинират карти), което още повече ме кара да съм на мнение, че няма нужда от промяна.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 11 Юни 2016, 19:41

според мен всичко така си е добре -Вижда ли се ,че веригата пак тръгва нагоре -вижда се - поне според мен пак започват да се пълният сървърите, особено гън геима.Има спад във дъста ,но там е друг проблема, тук не е мястото да го казвам.И да ти отговоря на безкраиния рунд-Мислиш ли ,че ако няма краи на рунда и сте малко хора и те хванат в базата и едните са по добри ,или дори и да не са добри-според теб ще можеш ли да върнеш фрага????Да ще го върнеш ,но преди това ще са те спукали 10 пъти ,а ти ще си върнал 1 -замисли се.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот Curkata » 11 Юни 2016, 21:09

Ако ще се променя нещо по вота на картите, то по-добре той да е след като свърши текущата карта, т.е. като някой победи. Дали вотът ще се появи в началото или средата няма значение за тези, които не познават картите. В първата и втората част така и така никой не гледа вота, по-добре той да се появи след като свърши текущата карта.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот roundup » 11 Юни 2016, 21:51

Идеята в гънгейм е да се играят различни карти, затова сървъра е направен така както е в момента и ако има някакъв краш тогава се ресва.Така с тоя вот, който предлагаш(и най-накрая се изрази разбираемо, защото от предишните ти коментари не се разбира въобще какво искаш и съм сигурен, че даже ти самия не знаеш точно какво искаш, но както и да е) играчите като научат картите, които повече им допадат и ще почнат да избират повече тях и така ще се изгуби разнообразието, което в момента го има.И незнам защо си мислиш, че ти "сера" по темата просто си изказвам мнението, защото съм играл конкретно гънгейм малко повече от теб и според мен твоето предложение е неподходящо.Дано си ме разбрал правилно и да ти кажа само че повечето гънгейм сървъри са с такъв вот накрая след като приключи текущата карта, а нашия се различава малко и това поне за момента не виждам да се отразява по някакъв негативен начин на сървъра или да има недоволство от играчите..
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 11 Юни 2016, 23:31

за round up ли става въпрос :D
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 11 Юни 2016, 23:41

По принцип е прав раунд ъп ,че нашият се различава от другите и само да ви кажа ,че малко са бг гън геим сървърите с такава посещаемост като на мега геиминг.С една реклама за 1 месец примерно ,какви чудеса стават .Вярно ще се напълни и с чужденци ама нали има такъв плъгин играчите с по висок пинг от 100 да ги киква(това са повечето чужденци).
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот roundup » 12 Юни 2016, 03:34

Нито се държа детински, нито се опитвам да те провокирам или да те засегна(ти си си жестоко засегнат и без това) и самия ти се държиш детински просто не го осъзнаваш - излез от филма.Ще се опитам да ти го обясня кратко и ясно като на 6 годишно, за да ме разбереш.Първо предложението ти е добро както казах, но е НЕПОДХОДЯЩО за гънгейм мод! Второ прочел съм абсолютно всичко и май ти си този, който не може да чете.Не знам къде видя, че подкрепям вота на играчи, които ще цъкат 1-ца само за да им се махне от екрана... Трето прекалено си самовлюбен в себе си(то си и личи по коментара ти), че ако ще и всички да ти напишат, че предложението ти не става за гънгейм ти пак ще тръгнеш да ми обясняваш някакви глупости, които си ги смучеш от пръстите и че видиш ли трябва да се приеме всичко, което си предложил.Друго, което искам да ти кажа е че нещо, което върви не се пипа.ГГ е най-вървежния сървър и в момента всичко си му е наред и не трябва да му се променя абсолютно нищо!

Какво ли означава интензивна игра ? Ами със сигурност не е да стоиш на едно място и да кампиш в ДМ, в ГГ не може да ти се получи и сам го виждаш.Някак по-динамично е.Това за изиграното време съм посочил конкретно за ГГ, спокойно не вися по цял ден като теб в цс-а и не ми е и цел.Пак не четеш.Многобройните ти правописни грешки просто ще ги прескоча, че няма да ми стигне 1 учебен час да ти ги поправям.

Като обобщение - вземи поиграй малко в други ГГ сървъри и виж как е там, после ги сравни с нашия и тогава давай предложения и все пак пожелавам ти успех.Виж ако всичко, което предложиш се въведе тук, можеш спокойно да помислиш и за политическа кариера(И аз съм приятелски настроен :) ).
Последна промяна roundup на 12 Юни 2016, 07:15, променена общо 1 път
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот Curkata » 12 Юни 2016, 09:58

След като на едни карти сървърът е пълен, а на други се изпразва за секунди, то това значи, че не всичко върви в него и не трябва да се пипа. Не става само с едни и същи карти, трябва разнообразие. Сложете вота, както казаха и други освен мен, като свърши рунда и дайте на хората да изберат. Така ще имат повече избор и с времето ще понаучат картите. Дали с вот, или с номинации, няма значение, важното е потребителите да имат избор. В началото ще се избират най-играните карти, но има и други динамични карти, които дори веднъж не са пускани. Не знам защо са тези караници. Вникнете в смисъла на самото предложение, без излишни дразги.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот MORTAL » 12 Юни 2016, 18:39

Админ, има ли възможност на плъгина вота да е в началото на играта, докато трае загрявката?
Редбул, забележката е когато даваш вот, да има поне три карти за избор, а щом ги знаеш по име повечето, това няма да е проблем. Не е правилно да пуснеш само една карта за която да гласуват с да или не.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за изменение и допълнение на точка 10

Мнениеот MORTAL » 13 Юни 2016, 08:53

Не са ме натоварили с това, друга е задачата, изпълнил съм я само със забележка.
По темата:
В началото докато трае загрявката, тогава да е вота за следваща карта. Освен това има плъгин, който ти прави черен екрана и действията ти не се отчитат (както /афк в детмача) докато трае вота. Може него да ползваме. Така играчите няма да се разсейват и ще гласуват по съвест :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

ПредишнаСледваща

Назад към Отхвърлени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


cron