Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Admin Red Bull без нерви !

Тук ще се поместват всички прегледани сигнали.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Дек 2018, 17:29

Само не ме заплашвай защото гредата да целнеш е близо ,щом искаш давай си телефона или адреса и гледай смях.По добре си продавай чушките у пазарджик да не ти се види тесно селото ясен ли съм .Не ме плашиш приятел само не ми казвай какво да правя ,аз щом го правя съм си преценил .Направо ме наказвай админ.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот KoKaL » 01 Дек 2018, 17:38

dzak написа:Не. Докато не го види някои друг. Защото реално админа използва неприлични думи и е за някакво наказание. Не му за първи път.


На работа съм, но довечера ще прегледам демото.

Малко се отпуска РЕДБУЛА понякога така за забвлвние , но чак обиди и майки не съм чул от него.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Дек 2018, 17:55

Няма какво да гледаш ,садер скапан му казах и не съм му го казал за днеска,а за последния път дето толкова беше ядосан ,че скачам като кенгуру и ме напсува.Той минава на лична основа не аз.Първия път се направих ,че не обръщам внимание на обидите ,които започнаха от заплахи ,но той не спря .Какво хаха още един ден ти остава да се кефиш и след това ще те видя ,ще си сваля и аз един скрипт и ще те пръсна.Да ти е.. м......Това ми каза фокс .Ако го бях гагнал ,или баннал както той казва ,нямаше ли повече да го ядосам и като му свърши гага да започне да влиза с други никове ,като онзи Бандит с обидни имена .Нищо чудно и да е той не знам ,не ме и интересува ,но личната основа той я започна и ако продължава ще му излезе късмета .Да не говоря за преди какви изцепки правеше.Но аз съм за наказание,което няма да ми повлияе на нищо.За мен тук не е затвор или казарма -свобода на словото.Легендата е тук.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Дек 2018, 18:16

Предпочитам да разреша спора,отколкото да го отлагам.Ако се сещаш какво имам предвид
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Fox veteran » 01 Дек 2018, 18:24

ReDBuLL_Bg написа:Няма какво да гледаш ,садер скапан му казах и не съм му го казал за днеска,а за последния път дето толкова беше ядосан ,че скачам като кенгуру и ме напсува.Той минава на лична основа не аз.Първия път се направих ,че не обръщам внимание на обидите ,които започнаха от заплахи ,но той не спря .Какво хаха още един ден ти остава да се кефиш и след това ще те видя ,ще си сваля и аз един скрипт и ще те пръсна.Да ти е.. м......Това ми каза фокс .Ако го бях гагнал ,или баннал както той казва ,нямаше ли повече да го ядосам и като му свърши гага да започне да влиза с други никове ,като онзи Бандит с обидни имена .Нищо чудно и да е той не знам ,не ме и интересува ,но личната основа той я започна и ако продължава ще му излезе късмета .Да не говоря за преди какви изцепки правеше.Но аз съм за наказание,което няма да ми повлияе на нищо.За мен тук не е затвор или казарма -свобода на словото.Легендата е тук.

1 Хахахахаха ма ти вярно си вярваш и какви локуми разтягаш ! :D :D :D Само ти теглих майната защото знам какво говоря и че ползваш скрип или си биднал бутон ,което следващата тема ще те разоблича ,защото следите никога не се заличават Седи гледай ,какво си правил и защо толкова бързо си задобрял!
2 Само ти се чудя ,на акъла как с твоите 58 килограма и ти където приличаш на клечка си тръгнал да ми се дървиш? Ма ти разбираш ли ,че те сгъна като мръсен вестник ? :D Ма у вас ще дойда и ще те пребия ,къде си тръгнал с тоя акумолатор да идваш до Пазарджик ! Нали тук ще те закопая ве дръгел ! Ти болен ли си ,луд ли си ? Дори няма да те броя за нищо ,като те видях на снимка ве ! Ще ме осъдят с гавра с труп ве ! Боже ,как може да има такива заблудени хора ! Ред никога недей ходи да се биеш ,ще вкараш само човек в затвора ,за това че ти е бил един шамар ве !
Бегай от тука и повече да не си ми писал в чата ! Легендооооо :D :D :D :D :D :D :D :D :D Омг !
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Oh Sugar » 01 Дек 2018, 18:36

редбула най добрия админ ама вие неразбирате от базици щот сте някви лапета на по 5 години и ходят само по форумите да пишат безмисленни теми а fox е ходещ фраг (punch) (punch) (punch) (punch)
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Дек 2018, 18:44

чупа ти зъбите на тая зурла устата смешник.Нали съм те виждал какво представляваш.Селянин прост щом искаш да ме сгънеш давай ,така ще те бия ,че щи обърна носа на обратно като капчук и като вали дъжд да ти субира вода ,плазмодии с тумбак .Давай адрес и да видим кой кого.Нещо не ти стиска май,а каза че ще го направиш.И не съм 58 килограма.И кой знае кой ти е пратил снимка на мен и те излъгал,ама на края ще си патиш ти от това.С тоз акумулатор ще влезна право у вас и щи разбутам бизнеса на чушките и ще те метна у багажника на колата и ще го напълна с чушки и като слезнеш ще се клатиш като пиян морков бизнесмен бил.АХАХХАХАХах не ми пиши повече ,че верно ме караш да те лежа у за затвора като за човек.НЕдъгав.Стига че смях бе :D
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот dzak » 01 Дек 2018, 18:57

Темата я преместих в "за обсъждане".
Люси, това ли начина за привличане на играчи, с подобни хора в екипа? Преди време ме обори, каза че е редовен и винаги виси в сървърите. Е, още ли си на това мнение? Мислиш ли, че редовността привлича играчи и това е начина?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Admin » 01 Дек 2018, 20:15

Заключвам темата, ще я прегледам и ще взема решение.

Гледах демото и решението е това .

В това конкретно демо, Фокс не е направил нищо, за да получи обида, след това го спрях, няма да губя толкова време за да установя, че админа е започнал а играча нещо е казал. Не го гледах цялото за да видя защо трябва да е гаг-нат и баннат, за мен беше важно, провокиран ли е админа?! Еми, не е.
Относно коли афк-то да го каже админ е направо нелепо, да не ползвам друга дума, да не падам на вашето ниво в темата по горе. Знам много добре, че има играч/и който/които влизат и седят афк, но това е една от причините да има админи.

Както винаги казвам, надявам се всички да са си извадили изводите и това да не се повтаря, не само от участниците а от всички.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Прегледани оплаквания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта