Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Admin Red Bull без нерви !

Тук ще се поместват всички прегледани сигнали.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Fox veteran » 01 Дек 2018, 13:18

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати:Не съм баннат !Fox!
2. Вашето IP:-------
3. Nickname на администратораRed Bull
4. Нарушеното правило - №5 и N8
5.Разяснение:Обижда ,заканва се по време на игра !
6. Демонстрация/Изображение: https://dox.abv.bg/download?id=b3f400ed33
7. Сървърът, в който е направено доказателството: CS BG MegaGaming Gungame !https://dox.abv.bg/download?id=b3f400ed33
Колкото повече му позволявате и му дигате акцйите ,толкова по зле става !Същия като round става ,малко се почуства човек и започва да обижда ,заканва и да си мисли ,че всичко е негово !


P.S Нека да е по правилата ! Нито му искам правата ,само да го видите ! Нито си спазва админските задължения ,обижда и се заканва !Прави го и на други ,но без демо няма да споменавам имена !
Последна промяна Fox veteran на 01 Дек 2018, 15:11, променена общо 3 пъти
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Siska » 01 Дек 2018, 13:38

Ред, контролирай се повече. Не отива на админ да пише такива неща. И моля те , давай вот за повече от една карта. Поне за две трябва да е вота. Да не говорим ,че уж имахме правило да даваме вот за 3 карти.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Дек 2018, 13:46

фокс ти никога не си ме къртил и няма да ме къртиш, ако ще оборудвай компа с каквото искаш.Ако искаш да се пробваме 1в1 тъкмо ,ще видят всички как оставаш на глок и се гавря с теб.Сиске не съм обидил казах му садер скапан.той е такъв.Афк не е въпрос да го кикна ,този играч греен нещо си е постоянно така .Играе малко афк ,играе малко афк.Вот от 3 карти няма смисъл,като сложа картата която съм сложил първа се избира тя 90 процента от случаите.Дори аз мисля да спра да давам вот ,само ако е наистиан належащо бих дал.
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 01 Дек 2018, 14:09, променена общо 1 път
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Fox veteran » 01 Дек 2018, 13:59

ReDBuLL_Bg написа:към този играч никога няма да се контролирам.Влиза коли афк и зор да вземе играта и като не я вземе сад.Уж държи всичко да е точно ,а той не спазва нищо до вчера ме псува на майка днес пуска теми и се прави на точен.Фокс не искам да ти казвам какво ще стане ......Видя ,че не се получи с темата ти за бхоопа и сега какво,че съм че ще те пръсна.Еми да пръснах те и излезе.И пак ще го кажа всеки път ще те къртя садер скапан.За такива садери като тебе само това заслужават.И какво ще постигнеш като пусна оплакване -по леко ли ти стана.:Д.Без коментар.И правата да ми махнат аз пак ще те къртя и игра никога няма да вземеш докато съм вътре.Запомни 20 поредни никой никога.

1 Като има афк ,защо не го кикваш ,нали си админ това ти е работата?Аз да не съм длъжен ,като вляза в базата да знам кой е афк и кой не ?
2 Като съм те обиждал и псувал ,защо не ме банна ,нали си админ това ти е работата ?
3 За Buny hop не се изказал админ има време ,ще видим ако се забрани скролването ,колко ще си добър ?
4 И тук обиждаш въпреки че си админ ! Аз знам защо те яд на мен ,защото аз колкото съм те къртил ,ще ти ти трябват поне още 10 години да ме стигнеш !
5 Аве уж няма да ми дадеш игра ,ма пак си взех втора игра днес в твое присъствие,нали ?
Така че не ме карай да си си обурудвам компа пак за Сs ,че детето стана вече голямо и играе Cs go ! Taка че не занимавай с глупости !Гледай си играта и не се занимавай с мен !

П.С Аз имам 16 поредни в сървър пълен с 10v10 ,твоите едвали ги е гледал някой ?Ако беше Снаип тука и ти ги провери че си играл 2v2 или 2v1 ,щеше да мълчиш ........!!!
Последна промяна Fox veteran на 01 Дек 2018, 14:06, променена общо 4 пъти
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Siska » 01 Дек 2018, 14:00

То не става въпрос за теб и фокс, а за CSMEGAGAMING.
Някак си изглежда грозно, а нали уж искаме да привличаме играчи.
Няма значение какво ти пише фокс и какво прави, важно е ти да се контролираш и да бъдеш доброто лице на МЕГАГЕЙМИНГ, а не обратното. Забранено е да обиждаш по този начин. И пак ти напомням за всеки случай -
пускай вот за повече от една карта.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Дек 2018, 14:21

За обида не банвам,няма смисъл и по принцип дори да те гагна какъв е смисъла като ти вече си ме напсувал и си си излял душата,това ,че ти си играч а аз админ не ти дава право да псуваш по мен и да очакваш да те гагна или банна,защото надали ако се видим на живо ще ме напсуваш ,защото тогава ще получиш друг бан ,който няма да ти се хареса .Затова ти казвам ,че си мишок или по точно клавиатурна мишка.За бхоопа нищо няма да се забрани заради един играч като тебе да прецакват цял сървър ,че нашия фокс това му пречи ,а на никой друг не му пречи.Ами ако го правя чисто и това са умения ,които съм придобил с години и ти да кажеш ,че ги правя със скрипт или друга помощ-това означава ,че хал хабер си нямаш от тази игра.Демек всичко ,което си казал срещу мен е ,защото съм те садвал много много пъти и ти няма какво да направиш и пускаш тема срещу мен .Нали те видях това и чакаше и веднага като ти казах садер скапан и веднага ми каза да кача ли демото и аз ти казах качи го.И последно за 20 поредни победи-Викни снайп да провери как съм ги направил да видиш ,че най малко 10 човека имаше в съвъра и се изредиха всички силни играчи заедно с хеад няколко карти и още няколко от силните играчи .И само да те светна ,че не целях да правя поредни победи,защото като сървъра остана с 3 4 човека аз излезнах непобеден ,а бяха слаби и можех да взема още няколко игри поне до 30 и тогава щеше да ти се струва нереално .Влезнах да поиграя малко по сериозно и те победите се извъртяха доста бързо за 2 часа сигурно даже не знам дали и толкова имаше гледам 20 победи не съм ги и усетил даже ,но сървъра беше 10 12 11 10 12 човека постоянно
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Fox veteran » 01 Дек 2018, 15:15

ReDBuLL_Bg написа:За обида не банвам,няма смисъл и по принцип дори да те гагна какъв е смисъла като ти вече си ме напсувал и си си излял душата,това ,че ти си играч а аз админ не ти дава право да псуваш по мен и да очакваш да те гагна или банна,защото надали ако се видим на живо ще ме напсуваш ,защото тогава ще получиш друг бан ,който няма да ти се хареса .Затова ти казвам ,че си мишок или по точно клавиатурна мишка.За бхоопа нищо няма да се забрани заради един играч като тебе да прецакват цял сървър ,че нашия фокс това му пречи ,а на никой друг не му пречи.Ами ако го правя чисто и това са умения ,които съм придобил с години и ти да кажеш ,че ги правя със скрипт или друга помощ-това означава ,че хал хабер си нямаш от тази игра.Демек всичко ,което си казал срещу мен е ,защото съм те садвал много много пъти и ти няма какво да направиш и пускаш тема срещу мен .Нали те видях това и чакаше и веднага като ти казах садер скапан и веднага ми каза да кача ли демото и аз ти казах качи го.И последно за 20 поредни победи-Викни снайп да провери как съм ги направил да видиш ,че най малко 10 човека имаше в съвъра и се изредиха всички силни играчи заедно с хеад няколко карти и още няколко от силните играчи .И само да те светна ,че не целях да правя поредни победи,защото като сървъра остана с 3 4 човека аз излезнах непобеден ,а бяха слаби и можех да взема още няколко игри поне до 30 и тогава щеше да ти се струва нереално .Влезнах да поиграя малко по сериозно и те победите се извъртяха доста бързо за 2 часа сигурно даже не знам дали и толкова имаше гледам 20 победи не съм ги и усетил даже ,но сървъра беше 10 12 11 10 12 човека постоянно

Само не минавай на лична основа !Ясен ли съм ,че кой кой ,не се знае ! Ако искаш толкова и си мераклия ,давам ти адреса си и телефона и те чакам ! Доне си камера и после пускай тука ,как си тръгнал след като сме се видя ли! Не знаеш на кой пишеш така че тих те искам !ЯСЕН ЛИ СЪМ !ЧЕ КАТО МИНЕ НЯКОЙ НА ЛИЧНА ОСНОВА СТАВАМ ,АМА МНОГО ЛОШ!ПРЪДЛЬО !РАЗБРАЛИ МЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Последна промяна Fox veteran на 01 Дек 2018, 15:21, променена общо 2 пъти
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот Faster » 01 Дек 2018, 16:01

Сървъра има опция за Лични съобщения. Тази тема стана като публичен чат.
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот KoKaL » 01 Дек 2018, 16:46

dzak къде си?
Хайде някой да заключи този махленски чат.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Admin Red Bull без нерви !

Мнениеот dzak » 01 Дек 2018, 17:28

Не. Докато не го види някои друг. Защото реално админа използва неприлични думи и е за някакво наказание. Не му за първи път.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Следваща

Назад към Прегледани оплаквания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта