Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за Siska

Изображение Тук слагайте демото, поискано Ви от админ в сървърите

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо за Siska

Мнениеот Siska » 18 Май 2019, 15:26

skill eu написа:"Е , аз бях в игра. За какво ми е демо ? Така или иначе ти поисках демото , защото ти ме занимаваш с глупости."
Тези две изречения говорят достатъчно за администраторския ти опит.
Излишно е да искаш демо, след като няма да го гледаш, само за да направиш на пук.
Не мисля, че е глупост да поискам демо, след като според мен е имало съмнителни моменти. Всяко демо ще бъде качвано, само след потвърждението на Админ, защото според мен е несериозно, тъй като след 2-3 демота, всеки ще изгуби интерес да ги гледа. Както и в момента много хора дори няма да си направят труда да гледат настоящото ми демо, познавайки стила ми на игра.


Изключително нахално хлапе си. Още за пръв път като те видях ти обясних да не ми пишеш за опит. Не ми е ясно за кой се помисли , че чак ще ми искаш демо. Бил видял съмнителни моменти. Едно твое демо само да не качиш и ти слагам бан. Веднага не мога да те банна , защото ще чакаме един месец колеги да гледат демо и накрая пет човека ще кажат , че си с хак , други пет ще кажат , че не си и АДМИН ще трябва да ти махне бана. Както е ставало и преди с други играчи. И в крайна сметка виждам ти колко опит имаш, който си "намаляш графиката , че да увеличаваш хит бокса" :D или какво беше я го напиши пак същото , че не мога да го цитирам точно сега.
Бил видял съмнителни моменти (clap).

А , да добавя само , но явно не ти идва на акъла , че след като бях в игра не аз трябва да гледам демото. И другото важно нещо, не знам защо си мислиш , че имаш стил на игра.

Всеки път на вратичката следиш играчите през стената и се правиш , че уж булет демидж. И с това искане на демо няма да ти мине номера. Нали те видях , играча мърда на ляво и ти с мерника, играча мърда на дясно и ти пак с мерника. Така , че ще качваш демота , докато ти сложа бана, или докато не ти кажа да спреш да качваш. Това е от мен !!!
Последна промяна Siska на 18 Май 2019, 17:32, променена общо 3 пъти
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо за Siska

Мнениеот skill eu » 18 Май 2019, 16:32

Да започнем с това, че в една от темите ми, отново бях поискал демо от администратор. Тогава Админ (по спомен), беше обяснил, че всеки играч има право да поиска демо от администратор, за да е убеден той в чистата им игра. На въпроса кой съм аз - един от редовните играчи в сървъра (dust2only).
Относно графиката ми - скрийншота е заснет в движение, за това е размазано ( графиката е 1024х768 ).
Като цяло приемам като комплимент, това че ме смяташ за хакер.
Надали някога ще си върна предишната форма, но ако стане, то тогава най-вероятно щях да съм с перманентен отдавна.
Колкото и самохвално да звучи, ника ми не е случаен, играя отдавна и самия дъст 2 го знам на изуст. Съвсем нормално е според мен, да знам къде са wallbang-овете и да мога да се ореантирам по звука или по начина на игра на противника си.
Хубаво е, че се опитваш да докажеш нещо, но ще е безуспешно.
Ще качвам демота, надявам се да ги гледаш внимателно.
В някоя от темите се пошегувах, че трябва да направя "handshow", за да се вижда как играя в реално време и може би момента да го направя приближава (~)
Благодаря за вниманието и за милите думи <3
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Предишна

Назад към Демо

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта