Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

спеед ?

Изображение Тук слагайте демото, поискано Ви от админ в сървърите

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

спеед ?

Мнениеот valkata12 » 10 Юни 2015, 20:42

искам да видите това демо. Прехвърлете до средата и малко повече и вижте играча .....
Дали това е лаг или спеед, имам и снимка на ип ако трябва.
http://dox.bg/files/dw?a=5b8a120a68
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: спеед ?

Мнениеот Curkata » 13 Юни 2015, 14:34

Възможно е да е speed, въпреки че в демото не се вижда ясно хак ли е не е ли.. Пингът му не е падал под 40 и може да му е лагнало в този момент. Би трябвало някой от вас да излезне spec и да го гледа, ако е бил съмнителен, затова нищо не може да се каже, можем само да предполагаме. :)
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: спеед ?

Мнениеот BARCELONA FAN » 13 Юни 2015, 17:01

Curkata написа:Възможно е да е speed, въпреки че в демото не се вижда ясно хак ли е не е ли.. Пингът му не е падал под 40 и може да му е лагнало в този момент. Би трябвало някой от вас да излезне spec и да го гледа, ако е бил съмнителен, затова нищо не може да се каже, можем само да предполагаме. :)
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: спеед ?

Мнениеот Roger » 13 Юни 2015, 20:07

Не съм гледал демото,но мога да кажа,че когато има speed стъпките се чуват,а когато има пинг не се чуват стъпките на играча или са някак неестествени (поради пинга и разминаването на звука с реалността)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: спеед ?

Мнениеот valkata12 » 13 Юни 2015, 21:51

Roger написа:Не съм гледал демото,но мога да кажа,че когато има speed стъпките се чуват,а когато има пинг не се чуват стъпките на играча или са някак неестествени (поради пинга и разминаването на звука с реалността)

Изгледай демото, защото не може да се прецени играча излизаше от една дупка клекнал и се чува само как пада долу от терасата при която беше дупката. Да не ви бавя превъртете на 06:38 !!!
Изгледах го пак и мисля, че е спеед, защото той падна твърде далече от терасата демек се е изстрелял, а ако скочи ще се види или разбере.
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,


Назад към Демо

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта