Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

?!?!?!?

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

?!?!?!?

Мнениеот hehehe » 03 Мар 2019, 02:49

hehehe
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:08
Име в игра: asafdsfds

Re: ?!?!?!?

Мнениеот hehehe » 03 Мар 2019, 03:13

посочи причина на демото за бан айде
hehehe
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:08
Име в игра: asafdsfds

Re: ?!?!?!?

Мнениеот Siska » 03 Мар 2019, 03:50

hehehe написа:посочи причина на демото за бан айде


Виж сега момченце не може да си правиш каквото си искаш вчера и днеска като влезеш да си мислиш , че всичко започва наново. Докато аз съм "админ" в този сървър ти винаги ще си с "гаг" и като обиждаш след "гаг" ще получаваш бан.
Това е положението. Не те знам семейни проблеми ли имаш, бавноразвиващ се ли си или просто няма кой да ти сплеска бушона, но това ще е положението , както казах, докато аз съм с админски права в този сървър и в тази верига сървъри изобщо. Не ми се обеснявай и не ми пиши лични съобщения , така или иначе ги трия без да ги чета.

Люси да вземе решение утре какво да те прави.Според мен трябва да си перманентно изгонен и този път да няма такива прощаванки, втори-трети-пети шансове и т.н.

Бана ти е за няколко часа , колкото да легнеш да поспиш малко , че и без това утрото е по-мъдро от вечерта...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: ?!?!?!?

Мнениеот Admin » 03 Мар 2019, 09:49

Всъщност аз ти казах, че си с последно предупреждение, ти ми отговори - кво бе, е сега разбра кво.
Бана е променен на 4 седмици, поогледай се, обмисли дали ще продължаваш така, като мине времето и се върнеш и не си се поправил, бана става перм. и всяка регистрация във форума ще се премахва.
Пак е компромис, но последен.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта