Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Несправедлив бан от Дзак

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот Energy Style ^ » 21 Апр 2014, 13:55

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати:!Mouse!
2. Вашето IP:
3. Nickname на администратора: dzak
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): бан за 30мин без причина!!
5. Разяснение(Tук е мястото за вашата обосновка, аргументация и конкретно обяснение на грешките на визирания администратор): Не мога да кача и 2-те демота защото ме кикна админа1-вото съм спектатор и помолих админа да гледам 1 играч защото се съмнявам че е с лал . Говоря за 1-вия в топа , ник садас. И го правя в полза на веригата да докладвам като събера достатъчно демота че е хак ! А получавам едно неблагодарство и бан ... От както са ми спрени правата , продължавам да следя за хакери и да качвам демота на хакери да се баннат .. А накрая без причина 30мин ще ми дават почивка...Май забравиха темата за банванията ей така .... Ако не искате моята помощ ми кажете .Ако мислите че не съм ви нужен ... Не да ме банвате ... Мисля че админа преувеличава с правата си !
6. демо - http://file.bg/c283799ZzAyt

7. Сървърът, в който е направено доказателството: дъст2онли

П;п Connecting to 31.13.221.78:27015 ...
You have been banned from this server.
Последна промяна Energy Style ^ на 21 Апр 2014, 14:06, променена общо 2 пъти
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот az|sam|mm » 21 Апр 2014, 14:00

...
Последна промяна dzak на 21 Апр 2014, 20:58, променена общо 1 път
Причина: Нарушена точка 10 от правилата.
Изображение
Аватар
az|sam|mm
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 697
Регистриран на: 10 Мар 2012, 20:05
Местоположение: Варна
Име в игра: [dG] M u H a B a M 3 a T o K a
Skype: crazy.car

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот Energy Style ^ » 21 Апр 2014, 14:03

Остави че съм правил демо ...И че съм се занимавал с това ...А просто отношението към мен . И нещо за банванията се каза от главния ,но се продължава с своеволниете действия! А имам още 2 демота които ме е оставил спектатор ..Защото имаше и други админи ..Значи само когато е на кеф ... Така не може !!!
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот SEXY_M » 21 Апр 2014, 14:10

...
Последна промяна dzak на 21 Апр 2014, 20:58, променена общо 2 пъти
Причина: Нaрушенa т.10 от прaвилaтa нa форумa.
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот Energy Style ^ » 21 Апр 2014, 14:14

SEXY_M написа:
Офтопик:
Реших да отговоря на тази тема. Energy, би трябвало да си запознат с правилата и админа има пълното право да те кикне или бане. След като си имал съмнения че някой е хак, знаеш как се процедира и тъй като е имало админ в сървъра знаеш как се процедира. Не си търси оправдания след като са ти махнали правата не означава че не те искат. В момента си обикновен играч като всички ни и правата са в още по голяма сила спрямо теб!!!


А как да им правя демота да се банат ? Погледнал ли си форума колко докладвания има от мен ? Дори и когато 3ма админа гледат някой и не го банват ? И от моето демо се банват ? Мисля ,че Админ Няма да има нищо против да съм спектатор ..Както и другите колеги , на които съм помагал за хакерчетата ! Повече няма да спамя и ще чакам крайното решение ! И 30мин бан ,че съм казал да му направи демо защото аз имам 2 демота ... Исках да помогна ....
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот dzak » 21 Апр 2014, 14:32

Сега хубаво си виж демото и колко пъти ти наруши правилата. Колко кика получи, колко устни забележки. И накрая въпреки всички ти реши отново на инат да продължаваш. Освен играча, които много добре че го гледахме, имаше и други. Вътре бяхме 3 админа и всеки гледаше някой. Който ти изгледа демото ще разбере.
Въпреки всичко на няколко пъти се опитах да те убедя да влизаш да играеш, но не - ти демо си решил да правиш. Аз пък съм решил да те банна, защото твоето нахалство няма граници. Вместо да помагаш, пречиш. Изгубих около 10 минути да ти се моля, вместо да гледам съмнителните играчи.
За да не кажат, че после пак се бъркам в нещата на другите, оставям някой от екип банове да каже своето мнение.

Ето ти демота.
http://dox.bg/files/dw?a=7d40c7f033
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот Energy Style ^ » 21 Апр 2014, 14:37

dzak написа:Сега хубаво си виж демото и колко пъти ти наруши правилата. Колко кика получи, колко устни забележки. И накрая въпреки всички ти реши отново на инат да продължаваш. Освен играча, които много добре че го гледахме, имаше и други. Вътре бяхме 3 админа и всеки гледаше някой. Който ти изгледа демото ще разбере.
Въпреки всичко на няколко пъти се опитах да те убедя да влизаш да играеш, но не - ти демо си решил да правиш. Аз пък съм решил да те банна, защото твоето нахалство няма граници. Вместо да помагаш, пречиш. Изгубих около 10 минути да ти се моля, вместо да гледам съмнителните играчи.
За да не кажат, че после пак се бъркам в нещата на другите, оставям някой от екип банове да кажа своето мнение.

Само ще ти кажа една голяма ЛЪЖА. Вито беше вътре с теб спектатор , и той може да каже дали са били 10 мин ... И ти след като банваш трябва да имаш демо ! Качи си демото да видим каде са тези 10 мин ? Защото като влезнах и почнах да правя демо ти ме кикна След това влезнах пак помолих те да остана ти ми каза за правилата, Аз ти казах че имам 2 демота и искам да му направя още 1 защото съм сигурен че е лал.После влезнах след като ми каза да влизам и се вижда ясно на моето демо че съм в игра вече , и ти казах направи му и ти демо защото аз имам 2 демота ОТНОВО. И ти реши че трябва да ме банеш за 30 мин .. Повече няма да пиша ;) Но и много мразя лъжата ;)
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот awaq » 21 Апр 2014, 14:48

Чл. 17. ЗАБРАНЕНО е играч да стой спектатор или афк в сървърите, при това положение Админа е длъжен да Ви кикне или банне ако продължите да се връщата и пак да стойте спектатор.

Търпиш си наказанието :)
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот Energy Style ^ » 21 Апр 2014, 14:50

awaq написа:Чл. 17. ЗАБРАНЕНО е играч да стой спектатор или афк в сървърите, при това положение Админа е длъжен да Ви кикне или банне ако продължите да се връщата и пак да стойте спектатор.

Търпиш си наказанието :)

Гледайте демото преди да коментирате ! В игра съм !!!!!! http://prikachi.com/images.php?images/337/7282337B.jpg
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Несправедлив бан от Дзак

Мнениеот dzak » 21 Апр 2014, 14:59

Да, енеджи, в игра си. И точно тогава взе да оспорваш моето решение, каквато ти е и причината за бана, който получи.
И как като съм те кикнал не може да качиш демотата, а си качил само последното?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Следваща

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron