Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Бъгването на кашоните

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот Curkata » 17 Окт 2015, 10:43

Използването на бъговете по картата е забранено, а ти точно това правиш. Не си ли задаваш въпроса защо админът те slay постоянно? При положение, че нарушаваш правилото, за което биваш наказан, защо се опитваш да се опровергаваш? Човек от един-два slay-a ще се научи къде е сбъркал, а ти след 10 продължаваш. Тези правила не са писани току-така, трябва да се спазват!
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот nrjhs » 17 Окт 2015, 11:41

Аз преди като го бех баннал заради това му махнахте бана и ми обеснявахте как за това не можело да се банва то си било от самата карта и той просто го използвал.
Но сега пак отваряте устата и вадите езика защото дзаки феномена го е баннал.Дупка.
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот N1az » 17 Окт 2015, 12:30

nrjhs написа:Аз преди като го бех баннал заради това му махнахте бана и ми обеснявахте как за това не можело да се банва то си било от самата карта и той просто го използвал.
Но сега пак отваряте устата и вадите езика защото дзаки феномена го е баннал.Дупка.

Аве остави ве ,това вече е върха на идиотията ,представям си как е падал dzak и от яд го баннал :D
Аз предлагам всеки който играе с клавиатура,мишка ,натиска space,skrol,кляка докато го стреля админ или ходи тихо и не се чува на соунда , а или е променил насройките си в конзолата и т.н. да бъде банван на секундата ! Как може да има такива играчи които да познават картите къде има бъгове ,а те тия бъгове не са по негова вина ,за това бан бан бан наред ,ще ми играят тук прота бан и това е !
dzak ми като има бъг в дадена карта пиши на Главния да я махне или да я оправи ,а недей да гониш играча и то за една седмица затова че той може ,а ти не !
Аватар
N1az
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Окт 2015, 18:32
Име в игра: N1
Skype: N1

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот wihyr » 17 Окт 2015, 13:43

Бях в сървъра,когато се случи това картата е deathmach-final и съм на мнение ,че е доста тъпо да си припка с кашоните из мапа.Имаше 5 предупреждения да спре той не го направи затова последва бан така ,че кво го разисквате толкова не мога да разбера.
Изображение
Аватар
wihyr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 64
Регистриран на: 27 Юли 2014, 10:03
Име в игра: wihyr-a
Skype: vixarr

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот SEXY_M » 17 Окт 2015, 13:53

Най-доброто решение в случая е:
Да се промени Банна за Използване на бъгове в максималния му размер който е определен от Главния Администратор.
Офтопик:
Използването на бъгове или катеренето по картите
Наказание от Админ: По усмотрение на администратора. slay, kick,ако се налага до 1 ден ban

Също така като за решение в бъдеще да бъде премахнат този мап.
Засичал съм много хора които го използват този бъг (Даже и колеги)

Не защитавам Потребителя нито обвинявам Администратора.
Просто се изказвам спрямо правилата и реалната обстановка за дадения МАП


Ще помоля Екип Баннове да наложи максималното наказание което е определено за това деяние....
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот SNAIP » 17 Окт 2015, 14:14

Това не е бъг :D Умишлено е оставено по идея на създателя на картата. И в GunGame се срещат такива.
Винаги съм ползвал бързото придвижване с такива кашони и варели :) Никога не съм допускал, че се счита за бъг :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот dzak » 17 Окт 2015, 14:24

Да, всички с малки изключение се обадиха. Бана няма да се премахне. Това е в разрез с правилата за честна и нормална игра. Все едно си със спийд хак. Не случайно е написана т.9 за такива неща. Не подлежи на повече обсъждане. Бъгове по картите не се използват.

Бана ти за повече време поради няколко причини:
1. Използваш бъг
2. Правиш го със съзнателна цел.
3. След неколкотратни забележи ти продължаваш да го използваш.

От предните 3 точки заключението е, че го правиш с цел да провокираш, а ти освен това за друго в тези сървъри не играеш.

П.П. снайп, утре влез със спийд хак и кажи, че създателите са оставили вратичка за да се използва и не си виновен.
Край, темата се приключва и да за урок на всички, които използват подобни бъгове.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Бъгването на кашоните

Мнениеот MORTAL » 19 Окт 2015, 07:57

SNAIP написа:Това не е бъг :D Умишлено е оставено по идея на създателя на картата. И в GunGame се срещат такива.
Винаги съм ползвал бързото придвижване с такива кашони и варели :) Никога не съм допускал, че се счита за бъг :)

Казах го в другата тема, ще пиша и тук. Това не е бъг в картата, нарочно е направено.
Но щом ще го смятате за бъг, предлагам всички карти с такива кашони да бъдат махнати.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта