Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот AntonioMontana » 13 Ное 2015, 20:58

тоя on/off и почна да вкарва филмите (rofl) (rofl) или silent aim там snaip да каже :D
Аватар
AntonioMontana
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 12 Окт 2013, 02:39
Име в игра: Antonio Montana
Skype: asdfghjkl.lkjhgfdsa42

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот Fox veteran » 13 Ное 2015, 21:47

nrjhs написа:
30XAH написа:И на тебе ти благодаря, че мислиш така, но ако гледаш "Конфигурация" ще видиш, че съм с последния Razer за 140лв,
Пад за 60лв и монитор 144hz с подсветка да е като CRT за 600лв.
При тези условия, защо ми да хаквам като съм свикнал да играя само за глава. Над 50% са ми главите, но това не означава, че съм с AiM. Гледай внимателно демото за да се убедиш, че не съм с хак.
Ако още имаш съмнения ще те светна нещо на лично!

Офтопик:
Бреййй, почвам да се чудя дали да не го гледам тва демо да видя как се играе с мишка за 140лв да видя сама ли играе или не.И ако имаш към 50% хс значи не ти се отдава играта само за глава :D

:D :D :D :D :D Баровец е !!!
Офтопик:
Слушай сега ,моя комп е малко по скъп от твоя !!! Няма да пиша кое колко е ,само слушалките ми са 225 лв ,прави сметка нататък ....
Сега за бана ,това което видях от демото на админа и от твоето ми беше нужно само 14 секунди ,за ти кажа че си Wall+Aim 1 000 000 % !!! Тия където не виждат wall да си направят Briht на макс ,през видео картата и може ида видят той какво гледа или да видят демото на d1mb1k ! По правилен бан не съм виждал отдавна ! Пичага продай компа си и ми прати парите ,ако искаш да те науча как се играе :D :D :D :D И запомни само Deagle пробива стените и взима кръв ,другите не могат!!!До skot не стигнах ,като те видях да биеш стените с пистолетите :D :D :D Бегай да си лягаш ,че ако знаят вашите за какво ползваш толкова скъпа машина ,ще те накажат!
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот 30XAH » 13 Ное 2015, 22:25

Сега и аз гледах демото на Димбика. Вижте даже някакви ботове след като ме баннаха казаха, че било крайно време.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот Roger » 13 Ное 2015, 22:41

Знам къде бъркате и ще ви кажа. Тайната е в 144Hz-вия монитор а именно в опресняването на картината.Човека е изиграл въпросните ситуации с много повече кадри отколкото един обикновен лаптоп или монитор с опресняване от 60Hz. От там идва и обяснението,че този който гледа демото,го гледа с 60Hz и не може да види пълния пакет от кадри,които играча е изиграл с неговите 144Hz. За да бъда малко по точен ще постна едно мое изиграване с такъв монитор.Обърнете внимание на последното убийство с AWP,гледайте го на забавен каданс и ще видите,че няма изместване на оръжието към противника,има само един изстрел сякаш е с аймбот.А аз съм сигурен,че тогава за част от секундата видях противника и насочих мерника към него.Извинявам се,че се изказвам без да съм гледал демото,но предполагам какво се е случило а и момчето ми изглежда грамотно и честно.
ето и клипчето,не е дълго: https://www.youtube.com/watch?v=5I3pHp6Whmw
Специално за Havelock,виж на клипа горе в левия ъгъл с колко фпс се случват нещата.
монитор BenQ XL 2411T
мишка SteelSeries Rival
Играча е споменал за някакво "светкане на лично", освен ако то не му помага с нещо непозволено...
Последна промяна Roger на 13 Ное 2015, 23:39, променена общо 2 пъти
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот totalninety » 13 Ное 2015, 22:52

Защо небето на снимката е червено ?
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот Adanos » 13 Ное 2015, 23:17

Roger написа:Знам къде бъркате и ще ви кажа. Тайната е в 144Hz-вия монитор а именно в опресняването на картината.Човека е изиграл въпросните ситуации с много повече кадри отколкото един обикновен лаптоп или монитор с опресняване от 60Hz. От там идва и обяснението,че този който гледа демото,го гледа с 60Hz и не може да види пълния пакет от кадри,които играча е изиграл с неговите 144Hz. За да бъда малко по точен ще постна едно мое изиграване с такъв монитор.Обърнете внимание на последното убийство с AWP,гледайте го на забавен каданс и ще видите,че няма изместване на оръжието към противника,има само един изстрел сякаш е с аймбот.А аз съм сигурен,че тогава за част от секундата видях противника и насочих мерника към него.Извинявам се,че се изказвам без да съм гледал демото,но предполагам какво се е случило а и момчето ми изглежда грамотно и честно.
ето и клипчето,не е дълго: https://www.youtube.com/watch?v=5I3pHp6Whmw
монитор BenQ XL 2411T
мишка SteelSeries Rival
Играча е споменал за някакво "светкане на лично", освен ако то не му помага с нещо непозволено...

Добре, че им го разясни. Гледай и демото, 99% съм сигурен, че няма хак. Гледах и двете демота по един път,не мисля, че се налага пак да ги гледам.
п.п. Гледам на 120Hz.
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот Havelock » 13 Ное 2015, 23:25

Adanos написа:
Roger написа:Знам къде бъркате и ще ви кажа. Тайната е в 144Hz-вия монитор а именно в опресняването на картината.Човека е изиграл въпросните ситуации с много повече кадри отколкото един обикновен лаптоп или монитор с опресняване от 60Hz. От там идва и обяснението,че този който гледа демото,го гледа с 60Hz и не може да види пълния пакет от кадри,които играча е изиграл с неговите 144Hz. За да бъда малко по точен ще постна едно мое изиграване с такъв монитор.Обърнете внимание на последното убийство с AWP,гледайте го на забавен каданс и ще видите,че няма изместване на оръжието към противника,има само един изстрел сякаш е с аймбот.А аз съм сигурен,че тогава за част от секундата видях противника и насочих мерника към него.Извинявам се,че се изказвам без да съм гледал демото,но предполагам какво се е случило а и момчето ми изглежда грамотно и честно.
ето и клипчето,не е дълго: https://www.youtube.com/watch?v=5I3pHp6Whmw
монитор BenQ XL 2411T
мишка SteelSeries Rival
Играча е споменал за някакво "светкане на лично", освен ако то не му помага с нещо непозволено...

Добре, че им го разясни. Гледай и демото, 99% съм сигурен, че няма хак. Гледах и двете демота по един път,не мисля, че се налага пак да ги гледам.
п.п. Гледам на 120Hz.


Офтопик:
Какво е разяснил? Роджър пак е в някакъв филм. Няма никакво значение с какъв монитор гледаш демото. Разминаване може да има между това, което си видял в сървъра и после на демо, но не и при гледане на едно и също демо на два или три различни монитора. А специално на това демо няма за какво да се захванете.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот 30XAH » 13 Ное 2015, 23:50

AntonioMontana написа:тоя on/off и почна да вкарва филмите (rofl) (rofl) или silent aim там snaip да каже :D

Намален Aim.
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот SNAIP » 13 Ное 2015, 23:58

Уважавам вскяко едно мнение! Ключ до решиението на екип "Банове".
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Имам поставен бан, който е грешка на права-имащия!

Мнениеот MORTAL » 14 Ное 2015, 13:06

Казваш, че играеш само за глава, мерника ти се върти като аймерски докато стреляш по противника, влиза твой съотборник, стреляш по него, объркал си се... ама айма знае че това е твой човек, и не се върти така, както когато стреляш по противник. Админа си е свършил работата много добре.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

ПредишнаСледваща

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта