Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

оплакване от roundup

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: оплакване от roundup

Мнениеот roundup » 06 Май 2016, 02:09

Първо не си баннат, а те кикнах заради обиди.Второ, да провокирах те, но това не означава, че трябва да започваш да обиждаш и трето с фена ти сте перфектната комбинация от хленчещи деца,на които все нещо не им е угодено.На демото ще се види каквото трябва и признавам, че и аз имам вина.Ако искате ме накажете, но няма да търпя такива глезльовци и бих постъпил по същия начин(а именно 1 кик за успокоение) ако се наложи.Нямам какво повече да добавя.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: оплакване от roundup

Мнениеот Curkata » 06 Май 2016, 14:45

Дори няма да си правя труда да пусна демото. Само като видях чата, ми стана ясно за какво става въпрос. Има малка провокация от страна на играчите, ясно е, че е заради убийствата, ама такова админско отношение е недопустимо. Може да е бот или про, няма начение, влезнал е да играе и такива като него правят сървърите пълни. Това не значи, че лошото им поведение трябва да се толерира, само защото са потребители. Но заради такова админско отношение, не се чудете защо няма хора по сървърите. Затова само админи ще останат тук след време. Всичко е въпрос на време, разберете, че така като се държите няма да върнете играчите - и то добрите!
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: оплакване от roundup

Мнениеот roundup » 06 Май 2016, 15:33

Както вече казах признавам си вината(а тя си личи и по-чата, който си копирал),но ти точно не си също цвете за мирисане.Колкото пъти вляза да играя и те засека все за нещо мрънкаш и си недоволен.За мен ти си един провокатор и дразнител напомнящ ми малко на фокс, с малкото изключение, че не спамиш по цял ден чата на сайта.Другото, което е да ми говориш, че съм си превишил правата за 1 кик е смешното, защото можех да ти сложа гаг още в началото и да приключим.Просто аз съм търпелив и не слагам гагове за най-малкото нещо особено като сме само 3-ма души в сървъра.Както виждаш не съм се притеснил ама въобще от това,че си качил чата и исках да те видя колко си елементарен.Говориш ми за правопис ала бала, а в предните ти няколко поста намерих поне 10 правописни грешки.И като цяло, да държанието ми може и да изглежда недопустимо, но админските си права не съм превишил по никакъв начин.И да ми отнемат правата ти пак ще си останеш същия лаладжия дразнител, който ще продължи да мърмори за щяло и нещяло..
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: оплакване от roundup

Мнениеот roundup » 06 Май 2016, 15:57

IA3I написа:6. Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
да те видя колко си елементарен
пак ще си останеш същия лаладжия дразнител

Такааа това че изобщо не показва съжаление или разкаяние за действията си и продължава да нарушава правилата и във форума за колко предупреждения е ? Всъщност какво трябва да направи за да изгуби директно правата си ? Приканвам ви да прочетете коментарите му и преди да вземете решение. Вижте отношение, начин на изразяване изобщо цялостната представа която би оставил на някой влязъл във форума и прочел без да има отношение по въпроса.

Я направо си наеми и адвокат ако искаш.Думите "елементарен" и "дразнител" ли са обидни за теб? Ако е така ме извини хаха.Не бил видял разкаяние или съжаление.Tи какво очакваш да ти падна на колене и да тe моля за прошка ли?И какво пък ми е на отношението и начина на изразяване във форума не мога да разбера.Няколко пъти написах, че съм виновен ако не видя, но конкретно към теб не изпитвам никакви угризения.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: оплакване от roundup

Мнениеот shit happens » 06 Май 2016, 16:27

Не можеше ли да му биеш гага в началото, вместо сега ти да се излагаш барабар с него? Kick-а не е превишаване на правата, ама да го обиждаш е най-глупавото нещо, което можеш да направиш roundup...
Последна промяна dzak на 06 Май 2016, 18:35, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: оплакване от roundup

Мнениеот BARCELONA FAN » 06 Май 2016, 17:36

Ще се повторя за хиляден път. ||7|| не влиза тук да играе, а да се заяжда с админите, да ги провокира и след това да се опита да ги злепостави като пуска оплаквания срещу тях! Убеден съм, че провокацията е от страна на ||7|| и roundup си е изпуснал нервите, за което естествено не го оправдавам. Един съвет от мен към админа: при подобен случай с въпросния дразнител - gag и slay, докато излезе. И повярвай ми помага, от личен опит го знам.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: оплакване от roundup

Мнениеот kamikadze » 06 Май 2016, 18:04

shit happens написа:Не можеше ли да му биеш гага в началото, вместо сега ти да се излагаш барабар с него? Kick-а не е превишаване на правата, ама да го обиждаш е най-глупавото нещо, което можеш да направиш roundup...
прав е колегата трябваше да го накажеш а не да подпалваш дадения играч безмислено е
Последна промяна dzak на 06 Май 2016, 18:35, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: оплакване от roundup

Мнениеот paqka » 06 Май 2016, 18:17

Сляпото защитаване на вашия колега ви кара да изглеждате жалки, липсва ви професионализъм и безпристрастие.

Пресен пример ви давам с мен, пускам оплакване към админ в което аз съм 3то лице, нито участвам в спора нито нищо, страничен човек. И тук започат да обсъждат мен, как преди съм правил еди кво си и т.н. Това си е не комично, а трагикомично. Без думи съм.
Последна промяна dzak на 06 Май 2016, 18:36, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
Аватар
paqka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Фев 2016, 16:39
Име в игра: -
Skype: -

Re: оплакване от roundup

Мнениеот MORTAL » 06 Май 2016, 19:21

Заключвам темата, не е нужно да се пише повече.
viewtopic.php?f=49&t=274&p=28841


(beer)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: оплакване от roundup

Мнениеот SNAIP » 06 Май 2016, 20:26

IA3I, това са снимки от същото демо, което ти си качил. Събитията се развиват преди да влезе админа, срещу когото
се оплакваш. Ти и твоя човек също обиждате, а след това се засягаш, че има отношение към теб. Това ми изглежда
доста нагло.

1. https://gyazo.com/2388eb89790cbf9124e01767460c3115
2. https://gyazo.com/fc2ab2efa20b7c79033618f05acae78e

П.П.
Оправи си звука за да не се чудиш, защо някои играчи знаят, че идваш.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта