Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

несправедлив бан от GENDARMERIE

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

несправедлив бан от GENDARMERIE

Мнениеот effect- » 18 Юли 2016, 12:09

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати: effect-
2. Вашето IP: 109.160.74.63
3. Nickname на администратора: (GENDARMERIE)
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата):
Чл. 1. НАПЪЛНО ЗАБРАНЕНО е използването на хакове, скриптове, помощни средства и т.н.Ако това правило се наруши, то тогава нарушителя подлежи на санкциониране от страна на администраторите!
5. Разяснение(На демото ще видите, че има момент в който, убивам админа през смоука, все едно не е там. Спомням си, преди време, имаше абсолютно същият бан и играча се бе оплакал, и беше дал снимка с черно небе като на уал-хака. Но го бил използвал само за смоука. Както и да е, в моя случай, аз съм изтрил от папката на cstrike-sprites-gas_puff_01.spr и затова не ми пречи дим ката ;) Аз никога не бих играл я уал-хак. Много са се съмнявали но без ефект ;) Но, ако бана не бъде премахнат, Ви благодаря за вниманието и ще си дочакам бана да изтече справедливо :) )
6. Демонстрация /демо/ и Изображение: Демо и снимка ..CS_MegaGaming_Dust2_Only и снимката
7. Сървърът, в който е направено доказателството: CSmegagaming D2Only
Аватар
effect-
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Юли 2016, 17:26
Име в игра: neymarcho-;]
Skype: suares_31

Re: несправедлив бан от GENDARMERIE

Мнениеот valkata12 » 18 Юли 2016, 12:21

Още вчера аз и админ хеадбреак3 те предупредихме за димката, дори ние мислехме, че си на 16 бита.
Нямаш право да си преправяш настройките и да не те хваща димка и да си ги хвърляш в краката и ние да се чудим как ни биеш и от къде ни биеш! За мен това си е чиста измама и съм против да му се махне бана, може само да му се намали за 1 седмица, макар , че е излишно тои си влиза дори и да има бан.
Моя съвет е да си свалиш нов цс и да не пипаш там където нямаш работа.
Мога да представя демо ако се наложи и да се види как аз не го виждам, а тои се скрил в димката :)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: несправедлив бан от GENDARMERIE

Мнениеот effect- » 18 Юли 2016, 12:36

valkata12 написа:Още вчера аз и админ хеадбреак3 те предупредихме за димката, дори ние мислехме, че си на 16 бита.
Нямаш право да си преправяш настройките и да не те хваща димка и да си ги хвърляш в краката и ние да се чудим как ни биеш и от къде ни биеш! За мен това си е чиста измама и съм против да му се махне бана, може само да му се намали за 1 седмица, макар , че е излишно тои си влиза дори и да има бан.
Моя съвет е да си свалиш нов цс и да не пипаш там където нямаш работа.
Мога да представя демо ако се наложи и да се види как аз не го виждам, а тои се скрил в димката :)


Благодаря за мнението, точно е :)
Аватар
effect-
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Юли 2016, 17:26
Име в игра: neymarcho-;]
Skype: suares_31

Re: несправедлив бан от GENDARMERIE

Мнениеот Admin » 18 Юли 2016, 15:16

Бана е правилен.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта