Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от админ

Мнениеот 1886 » 16 Авг 2016, 19:31

1.1886
2.93.155.135.221
3. е туй не знам вижте в бан листа
4. Значи вижте сега сървара ми харесва играя си понякога ,в края на рунда напсувах един чисто приятелски без лоши чувства дори на майтап :D :D очаквах си гагчето ама бан за 1 ден тва е просто смешна работа ,не знам щом имате маса от играчи чакащи да влезнат няма проблем аз ще си намеря друг GunGame ако ли не моля бана да ми бъде заместен с гаг.
5. Виж точка 4
6.http://dox.bg/files/dw?a=bb6d1c39fb
7.Gun Game нямам демо на самата обида , защото админчето ме банна след като се смени картата. Мога и да разясня точно какво казах.
Аватар
1886
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Авг 2016, 19:27
Име в игра: 1886
Skype: afk_1886

Re: Оплакване от админ

Мнениеот valkata12 » 16 Авг 2016, 19:42

Дано ти оставят бана, като си невъзпитан и не спазваш правилата , какво очакваш! Тука 90% от играчите не знаят правилата, ама знаят как да си пуснат оплакване.. тцц (fubar)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Оплакване от админ

Мнениеот 1886 » 16 Авг 2016, 19:49

Ахахахахахахаха ок няма проблем направете така както вие прецените за добре щом смятате , че това е най-добре за вашата верига няма проблем както казах ще си намеря друг Gun Game ... И не разбрах кво значи "невъзпитан" ... аз си разцъквам CS-че не съм в читалище , библиотека или на някое културно мероприятие нормално тва е цс брааааат (clap) (clap) :D :D
Аватар
1886
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Авг 2016, 19:27
Име в игра: 1886
Skype: afk_1886

Re: Оплакване от админ

Мнениеот kamikadze » 16 Авг 2016, 20:03

Имаси правила в сървърите нямаш право да псуваш независимо майтап или еди кво си
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Оплакване от админ

Мнениеот EsCapE » 16 Авг 2016, 20:13

Всеки се прави на тарикат и обижда ( псува) в края на картата с надеждата, че няма да получи гаг/ слей или кик, от админ, за следващата. Псувайте си наум, на глас, чупете си клавиатурите, не го пишете в чата. Щом го правите, значи е преднамерено и с цел. Това, че казваш: майтапя се, ебавам се, закачам се с един приятел, админа няма как да знае.
Що се отнася до бана за един ден, съгласен съм с играча, много е за такова провинение. Аз лично не им обръщам внимание или ги гагвам на другата карта. Като напише нещо, сървъра автоматично го киква и му се скапва играта (devil)
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от админ

Мнениеот 1886 » 16 Авг 2016, 20:23

И какво като псувах ?? Да не ви се качи температурата на машината (rofl) (rofl) вие да не би да не псувате ? Има ли играч в cs който да не знае значението на някоя от тези думи ? Обиждането между двама играчи , като скандал съм съгласен , че трябва да се гагват за да не пречат на другите , но обидите казани чисто на майтап не целящи да засегнат никои просто ей така за атмосферата не мисля , че трябва да се санкционира ... След някоя друга година ще ви светне момци ня кво се обеснявам повече пак ви казвам , ценете играчите , защото играта като игра по-лека по-лека си замира и не е като едно време. (smoking) (smoking) Милиони сървари не много играчи тва е положението всички вериги са лесно заменими.
Аватар
1886
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Авг 2016, 19:27
Име в игра: 1886
Skype: afk_1886

Re: Оплакване от админ

Мнениеот valkata12 » 16 Авг 2016, 22:25

Бана може и да е малко пресилен, но според мен админа си е свършил работата, дори ако те беше гагнал сигурно, пак щеше да се оплачеш, а за държанието ти в сървъра е въпрос на култура!
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Оплакване от админ

Мнениеот SNAIP » 17 Авг 2016, 02:28

Наказан си от собственика на веригата така, че едва ли е било за гаг. Нас не ни мисли :) Ако ще играеш тук, просто
се дръж прилично. Банът остава.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Оплакване от админ

Мнениеот Admin » 17 Авг 2016, 11:38

Бана е след няколко предупреждения, щеше да е още онзи ден, но не влезе след поредната обида накрая на рунда.
Не си единствения който го прави и няма да толерирам това поведение.
Ако си намериш верига която ще го търпи това, ок, но тук няма да се получи и ако решиш да играеш при нас ще спазваш правилата, както ти така и другите.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта