Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от некоректен xАдмин

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот EsCapE » 29 Юни 2017, 19:29

Пиша два поредни поста, и се извинявам за което.

Съжалявам, че пак пиша в тази тема, но не бях гледал демото на Eagle.
Искам искрено да се извиня на играча за поставения от мен бан. Извинявай, че бана ти е за един месец, трябва да е ...... перманентен.
И веднага излагам доводите си:
1. Качваш демо, че имаш неправомерен бан. Добре, демото ти се гледа и ти се казва, че не си чист. Получава се една пауза от известно време, докато измислиш как да се защитиш. Кой ли ще застане на моя страна! Дай да пробвам със старите админи и най вече с тези които ми имаха доверие.- Хоп ето го Boobs, той ми вярва и дори няма да си направи труда да гледа някакви си демота. Пък и тоя asdasas е някакъв нов админ, никой няма да му обърне внимание и ще ми махнат бана.
2. Горното пак не хваща дикиш, ами някой ми каза, че при разликата в херците на монитора се виждат различни неща. Дай да пробвам и да го напиша, тоя админ може и да се откаже. - КО РИЕЧЕ!
3. Ма...ка му, пак не става. Хоп, пак се появява Boobs с поста за vertical sync. Ееее тоя "тъпия" админ сега няма къде да мърда и ще се предаде. - Да ама не. Аз също от 20 години ползвам nvidia и много добре знам каква е разликата и какво се получава при on/off. Не ставаш "ПРО"
4. Е аз от ДВЕ години не съм играл ЦС 1.6. - Я пак? И внимавай как ще ми отговориш, ако изобщо имаш доблеста да го направиш.
5. Появи се и Роджер ( интересно как) който и на най явния хакер ще каже, че не е, стига да има повод да драсне нещо в чата. - Нищо лично Роджи, всички те знаем.
6. Някои от админите се изказаха против мен. Ми ще ги очерним и ще ги изкараме първи приятели на тоя смотянак asdasas, пък ще намесим и АДМИН, защо пък не, всичко или нищо. Еха, Дзак и Енималс ме защитиха, пак е нещо.
7. Пак не се получава! Тогава започваме да пишем против админите и веригата в чата ( какво да направя, вече съм безсилен) с риск да ме банат и от форума. А тоя глупавия админ пак се появи и ми изтри чата. Супер, започваме на чисто.
8. Качвам демо в тубата ( то на него не си личи) ще си намеря още някой на моя страна.
Грешки:
1. Не разбра веднага кой е тоя "новият" админ който те е банал.
2. Това с херците е невероятна глупост на която и сам не вярваш.
3. Мисля, че вече ти казах, ползвам такава карта и знам какво се вижда и как.
4. Това да кажеш ( напишеш) че не си играл 1.6 от 2 години, ти беше огромна изцепка и най голямата грешка. Мисля, че едно демо е достатъчно ( мога да ти кача и още, с по стари дати, дори и от други сървъри) дори на него не си чист, но си само с Уала. Демо: http://dox.bg/files/dw?a=cbb28bd02e
5. Намери "грешният" човек за защита.
6. Огромна глупост, да се опиташ да намесиш странични хора и то от екипа, в опит да си спасиш "реномето"
7. Да "плюеш" Екипа и веригата! Написах си мнението, но Дзак го изтри. Каза, че наранявам детската ти психика и това може да повлияе на целия ти живот.
8. Знам защо ревеш (и не се сетих за това само аз) заради бана върху СТИЙМ акаунта ти. Ами като искаш да се правиш на интересен, си носиш последствията.

Сега чакаш и Монси да те защити евентуално, в което се съмнявам.

Смятам, че всяко едно от седемте изброени по горе, трябва да ти донесе перманентен бан. Не само, че си позволи да пускаш хакче ( за бивш админ е недопустимо) лъжеш като последният Ц...н, но и намеси половината екип и Админ.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот Pyce » 29 Юни 2017, 20:47

Пич аре стига вече ... BOOBS та BOBBS ... За твое сведение гледах демотата и явно не съм кьорав и глух ... Не си мисли , че го защитавам заради едно време .. Ако се поровиш малко щом обичаш намери ми един грешен бан , едно оплакване от мен или нещо подобно .. Грешката при някои ( повечето ) е , че тоя ме бие значи е хакер и БАН !!!!! Ама сериозно се излагаш ( особенно с длъжноста си ) ... ОК буубса го знае от едно време и го прекрива .... Ама да се усъмниш в преценката на Дзаки бой при положение , че даже хабер си нямаш какво да гледаш и къде.... Просто се запри и остави хората да си искажат мнението , като мен лично не ме интересува какво си мислиш за преценката ми . Ама ако си мислиш
, че дори и мосиеур ще те подкрепи жестоко се лъжеш . Изказаха ти се двама от сериозните играчи тук като Анималс и Дзак и ти продължаваш да оспорваш ... Роджър хакер ... МАйко МиЛАаАаа. Вярно устата на дъмбика е голяма но идеята е че БАНА ТИ Е ГРЕШЕН !! Нито на мен ми пука за тоя бан нито на него. Нито ти ходят убидите към него нито държанието ти ... Напълно си длъжен ( замисли се че даже не си само админ ) да си държиш езика зад зъбите ... Показваш едно лапешко държание на компютърна нинджа ... Е брат сериозно ...

За край ще ти кажа една малка тайна за тази игра с която доста хора ще ме подкрепят . Тази игра всички я играят малко я усещат ... Защото ако си мислиш , че ще заиграеш като мон , анималс , дзак , роджър , мр.блак , но ейнджълс , YEah и тн. УСпех ... Половината ако не бяха админи да ги беше изгонил отдавна ...

Имай уважение към старата школа защото много добре знаем какво правим ....
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот EsCapE » 29 Юни 2017, 21:19

Boobs, имам огромно желание да ти отговоря, но след като ти видях 100-те правописни грешки се отказах.
И как реши, че мнението на някой е меродавно за мен!
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот d1mb1kthebest » 29 Юни 2017, 22:04

Върши си работата .. егоист
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот SNAIP » 29 Юни 2017, 22:28

Подкарах играта на 1280/720. Сега по темата. Мислех да не коментирам, но ми стана интересно. Прегледах
представените демота, това на d1mb1kthebest и на Eagle. Не бих поставил бан.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот d1mb1kthebest » 30 Юни 2017, 00:03

d1mb1kthebest: https://prnt.sc/fpra6m
d1mb1kthebest: простак виж от кога имам цс
d1mb1kthebest: абе злетак като купиш нов компютър стоят ли всичките настройки ?
Animals: Благодаря! Вашият глас е отчетен.
EsCapE: нека димбика си почива. Обърнете внимание на този : http://dox.bg/files/dw?a=ae75730281


В това демо къде съм аз бе олигофрен ? Моля някой да провери този aim is easy for me дали има нещо общо с мен . И ако няма нека да му вземат правата на този егоист нешстастен
сега вече изяде ...
Последна промяна d1mb1kthebest на 30 Юни 2017, 00:05, променена общо 1 път
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот dzak » 30 Юни 2017, 00:05

А на теб да ти оставят бана. Трагичен случай. Получаваш форумно предупреждение. Заключвам темата. Ако някой от екипа иска да се изкаже (не да пише глупости) да каже на съответните хора.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот SNAIP » 30 Юни 2017, 22:46

Паритет в изказванията. Нови не постъпиха, както и не са насочвани такива към мен. Оплакването не събра достатъчна подкрепа. При това положение наказанието остава. От тук на сетне, отнася се само за екипа, ако някой има нещо да добави, нека ми пише на мен или на друг с ранг Администратор за добавяне в темата.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот BARCELONA FAN » 06 Юли 2017, 19:01

Отсъствах известно време, а то тук станало горещо. Та мнението ми: Подобна тема, на подобен дразнещ и обиждащ индивид НЯМА и си направя труда да разгледам. Не се научихте да се държите като мъже. Бана остава! Успех в следващият тираж.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Предишна

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта