Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от некоректен xАдмин

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот MORTAL » 26 Юни 2017, 11:08

dzak написа:escape, може ли и твоето демо, ако разбира се си го запазил?

Не е длъжен да пази демо за айм, но пък е хубаво да се пази, заради такива случаи. Пред и време имахме аналогичен казус, на демото на играча нямаше нищо, но на демото от админа се виждаше как скача мерника.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот EsCapE » 26 Юни 2017, 13:36

MORTAL написа:
dzak написа:escape, може ли и твоето демо, ако разбира се си го запазил?

Не е длъжен да пази демо за айм, но пък е хубаво да се пази, заради такива случаи. Пред и време имахме аналогичен казус, на демото на играча нямаше нищо, но на демото от админа се виждаше как скача мерника.


Морти аз си пазя демота от 2014г. Включително и това демо. Знае и защо реших да му махна бана. Следващият път обаче когато реши да се прави на интересен и пуска забранени програмки, ще му е перманентен. Надявам се и той да ме е разбрал.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот MORTAL » 26 Юни 2017, 15:45

EsCapE написа:
MORTAL написа:
dzak написа:escape, може ли и твоето демо, ако разбира се си го запазил?

Не е длъжен да пази демо за айм, но пък е хубаво да се пази, заради такива случаи. Пред и време имахме аналогичен казус, на демото на играча нямаше нищо, но на демото от админа се виждаше как скача мерника.


Морти аз си пазя демота от 2014г. Включително и това демо. Знае и защо реших да му махна бана. Следващият път обаче когато реши да се прави на интересен и пуска забранени програмки, ще му е перманентен. Надявам се и той да ме е разбрал.

Щом имаш уличаващо демо, качвай го и да почива един месец.
ПС. Одеве не бях видял, че в причината за бан има и 'wall'. В такъв случай, админа е длъжен да пази демото.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот d1mb1kthebest » 26 Юни 2017, 16:30

Вие май сте ме забравили :D :D :D
Или сте забравили как се цъка цс . Еми нормално е когато само monsieur mangetout може да цъка като хората а другите се въртят като пумпали .
kamikadze написа:излизаш пускаш хака и си мислиш че ще мине

това беше смешно


Офтопик:
https://www.youtube.com/watch?v=Q1cmhZs1P54

Офтопик:
https://www.youtube.com/watch?v=928VyYQxKKo
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот EsCapE » 26 Юни 2017, 18:54

Нямах намерение да продължавам темата. Така или иначе съм му махнал бана. Но щом настоявате, ето:
Моето демо: http://dox.bg/files/dw?a=3680320cfa
Демото на Eagle :http://dox.bg/files/dw?a=9c533ebe55
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот Pyce » 26 Юни 2017, 20:04

Аз само да спомена , че от начало е с Vertycal sync ON , а след 18 минута с OFF ... Чак тогава се усеща защо не му върви ЦС :)
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот EsCapE » 26 Юни 2017, 20:51

Boobs, аз пък си мисля, че на 18-та мин. се е усетил, че играе с изключен монитор и тогава се е сетил да го пусне. Стига с глупостите вече. Ти дори от 3 демота не си си направил труда едно да изгледаш. Но на юнашко доверие защитаваш.
Даже вчера в сървъра прекали, което от теб най-малко съм го очаквал!
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот d1mb1kthebest » 26 Юни 2017, 21:30

абе голям гледай кога съм взел цс 1.6 ,докато оправям настройките ти ме банна като саднато лапе

трудно ли е да повярваш ,че си слабак ? и има много по-добри от теб ...
Офтопик:
със смс ли стана админ
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот EsCapE » 26 Юни 2017, 22:44

d1mb1kthebest написа:абе голям гледай кога съм взел цс 1.6 ,докато оправям настройките ти ме банна като саднато лапе

трудно ли е да повярваш ,че си слабак ? и има много по-добри от теб ...
Офтопик:
със смс ли стана админ


Бана ти е за игра с непозволени средства, не знам кой си саднал, но си ме взел точно два пъти. Много отдавна мина времето когато играех за статс и т.н. ти тогава сигурно не си и бил роден. А и за да те гледам, трябваше да съм умрял.

Просиш си перманентния, явно си го заслужаваш. Грешка, че ти махнах бана. Човек се опитва да се държи добре, затворих си очите за простотиите ти, ма ти си си келеме. Вместо да си премълчиш и да си доволен, ти на мъж ми се правиш. Нито си ми на годините нито на времето в ЦС, за да ми се правиш на интересен.
Такива настройки ще ти дам, че тук повече няма да влезеш.
И господ няма да ти махне бана.

Приятна игра в CS-Go или където там ще играеш.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от некоректен xАдмин

Мнениеот d1mb1kthebest » 27 Юни 2017, 03:14

да не би да си познат на главния ? Ти си длъжен да махаш банове щом няма причини ,ето отново показа ,че си саднат.
Жалко викаш ,че си играл толкова дълго, а все още си пълен бот :(
От 60 hz си личи ,че не разбираш от нищо :( ей голям нали трябва да се оправя vsync и там други настройки в играта бе разбирач , Я си кажи стария ник не се страхувай ... с 60 hz не ръченица а и кючек ще видиш. и за какви простотии говориш бе големия .. банваш ме без причина правя тема като хората и почваш да ми ревеш .. и каниш некви тотални слабаци да коментират темата, където и те едвам стрелят .. тоя kamikadze са прави на интересен все едно не ме знае от преди...

за вас всеки по-добър от вас е хакер
Oт нищо не разбирате .. сменете играта


Oт както съм в megagaming не съм цъкал с хак , когато сървърите бяха пълни и точно сега ли ще реша да цъкам с хак в празни сървъри ? я гледай в форума дали съм направил грешки .. грешен бан грешен репорт ..добре ,че по-големите ми вярваха иначе щеше да е кофти ако бях във вашите ръце .. колко пъти доказах ,че някой си подсказват ала бала забравихте ли ? за онези от соколец


едно време хората бяха бързи ;)
Офтопик:
http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=118&t=7147&p=70838&hilit=scientific#p70838
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

ПредишнаСледваща

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта