Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от некоректен админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 00:23

КОЙ ме банна?
От къде на къде ще ме банваш с причина ТИХО?
Значи взимам игра, тъпото копеле Well Done дето всеки му лиже задника и никой не казва гъг почва да ме псува на майка да ме сере и т.н всеки път и не само мен разбира се и аз скромно му кажа че е отрепка и му поискам адрес да се разберем, и някъв дрисльо "незнайно кой"дето само се води админ , а не съм го видял веднъж да върши нещо като такъв и ще ме банва? От къде на къде?

Освен, че ме банва мен сега и plams не може да влезе (тъй като сме с 1 IP)
За мишките дето псуват наред няма 1 ГАГ дори нито някой да ги предупреди нещо, а ще банваме админи ? Голям админ ще излезеш!


В крайна сметка излиза, че не можем да банваме мършите дето псуват наред, можем само да ги гагваме (разбира се ако искаме) и да банваме админи, на които им е писнало от въпросните мърши когато им теглят и те майните. За псувните които ми е хвърлил смятам, че не съм казал кой знае какво, а че просто не искам да ми пише изобщо!

Та по добре да ми махат правата че да влизам да редя като каруцар, най-много някой да ме гагне :)
Последна промяна mashinA на 06 Мар 2018, 00:41, променена общо 1 път
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ marzel

Мнениеот Faster » 06 Мар 2018, 00:31

Мързел не е администратор .
Може да е някой с по - висок ранг и с друг ник .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от некоректен админ marzel

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 00:33

А кой подяволите ме банна тогава, тъй като бяхме с пламс само. Ако не е марзел се извинявам на човека...
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ marzel

Мнениеот Faster » 06 Мар 2018, 00:34

Не знам , кои играчи са били вътре , но за него съм обеден че не е !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 00:43

Не мога да разбера кой е, а се изнервих и затворих цс...
В случая няма как да бъда баннат (ако искам) мога да сменям 100 000 ИП-та не е в това въпроса! Въпроса е, че никой не ми е направил 1 предупреждение, а някъв дрисльо дето даже явно не го знам че е админ влиза и ме банва, а оня капут well done Още седи и си цъка.

В сървъра познати админи бяхме аз и пламс и помислих че и мързела, но ако не е кой тогава? Ся влязох писах 100 пъти никой не пише нито в админ чата нито никъде - криеница яко
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 00:49

даже ме няма в банлиста, а с моето ИП пише че съм банн и ме метна от цс :D
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот Admin » 06 Мар 2018, 01:03

Имаш бан от човек с по висок ранк, ще изчакам той да се изкаже и да каже какво е решил.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 01:27

Доста интересно звучи :)
Айде ще изчакам и аз да се изкаже, че да се доизкажа и аз :D
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот SladuR » 06 Мар 2018, 01:33

Направо да ти махат правата. Дори и да има грешка от някой админ, не ми хареса обръщението "дрисльо", ако си нямаме уважението...

п.п. Тъкмо прочетох и чата :D Разбрах кой е "дрисльо" в цялата ситуация...не виждам Админ какво чака само...
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 01:40

Уважение? Сигурен съм, че доста хора могат да потвърдят уважението ми :) Който го е заслужил го е получил! Ако някой още не е разбрал, аз не съм някой "дрисльо" на 15 години без личен живот и да търпя останалите подобни да ме правят на смешник и да се ебават с мен ;) Тва, че всички са много големи и няма кой да им играе 2 шамара да се осъзнаят на кой свят живеят е съвсем отделен и различен въпрос :) В случая се изнервих щото някой " СКРИТ " Дето за 2 год не съм му виждал очичките влезе да ми се направи на играч и да ме банва без предупреждения и причини при положения, че онова лайне пак почна да се заяжда с мен и му казах да не ми пише въобще, като се има също напредвид че онова лайненце е много познато на всички админи тук и му знаете много добре номерата, но той дори ГАГ не получи а продължи да си играе :)
Ще си имаме уважението, но когато си го заслужим сещаш се :)
С никой никога не съм се заяждал без причина, и се разбирам с доста хора в сървъра и в живота като цяло, а който много лае 2 шамара точно това исках адреса на оная мишка, ама ме баннаха та даже не разбрах кой! Та чакам Великия админ да се изкаже да се изкажа и аз то става ясно, че ще спра да посещавам сървъра, че всеки си бара ташаците вътре и влиза да разпусне да си излее комплексите и разбира се никой не прави нищо по въпроса :) Темата сме я търкали няма да се повтарям отново и отново!


А чата е много удобен, как му викаха "Хванат в точният момент" Ако ще е да си вадим кирливите ризи окей изтървах си веднъж нервите, и както казах за пътите които това копелдаче почти всеки ден ме редеше а аз си мълчах смятам че му е малко и не съм бил дори груб :)
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Следваща

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта