Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от некоректен админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот MORTAL » 06 Мар 2018, 01:49

Имаш бан за 6 часа с причина "тихо". Лога от конзолата преди бана е качен в раздел Наказани админи. Преди края на предния рунд го нарече и "мухльо", след това продължи да го провокираш за да те напсува. Направо да ти махат правата, такива не ни трябват.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 01:55

Видях чата и знам много добре какво съм написал, явно трябва да складирам ежедневно чатове от всеки втори който псува, реди и прочие и "големите админи" дето Ви трябват (появявайки се 1 път на 2 месеца) седят и си цъкат без да сложат 1 гаг.

От всички админи посещавайки сървъра най-активните са" Redbul. Bugs bynny, Yordanov напоследък, plams и аз :) Може би още 1-2, а останалите влизат веднъж на месец, че някои и през 2 месеца за по 5 минути и тва е!

Дали ще съм админ слабо ме вълнува живота ми не се върти около цс ;) Идеята беше, че тая утрепка, мухлио и т.н ме реди всеки Божи ден без да съм му казал нищо, а щото не могат да играят и като им вземеш игра почват да псуват и обиждат без причини и това не само мен а всички играчи, ако аз , редбул или бъгс не сме там да ги гагнем серат народа както им дойде, а Вие се правете на големите "Управници" По-зле сте и от политиците :D :D :D

Заеби тук не може да се говори (БАННЕТЕ МЕ ЩОТО СЪМ КАЗАЛ НА 1 ОТРЕПКА 2 лафа И МИ МАХНЕТЕ ПРАВАТА ЩОТО СЪМ МНООООГО ЛОШ ) :D :D :D

Почти останах впечатлен :) АЙде със здраве - Все ми е тая!
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 01:57

А и да, да не забравим че някой си ме е хванал веднъж да отвърна посланията на редовно каруцарче :) Копнали ми чата БРАВО! Ще пратя кутия с бонбони " МЕРСИ " на щастливеца който ме хвана в точният момент :) АКо така ентусиазирано и си вършеха всички работата в сървъра щеше да се играе много добре и да не си изпуска никой нервите да се занимава с отрепки!
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот MORTAL » 06 Мар 2018, 02:01

Няма да ти се обяснявам, виновен си. Да го беше гагнал. Аз колко често влизам си е моя работа, по-често е от колкото си мислиш.
Лека нощ.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 02:11

О, аз дори не съм тръгнал да се заяждам с админи или с който и да е било!
Виновен съм? Да съм казал че не съм? Просто исках да знам кой ме БАННА без предупреждение и от къв зор ще банне мен, а дори не гагна оная фъшкия? Да го бях гагнал? И какво ще стане мъжки, като го гагна? Следващия мап му минава ГАГА и почва пак да споменава майка ми, ама то нали някой си ми записал чата, е имах нужда да му поискам адреса та най накрая да се разберем, че го видях голям мъж е в цс.

Колкото съм го гагвал толкова сигурно не си влизал и бан имаше дори ;)
То на всеки си е негова работа колко влиза, ама да ми се правите на много важни файда няма сеш се ;) С мен без мен сървъра ще продължи да се върти то е ясно, ама и без мноооого други ще си остане същото - та даже и много по-добре!

Идеята беше, че някой ВЕЛИК ме банна, а дори не сложи гаг на оня ;) А същия оня си вилнее всеки ден в сървъра и като почнеш много да го гагваш сменя всеки мап нови никове и т.н и продължава да си псува а ти ходи си губи целия ден с него :) Излезеш от сървъра и почват да серат и т.н народа които мнооого хора вече не се връщат в сървъра щото е едно лайно от много активните админи "Дето си влизат когато искат щото било тяхна работа"


АДМИН, не си ли обмислял да сложиш задължителен престой на админите? АКо се сложи или сървъра ще стане по активен, или до месец ще останат точно 5-6 админа 3 от които изброих :)


АЙде със здраве нямам повече излишно време да се занимавам нека Шефчетата решават като искат да ми махат правата щом съм толкова грешен, както казах все ми е тая!

Смятам, че съм си вършил работата достатъчно добре и съм държал винаги ред и дисциплина за разлика от доста админчета, на които може би скоро ще спомена никовете (щото аз не съм ги банвал) Ама и незнаех че така ставало хаха :D
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот mashinA » 06 Мар 2018, 02:15

Мен що не ме гагнаха? 1 път като съм отвърнал на някой който ме е псувал и мен и всички останали стотици пъти? :D
Аватар
mashinA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Окт 2017, 22:43
Име в игра: mashinA
Skype: webmast367

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот dzak » 06 Мар 2018, 02:19

Защо когато ставате админи не се държите по този начин, ами след това. Може да не си на 15, но се държиш като 12 годишен. Имаш наказание, темата е приключена, затова и се заключва. Ако искаш - пишеш на админ и ти махат правата.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от некоректен админ

Мнениеот Faster » 06 Мар 2018, 08:54

Само ще добавя :
Към всеки играч трябва да се държим като с колега . Никога не знаеш дали от среща не е АДМИНИСТРАТОР , да вел не е най - примерния , но взема от дума като бъде наказан .
Не бързай да с тия права , изтърпи си наказанието и другия път гаг ако продъшжава в началото на другия мап пак и така - нататък.
Лек ден на всички.
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Предишна

Назад към Правилни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта