Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Бан без адекватна причина.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот headbreaker » 21 Яну 2019, 12:35

Какво напиване какви тикове от вчера ли играем тази игра ? смятате ли че това е нормално поведение на мерника и ние сме били пияни и ние сме играели цс това не е нормално поведение на мерника и никои не може да ме убеди в противното поставения банн е правилен играта ти не е чиста и се вижда с просто око...
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот Escape » 21 Яну 2019, 13:48

На демото предоставено от играча няма нищо съмнително. Чиста игра.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот Frosty » 21 Яну 2019, 13:55

headbreaker написа:Какво напиване какви тикове от вчера ли играем тази игра ? смятате ли че това е нормално поведение на мерника и ние сме били пияни и ние сме играели цс това не е нормално поведение на мерника и никои не може да ме убеди в противното поставения банн е правилен играта ти не е чиста и се вижда с просто око...

Не смятам да водя ялови спорове. Версията на играта е изтеглена от вашия сайт. Играя с нея от март миналата година. Успех и приятна игра.
Всички ние сме в калта, но някои от нас гледат към звездите.
Аватар
Frosty
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 34
Регистриран на: 01 Мар 2018, 03:05
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Име в игра: Frosty

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот RacistPenguin » 21 Яну 2019, 16:02

headbreaker написа:Какво напиване какви тикове от вчера ли играем тази игра ? смятате ли че това е нормално поведение на мерника и ние сме били пияни и ние сме играели цс това не е нормално поведение на мерника и никои не може да ме убеди в противното поставения банн е правилен играта ти не е чиста и се вижда с просто око...

Ами, да ти кажа честно, и на мен ми се е случвало. Даже и без да съм пил, понякога ми трепва ръката и много прилича на aim. В такива ситуации се надявам никой да не ме е гледал, че като нищо може някой да ми лепне бан като го види... (giggle) И аз да бях админ, и аз бих се усъмнил като видя нещо такова.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот kamikadze » 21 Яну 2019, 18:29

https://dox.abv.bg/download?id=3db50c10a0 не мисля че трепва нарочно тия движения са си направо за цфг когато ти поисках демо да качиш защо не го качи или на отрепан се правиш
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот KoKaL » 21 Яну 2019, 20:39

По демото на играча виждам само чиста игра!
Последна промяна KoKaL на 21 Яну 2019, 22:47, променена общо 12 пъти
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот SNAIP » 21 Яну 2019, 21:06

И можеше тук някой замесен в гледането на играча да поясни, че е гледан основно не в предоставеното демо от
момента на бана, а преди това! Демото на камикадзе е друго. Започна, но нямах време да го гледам защото е много дълго и нямам опция за превъртане. По-късно, когато ми се освободи другия компютър ще го прегледам и ще пиша. Не се прави така!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот SNAIP » 21 Яну 2019, 22:11

SNAIP написа:И можеше тук някой замесен в гледането на играча да поясни, че е гледан основно не в предоставеното демо от
момента на бана, а преди това! Демото на камикадзе е друго. Започна, но нямах време да го гледам защото е много дълго и нямам опция за превъртане. По-късно, когато ми се освободи другия компютър ще го прегледам и ще пиша. Не се прави така!



Така..., на демото преди бана (това на kamikadze) стоите и го гледате не знам си колко админа, и видяното не ви беше достатъчно да му поставите бан! Тук на следващото демо предоставено от играча (от момента на бана) вече сте смели, защото връзвате предното с това. А искате ние да сме на вашето мнение, базирано на демото на играча... А иначе си правите високопарни изказвания (някои), и си трайкате за другото демо! Не се правят нещата така! Не е колегиално просто! Даваш доказателствата, които си видял и се обсъждат в темата.
Е, не може от един единствен момент на това демо от бана да се направи заключение, че е с айм! Още повече, че вече е предупреден, искате му демо от предната карта и т.н.
Добре е баннат! Но, само толкова!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот totalninety » 21 Яну 2019, 22:27

Аз от демото на играча не забелязвам хак. Не разбрах само защо играеш от "цс-а от сайта". Ти нали имаше steam acc?
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Бан без адекватна причина.

Мнениеот dzak » 22 Яну 2019, 00:42

Ами, аз затова няма и да се изкажа. Има демо на камито, което му казах да качи. Не съм го видял и не ми го и пратил.
Свобода. Така стават нещата.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

ПредишнаСледваща

Назад към Погрешни банове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта