Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от NRG | Energy Style

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от NRG | Energy Style

Мнениеот skill eu » 30 Дек 2018, 13:42

https://dox.abv.bg/download?id=1f2e702af7# - Линк за сваляне

Неспазване на задължения при наличие на хакери.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Оплакване от NRG | Energy Style

Мнениеот kifla s gres » 30 Дек 2018, 16:14

Хората вършат тая работа не за пари а по собствено желание безвъзмездно. Стига дава зор! Разбирам на къде биеш - искам да съм админ защото никой не си върши работата. Обаче не си прав - това е само едно (или две или три) изключение ;)

От тези твой думи мога да съдя, че не си изобщо готов за админ и не знам за какво се кандидатираш изобщо като нямаш желание, това е от мен откъсваме се от темата за мен тези двамата трябва да бъдат баннати! Приятен и успешен ден! (hi)
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Оплакване от NRG | Energy Style

Мнениеот kifla s gres » 30 Дек 2018, 16:20

И това е казано от твойта уста още една причина Admin да те премахне от екипа си, защо се заяждаш при изказано мнение обаче ти като изказваш критични мнения си като в небрано лозе, айде моля ти се научиш се да се държиш нормално и погледни..промени нещо в селския си манталитет!
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Re: Оплакване от NRG | Energy Style

Мнениеот skill eu » 30 Дек 2018, 16:53

IA3I написа:Да тия 2мата бяха очевидни! Само че и админа всъщност е отговорил:
*DEAD* NRg | Energy Style ^ : ako imash demo da go banvam
*DEAD* NRg | Energy Style ^ : vleznal sum za malko i lqgam ot noshtna se pribiram

А като цяло ти продължаваш да обвиняваш админите че не си вършат работата... Хубаво докладваш хакерите но спри да нападаш! Хората вършат тая работа не за пари а по собствено желание безвъзмездно. Стига дава зор! Разбирам на къде биеш - искам да съм админ защото никой не си върши работата. Обаче не си прав - това е само едно (или две или три) изключение ;)

За мен няма нужда да ги банвате тия 2мата - първо защото явно сменят никовете постоянно (вероятно и иптата) и най-вероятно е това да е един и същи защото като изчезна единия се появи другия ;)


Г-н продуцент, ма френд публично съм отказвал да бъда админ тука, преди да пишеш поредните небивалици ми чети мненията.
Щом за тебе два AIm hacka няма нужда да се банват, по-добре се банни от цс-а като цяло.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Оплакване от NRG | Energy Style

Мнениеот Faster » 30 Дек 2018, 17:09

kifla s gres написа:
Хората вършат тая работа не за пари а по собствено желание безвъзмездно. Стига дава зор! Разбирам на къде биеш - искам да съм админ защото никой не си върши работата. Обаче не си прав - това е само едно (или две или три) изключение ;)

От тези твой думи мога да съдя, че не си изобщо готов за админ и не знам за какво се кандидатираш изобщо като нямаш желание, това е от мен откъсваме се от темата за мен тези двамата трябва да бъдат баннати! Приятен и успешен ден! (hi)

Запознай се с правилата на форума , че много взехте да си позволявате вече .
Нямаш право да пишеш в такива теми !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от NRG | Energy Style

Мнениеот Admin » 31 Дек 2018, 09:54

Играча е напълно прав.
Решение

IA3I написа:Да тия 2мата бяха очевидни! Само че и админа всъщност е отговорил:
*DEAD* NRg | Energy Style ^ : ako imash demo da go banvam
*DEAD* NRg | Energy Style ^ : vleznal sum za malko i lqgam ot noshtna se pribiram

А като цяло ти продължаваш да обвиняваш админите че не си вършат работата... Хубаво докладваш хакерите но спри да нападаш!

Гледах демото до първия откровен АИМ, видях как играча каза на админа а той не предприе нищо. Това е недопустимо а ти да го обвиняваш, че сигнализира, че някой не си върши работата е направо .... :x

IA3I написа:За мен няма нужда да ги банвате тия 2мата - първо защото явно сменят никовете постоянно (вероятно и иптата) и най-вероятно е това да е един и същи защото като изчезна единия се появи другия ;)

Това са пълни глупости.
И изобщо как може да кажеш, че не трябва тия двамата да се банват :x с това направо ме съсипа.
IA3I написа:Хората вършат тая работа не за пари а по собствено желание безвъзмездно. Стига дава зор! Разбирам на къде биеш - искам да съм админ защото никой не си върши работата. Обаче не си прав - това е само едно (или две или три) изключение ;)

Всеки админ, преди да му добавя права се съгласява с правилата и е длъжен да ги спазва, какви пари какво чудо като дори му е казано, че има хакер а от него се иска да го погледни и банне.

Благодаря за сигнала!!!
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта