Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Ново оплакване от torch

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот KoKaL » 04 Апр 2019, 21:38

Няма да взема отношение по поредната ти "житейска мъка", но само ще ти кажа, че тази твоя тема ще се обърне против теб!
Да, ти добрият тон го спазваш, но "тънко" и с ирония обиждаш много повече. На хората им писна, и TORCH просто не те издържа.
На мене ми е все едно дали тролиш в чата, или те няма.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот Escape » 04 Апр 2019, 21:50

Седмак забелязвам, че в последно време от нямане какво да правиш си "изсмукваш" всякакви неща от пръстите, а започна добре, но това беше преди. Сега не се спираш, окупирал си темите, форума..... заложи малко на играта или си намери работа. Ако ти е трудно да намериш някаква, дай ще помагаме, все нещо ще намерим. Ти не излизаш нито от вас, нито от форума, ще деградираш. Казвам го ( пиша) само с добри намерения и уважение към теб.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот skill eu » 04 Апр 2019, 21:51

Човека с "добрия тон" - https://dox.abv.bg/download?id=cd9f72c63b# .
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот TORCH » 04 Апр 2019, 21:54

Админ, модератори и колеги,.
Как ще процедираме за напред?
Аз съм проблемния човек, стана ясно на всички от темичките на г-ца Седем.
Траех му глупостите и коментарите във всяко едно питане, оплакване, кандидатури за админи и оплаквания от бан :D и най вече ежедневните му писания в форума.
За да не му се обръща внимание трябва да не се влиза в саита за сървъра.
Посланника на добрия тон си позволява на абсолютно всяка тема да налага мнението си.
Кажете как да процедираме?
Заради обидите от моя страна ако искате ме гонете сваляне на права или както решите за добре.
Не е проблем да играя и така, но г-ца Седем трябва да се предупреди защото явно проблема не е само с мен.
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот Siska » 04 Апр 2019, 22:01

Не му обръщайте внимание във форума и в чата, освен , ако напише нещо смислено разбира се.
А в сървърите му слагайте "гаг", когато почне да спами , да провокира играчи и да разваля играта.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 531
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот skill eu » 04 Апр 2019, 22:16

IA3I написа:Изображение
Колко се събрахте я... едиииин двамааа триииимааа... добре добре! Като станете някакъв ИЗОБЩО интересен % от всички администратори тогава ще ви отговоря на провокациите ;) Не чакай излъгах - и тогава ще ви игнорирам...

Не обичам да се повтарям но все пак: АКО вие не бяхте това което сте мене НЯМАШЕ да ме има в този ми вид - ВИЕ ме създадохте... Не сте ли доволни от това което създадохте? НЕ? АМИ ДА НЕ БЯХТЕ ТАКИВА !


Седмак, това съм го написал и до Админ, спокойно, ще се постарая всички да го видят.
Както написах в чата, време е тоя цирк да спре. Видях мнението на колегите ти за теб, надявам се Админ вече да погледне обективно над нещата.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот HeBuHHa » 04 Апр 2019, 23:47

TORCH написа:Админ, модератори и колеги,.
Как ще процедираме за напред?
Аз съм проблемния човек, стана ясно на всички от темичките на г-ца Седем.
Траех му глупостите и коментарите във всяко едно питане, оплакване, кандидатури за админи и оплаквания от бан :D и най вече ежедневните му писания в форума.
За да не му се обръща внимание трябва да не се влиза в саита за сървъра.
Посланника на добрия тон си позволява на абсолютно всяка тема да налага мнението си.
Кажете как да процедираме?
Заради обидите от моя страна ако искате ме гонете сваляне на права или както решите за добре.
Не е проблем да играя и така, но г-ца Седем трябва да се предупреди защото явно проблема не е само с мен.


Чакай малко.. Как пък го измисли това, че ти си проблемния човек :D Стига глупости, след като си бил провокиран е нормално на човек понякога да не му издържат нервите. Аз малко ли ядове си имах със Седмицата, просто спрях да обръщам внимание и нещата се наредиха. Torch направи същото, повярявай по - добре ще ти е. Вместо да си хабиш нервите напразно за неща, които не си заслужават :p
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот MORTAL » 05 Апр 2019, 08:21

Може да ви лази по нервите, но докато спазва правилата и не е в нарушение, няма никакъв проблем да пише във форума и чата, все пак за това са създадени. Игрнорирай, не му обръщай внимание на темите и постовете в чата и няма да имаш проблеми. В това оплакване обида не видях, но личното отношение си личи. Спазвайте добрия тон, тук всички сме с една кауза - сървърите.
- Учителю, какво да правим ако някой ни обиди?
- Ако ви дадат подарък, но вие не го приемете, у кого остава подаръкът?
- У този който ни го дава.
- Същото е и с обидите и хейта - като не ги приемате, те си остават за хейтъра.

Невинна постъпи точно така и сега й е много добре :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Ново оплакване от torch

Мнениеот Admin » 05 Апр 2019, 09:07

7 зачестиха оплакванията от теб, говорихме малко да се обереш, спази го, но за много кратко време. Не е редно да се нападат всички за всичко, трябва да има и толеранс и разбиране. Досега съм получил доста оплаквания от теб, дори имам доказателство, че не влизат някои хора в сайта заради теб, но отговора винаги е един и същ... тук има място за всеки... докато не прекали а ти си се запътил натам с доста бърза скорост. Ескейп, който е един от хората които те подкрепят го каза много добре.
Осмисли си поведение, наблегни на играта и нещата ще са ок.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron