Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от siska

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от siska

Мнениеот Faster » 07 Апр 2019, 21:56

Продължавай все така . . . нямам какво да ти кажа повече , не чуваш :x
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от siska

Мнениеот HeBuHHa » 07 Апр 2019, 22:02

Отново провокация, после ние сме били кривите.. Всеки човек има право да си изрази мнението спрямо другия и ето, че Сиска го е направила.. Не виждам нищо лошо в това. Но нали трябва все другите да ги изкараш виновни :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Оплакване от siska

Мнениеот headbreaker » 07 Апр 2019, 22:16

Всички чакат от теб да се промениш да се спреш но виждаме че ти просто не искаш нямаш желание да го направиш... Вълкът козината си менил ама нрава не :x
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Оплакване от siska

Мнениеот Eagle » 07 Апр 2019, 22:48

Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!
Вярно че това е правило в темата- "Правила за игра в сървърите на CS Megagaming!!!", но мисля, че важи.

Кое точно е провокация от 7, че е пуснал тема с оплакване ли? Ако няма от какво да се притеснявате, няма как да ви провокира с подобно нещо. Все пак при всяко предложение, оплакване крайна дума имат Admin и MORTAL.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Оплакване от siska

Мнениеот HeBuHHa » 07 Апр 2019, 22:56

Eagle написа:Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!
Вярно че това е правило в темата- "Правила за игра в сървърите на CS Megagaming!!!", но мисля, че важи.

Кое точно е провокация от 7, че е пуснал тема с оплакване ли? Ако няма от какво да се притеснявате, няма как да ви провокира с подобно нещо. Все пак при всяко предложение, оплакване крайна дума имат Admin и MORTAL.


И всеки има право да изрази мнение и аз точно това съм направила :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Оплакване от siska

Мнениеот KoKaL » 08 Апр 2019, 08:54

IA3I написа:
Някой сериозен човек (какъвто може да ни е от полза) САМО като види отношението във форума и ще напусне завинаги преди да се е регистрирал..

Някой сериозен човек като види ТВОИТЕ постулати ще избяга със 100км/ч бъди сигурен. А що се отнася до лошият тон на другите, то той е вследствие на ТВОЕТО провокативно поведение в чата и форума.

Трябва да се сложи край на това, и начина е само един. Сети се сам какъв е!
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Оплакване от siska

Мнениеот skill eu » 08 Апр 2019, 09:20

Show must go on.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Оплакване от siska

Мнениеот MORTAL » 08 Апр 2019, 09:59

Ако друг потребител пусне такова оплакване може би няма да реагирате така, но само защото е от 7, коментарите ви са такива. Бъдете по-обективни, защото ако е друг и се отнасят с него така, със сигурност няма да остане в сървърите. Siska има бан от преди 1249 дни за No recoil, а сега е админ. Явно хората могат да се променят към добро. Времето ще покаже.
Бъдете по-внимателни и сдържани с думите и квалификациите които давате към други колеги и играчи.
Eagle написа:Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!
Вярно че това е правило в темата- "Правила за игра в сървърите на CS Megagaming!!!", но мисля, че важи.
6. Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
Това е от правилата на форума.
Според мен оплакването е основателно, но поради това, че е първо провинение, няма да слагам наказание, освен ако Demon не реши друго. Заключвам до решението на Админ.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от siska

Мнениеот Admin » 08 Апр 2019, 17:19

Eagle написа:Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!
Вярно че това е правило в темата- "Правила за игра в сървърите на CS Megagaming!!!", но мисля, че важи.


MORTAL написа:
Бъдете по-внимателни и сдържани с думите и квалификациите които давате към други колеги и играчи.
Eagle написа:Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!
Вярно че това е правило в темата- "Правила за игра в сървърите на CS Megagaming!!!", но мисля, че важи.
6. Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
Това е от правилата на форума.
Според мен оплакването е основателно, но поради това, че е първо провинение, няма да слагам наказание, освен ако Demon не реши друго. Заключвам до решението на Админ.

Всичко е казано, няма какво да добавя.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта