Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от администратор ReDBuLL

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот Faster » 19 Окт 2016, 13:05

1. Вашият nickname : DARK WOLF
2. Вашето IP: -- . -- . ---- . --
3. Nickname на администратора: ReDBuLL
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): Чл. 6. Флудът с радио команди като "Go Go Go!" e ЗАБРАНЕН, защото така дразните съотборниците си и им пречите да чуват противниците си! http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=7027
5. Разяснение: Много често използване на радио команди за мапа , в който играехме /
6. Демонстрация /демо/ и Изображение: Предлагам
http://dox.bg/files/dw?a=b2c383c47a Архив в който е и автоматично записващото се демо
7. Сървърът, в който е направено доказателството: GunGame
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот Mrusnica » 19 Окт 2016, 13:58

Прегледах демото и забележката е основателна!
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот BARCELONA FAN » 19 Окт 2016, 17:46

Да се смея ли, да плача ли... "Оплакването" е пуснато заради конфликт между теб и Редбул. И ако обичаш не го решавай по този несериозен начин. Отделно трябва да си наясно, че командите изобщо не пречат на играта в ГГ. Като цяло темата е за коша, дори няма да си направя труда да гледам демото.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот EsCapE » 19 Окт 2016, 18:26

BARCELONA FAN написа:Да се смея ли, да плача ли... "Оплакването" е пуснато заради конфликт между теб и Редбул. И ако обичаш не го решавай по този несериозен начин. Отделно трябва да си наясно, че командите изобщо не пречат на играта в ГГ. Като цяло темата е за коша, дори няма да си направя труда да гледам демото.


Съгласен. Метни я в кофата.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот Faster » 19 Окт 2016, 18:39

Щом го има в правилата , значи е нарушение .
Отделно , че в правилата не пише , че са за определен сървър , а за друг не важат .
Ти малко по - сериозно това , че не ме харесваш , не ме интересува , имам право да си пусна сигнала , след като има точка от правилника , която е нарушена !
Ако искате я трийте , но така си плюете на правилата създадени от главните ;)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 19 Окт 2016, 20:05

хахаха няма такъв ,малоумник, честно ,без маитап.
1.Я кажи как точно ти пречат командите при положение ,че не играеш на звук,а си слушаш криско и се надъхваш :Д.
2.Фастъра пак е решил да става админ и се подмазва.По цял ден чете правилата и търси за какво да се хване ,защото знае ,че главния държи на тях и си мисли ,че по този начин прави нещо.Правиш едно голямо нищо хахаха.Главния държи на правилата ,а не на малоумните ти теми.Запомни го това може да ти е полезно.
3.Пускам демото и гледам.Какво да видя .Чакам, чакам ,чакам, и викам аре бе нема ли да се показват тия команди вече дето пречат ве .Чаках още една минута и ми писна да гледам някакво демо половин час и на края да видя някакви тъпи команди дето пречат само на един смотаняк ,а даже и не му пречат .Така и не ги дочаках да ги видя,но аз се сещам ,че пуснах няколко команди и надъхвам отбора ми да играе.Не съм ги пускал безсмислени да натискам какво ми падне,но такъв като тебе няма как да го разбере,а може и нещо да съм си пробвал еи така безразборно .Така и така не дочаках да ги видя тези команди .Стана ми някво тъпо да гледам безсмислени глупости.
4.По принцип мислех ,че си бавноразвиващ ,но се оказа бързоизоставащ.ХАХАХА
Последна промяна MORTAL на 20 Окт 2016, 11:05, променена общо 1 път
Причина: Нарушена точка 2.2. от Правилата на форума http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2#p982
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот EsCapE » 19 Окт 2016, 20:30

ReDBuLL_Bg написа:хахаха няма такъв ,малоумник, честно ,без маитап.
1.Я кажи как точно ти пречат командите при положение ,че не играеш на звук,а си слушаш криско и се надъхваш :Д.
2.Фастъра пак е решил да става админ и се подмазва.По цял ден чете правилата и търси за какво да се хване ,защото знае ,че главния държи на тях и си мисли ,че по този начин прави нещо.Правиш едно голямо нищо хахаха.Главния държи на правилата ,а не на малоумните ти теми.Запомни го това може да ти е полезно.
3.Пускам демото и гледам.Какво да видя .Чакам, чакам ,чакам, и викам аре бе нема ли да се показват тия команди вече дето пречат ве .Чаках още една минута и ми писна да гледам някакво демо половин час и на края да видя някакви тъпи команди дето пречат само на един смотаняк ,а даже и не му пречат .Така и не ги дочаках да ги видя,но аз се сещам ,че пуснах няколко команди и надъхвам отбора ми да играе.Не съм ги пускал безсмислени да натискам какво ми падне,но такъв като тебе няма как да го разбере,а може и нещо да съм си пробвал еи така безразборно .Така и така не дочаках да ги видя тези команди .Стана ми някво тъпо да гледам безсмислени глупости.
4.По принцип мислех ,че си бавноразвиващ ,но се оказа бързоизоставащ.ХАХАХА


Казах ти нещо преди няколко дни. Май ще се окажа прав. Има време за някоя стара, забравена от всички регистрация. От там ще пробва, ако мине номера.
както сам се пишеш от време на време, Well Done...
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот Faster » 19 Окт 2016, 21:04

ReDBuLL_Bg написа:хахаха няма такъв ,малоумник, честно ,без маитап.
1.Я кажи как точно ти пречат командите при положение ,че не играеш на звук,а си слушаш криско и се надъхваш :Д.
2.Фастъра пак е решил да става админ и се подмазва.По цял ден чете правилата и търси за какво да се хване ,защото знае ,че главния държи на тях и си мисли ,че по този начин прави нещо.Правиш едно голямо нищо хахаха.Главния държи на правилата ,а не на малоумните ти теми.Запомни го това може да ти е полезно.
3.Пускам демото и гледам.Какво да видя .Чакам, чакам ,чакам, и викам аре бе нема ли да се показват тия команди вече дето пречат ве .Чаках още една минута и ми писна да гледам някакво демо половин час и на края да видя някакви тъпи команди дето пречат само на един смотаняк ,а даже и не му пречат .Така и не ги дочаках да ги видя,но аз се сещам ,че пуснах няколко команди и надъхвам отбора ми да играе.Не съм ги пускал безсмислени да натискам какво ми падне,но такъв като тебе няма как да го разбере,а може и нещо да съм си пробвал еи така безразборно .Така и така не дочаках да ги видя тези команди .Стана ми някво тъпо да гледам безсмислени глупости.
4.По принцип мислех ,че си бавноразвиващ ,но се оказа бързоизоставащ.ХАХАХА


Браво !!!
Добро отношение на админ към обикновен играч ( потребител) . Добре си ги е подбрал кадрите главния !
А , Well Done какво общо има с моята тема ?
Или пишеше само простотии и да се правиш на много вътре в нещата ?
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот EsCapE » 20 Окт 2016, 06:48

Фастерчо, ти си едно много нагло и тъпо същество. Защо не се върнеш пак в дупката от която за пореден път изпълзяваш, но този път за по-дълго, а за винаги ще е най-добре.
И не ми се прави на много толерантен играч, при положение, че за последните две седмици получаваш всеки път гаг като те видя в сървъра, защо ли! Да поискаме да извадят логовете да видят как постоянно обиждаш играчи.
Не Редбула, а ти си за наказание. Лигльо.
Последна промяна MORTAL на 20 Окт 2016, 11:06, променена общо 1 път
Причина: Нарушена точка 2.2. от Правилата на форума http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=2#p982
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от администратор ReDBuLL

Мнениеот Faster » 20 Окт 2016, 10:51

Да нека се извадят. Ако ника DARK WOLF го засече някой лог да е обиждал и получил гаг да ме банат и ако имат ип адреси и видят, че съм влизал с друг ник не за две седмици - дигам нивото за един месец назад да ме банат!
Първо си напиши домашното двойкаджия и тогава се обаждай. Личи, колко си редовен н
в сървъра в който имаш права, защо го казвам ли? И защо съм толкова ербат? Еми аз в 90 % от случаите играя заедно с това момче или ще измислиш тъпо оправдание че влизам с два ника на веднъж и играя с тях в едно и също време?
Ако главните имат време да проверят, че да те видят колко си зле. Казах ти, че пишеш само простотии без да си в час , ама реши да се изложиш. За толкова години съм убидил веднъж играч и съм получил гаг и то беше преди година и отгоре и това беше снайп извиних му се и това е било. За това, че си пиши домашното по - добре за да не се излагаш
Последна промяна Faster на 20 Окт 2016, 10:54, променена общо 1 път
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта