Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ RedBull

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот shit happens » 24 Фев 2017, 22:45

"Тъп ли си" не се ли брой за обида?! Тук е в грешка, че не ти е бил гаг-а на момента. Не че има някакво значение какво си казал ти преди да те обиди, но все пак - явно и ти не си цвете за мирисане ;)
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 24 Фев 2017, 22:49

Не, не е ! Той ми задава въпрос и аз от своя страна му отговарям с въпрос :) И да няма значение какво съм казал аз, ако го е сметнал за обида да ме гагне .. но, след като ми е писал "кьорав ли си" всичко се обезсмисля, а след това да не говорим ...
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот dzak » 25 Фев 2017, 00:00

ReDBuLL_Bg написа:висчки искат вот, давам им вот ,за да се понапълни сървъра.Само нашият човек намира косури и казва ,че не иска вот.Казвам му не виждаш ли ,че всички искат вот само ти не.Той ми отговаря кои всички .Казвам му .Той пак аз не искам .Еми изнервих се .Аз по принцип се държа така както и с мен се държат.


Дотук ти прочетох коментара. Ти като админ имаш права и задължения. Едното е да не се изнервяш на играчите. Ти си админ и си длъжен да се държиш като такъв, без значение какво ти е. Ако не ти оттърва да спазваш тези правила, решението е просто. Правата ти не са дадени за перчене в сървъра.



Код за потвърждение: Избери целия код
NAI-DOBRIQT :  pitai purvo dali iskame drug map ..

[b]The game will restart in 1 SECOND[/b]

ReDBuLL :  e ne gleadsh li 4e si4ki iskat
NAI-DOBRIQT :  koi sa tiq vsichki
ReDBuLL :  da ne bo da sum iskal samo az
NAI-DOBRIQT :  az ne iskam
ReDBuLL :  mi kioprava l isi koi sa
NAI-DOBRIQT :  sus sig. i dru ne iskat
ReDBuLL :  kiorav?
NAI-DOBRIQT :  edin edistven izqvi jelanie
NAI-DOBRIQT :  pusni vote
NAI-DOBRIQT :  tup li si
ReDBuLL :  tiho tupiq si ti
NAI-DOBRIQT :  ne mi vikai tiho samo
ReDBuLL :  kazah ti tiho
*DEAD* ReDBuLL :  balukw


(ADMIN): has gagged NAI-DOBRIQT from speaking for 10 minutes (say / say_team / voicecomm)

Без коментар. Изводите може да си ги направи всеки.
Редбул, играча може да е под постоянен гаг, но ако ти е търсил издънка, е заковал те е. Сега се върни отново и прочети горната част от поста ми.

Относно кой какъв вот е искал, може да се провери в логовете, понеже действието се развива на вече новия мап.

П.П. Знаеш ли значението на думата"балък"или просто я използваш за бот? Не ми отговаряй.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот shit happens » 25 Фев 2017, 03:21

И тук отново се обезсмисля да се проверява, кой е искал вот и кой - не, на фона на думите на Redbull. Явна, но успешна провокация и колега за резил...
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот mrtv » 25 Фев 2017, 04:42

Аз лично мисля, че колегата в случая изобщо не е прав, но все пак има кой да реши.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 25 Фев 2017, 12:19

Най добре да станеш госпожа по български език,а това как аз пиша хич не ми дреме как изглежда в твоите очи.1Пиша толкова бързо ,че нормално да натисна някои друг клавиш от клавиатурата ,а не като тебе като някакъв малоумник да си проверявам изречението по 20 пъти за да не се изложа пред другите, колко съм неграмотен.2 Аз когато е трябвало да пиша без грешки съм го правил, поне средно имам ,а ти сигурно и това нямаш ,така че по добре ходи, търси къде да си купиш едно средно поне.Казах ти виждал съм те да псуваш като каруцар ,даже мен ме хвана срам ,като прочетох какво написа и това е било поне 2 3 пъти с този ник,а кой знае колко още с други никове.Така ,че ти точно не ми казваи кой ,колко е неграмотен ,защото маи позлваш гуугъл транслеит доста често .
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 25 Фев 2017, 12:55

Нахален си, спор няма ! Неграмотен си, спор няма ! Продължаваш да обиждаш, спор няма !

ТИ си Админ (надявам се СМС, иначе не знам как е одобрена кандидатурата ти, която, предполагам, е неграмотно написана), тоест си представител на този сървър... и е крайно недопустимо да се държиш по този начин ... Ти освен в игра обиждаш и във форума .. и т.н.
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 25 Фев 2017, 15:45

Казах ти не ме занимавай с глупостите ти, ходи си търси интриги другаде.Нещо много ти е плитко обиждалото ,а представям си ако те напсува някой ,както ти псуваш играчите в сървъра и все нещо не ти изнася.А и забравих да кажа не те интересува дали съм смс админ ,както и не си ти ,този който ще ми казва какво да правя ,много мразя подмазвачи ,подлизурковци и тем подобни,казвам направо директно ,какво мисля ,а на теб вече ти го казах.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот MORTAL » 25 Фев 2017, 16:23

Предупреждение ще бъде добавено по-късно. Или по-скоро ако Админ го добави преди мен. За неграмотност няма да говоря, не е форум за български език. Но все пак се старайте да пишете по-грамотно. Бързото писане не оправдава грешките. Те могат да бъдат коригирани след като напишете каквото имате да напишете.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот dzak » 25 Фев 2017, 18:09

Колко пъти ще минаваме с предупреждения, при това за едно и също нещо.
viewtopic.php?f=49&t=9328&start=10
viewtopic.php?f=119&t=9203&p=86075#p86075
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron