Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ RedBull

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 24 Фев 2017, 20:10

1. Оплакване по ТОЧКА 5 - 5.Строго се ЗАБРАНЯВА да обиждате другите играчи и админи..оправдания от рода на "Той почна пръв" не съществуват..като е почнал го накажете,но не псувайте и вие !
2.Сървър - Gungame
3.Админ - RedBull
3.Демо - http://dox.bg/files/dw?a=f2b0e28103
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 24 Фев 2017, 20:21

Кратка справка във форума показва, че това не му е първото нарушение, аз съм го виждал още два пъти да обижда (единия път да псува здраво), като нямам демота за тях и няма как да се вземат под внимание ...

https://postimg.org/image/67afyixux/

Жалко, че няма правило за грамотност ... RedBull щеше да обере всички "награди" ...
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот Faster » 24 Фев 2017, 20:30

Вярно е , че колегата се е изпуснал и хората имащи властта ще решат какво да правят , а към теб съвет :
Ако прецениш , че някой колега не е направил нещо по правилата запази си демото и си пусни тема с оплакване , вместо да започнеш да се дразниш с който и да е колега , защото и ти влизаш в нарушение
по : Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!
Желая Ви приятна игра в сървърите на
csmegagaming !


edit dzak: Разбирам, че искаш да помагаш, но като сървър админ твоите задължения са други. Не се бъркай в темите с оплаквания от колеги.
Последна промяна dzak на 24 Фев 2017, 23:30, променена общо 1 път
Причина: edit
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 24 Фев 2017, 20:40

Абсолютно никъде не съм обиждал !

1.Той ми задава въпрос "Кьорав ли си"
2.Аз от своя страна му задавам въпрос "Тъп ли си"

След това ТОЙ започва да обижда, а аз спирам да пиша !
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот DIESEL » 24 Фев 2017, 20:53

Ти си пускаш оплакване от там нататък администраторите ще решат какво ще му е наказанието,Приятна Игра!
Последна промяна dzak на 24 Фев 2017, 23:31, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар. Прочети правилата на форума и задълженията на админите !
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 24 Фев 2017, 21:01

висчки искат вот, давам им вот ,за да се понапълни сървъра.Само нашият човек намира косури и казва ,че не иска вот.Казвам му не виждаш ли ,че всички искат вот само ти не.Той ми отговаря кои всички .Казвам му .Той пак аз не искам .Еми изнервих се .Аз по принцип се държа така както и с мен се държат.Не съм го псувал той нека ги говори тия на баба ми,не съм му виновен ,че влиза да се заяжда, а не да играе.Не му е първият гаг.Барселона мисля ,че постоянно го гагва.Значи няма право да ми говори за грамотност някакъв си ,айде да не казвам какъв,при положение ,че съм го виждал да псува като каруцар.Ходи си изкарвай нервите някъде другаде не тука.И какво ще постигнеш с това оплакване и с тези други никове дето влизаш,даже и ти не занеш.Другият път не провокирай играчите ,а също така и админите и няма да имаш проблеми.И не се дръж като малко дете ,освен ако не си наистина такъв ,което ме съмнява.И със сигурност ти си по неграмотен от мен така ,че ходи си на село да им говориш за грамотност не на мен.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 24 Фев 2017, 21:14

"Колко си мил".. ще ме трогнеш ... ЕДИН ЕДИНСТВЕН искаше ВОТ ! И ти пусна ВОТ.. без да питаш играчите, дали искат ВОТ, а директно избра 2 мапа ... Говоря ти за грамотност, защото си СТРАШНО НЕГРАМОТЕН ... Освен, че обиждаш в игра, снимката по-горе показва, че и не отстъпваш във форума .. в демото се вижда, че "Психо" също не иска ВОТ. Оправданията са ти извадка от съчинение на второкласник ...
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 24 Фев 2017, 22:05

Не е един единствен,а поне 2 3 ма казаха ,че искат от 5 6 човека в сървъра.Неграмотния си ти пак ти го казвам,и мога да ти го докажа да те видят всички.Но си ми доста под нивото да се занимавам с теб.1 По какво разбра ,че съм неграмотен?Може би се познаваме а?2. Ясен си ми ,говориш наизуст извадки от неграмотното ти съществуване.Тук си пуснал тема ,но за какво е пусната тя.За това ,че не си съгласен ,че съм дал вот ?Или за това колко съм неграмотен. Айде със здраве, като разбереш ти самия ,какво искаш да постигнеш пробвай пак,че нещо не разбрах за какво ти е темата .Уж за вота пък почна да го обръщаш на какъв съм бил аз.Аз какъв съм няма значение, но ти занимаваш хората с твоите извадки .Ако трябва да ме наказват ,нека ме наказват,и пак ти доказвам ,че говориш глупости наизуст.Къде видя във форума ,че съм псувал ,че нещо не виждам.Имам едно предупреждение и то е за друго нещо,но не и за псуване.Е къде се намираш изобщо знаеш ли.
И какво си ми качил някакви работи,дето съм казал малоумник ,даже съм сигурен ,че незнаеш за какво става въпрос ама си го качил.Ти през целият ти живот не си ли казвал на някой малоумник??Защото аз друго мога да докажа за тебе ,нищо ,че се правиш на дева мария.Само ,че не съм такъв като тебе да се занимавам с глупости
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 24 Фев 2017, 22:15, променена общо 1 път
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот EsCapE » 24 Фев 2017, 22:13

Пуснал си оплакване, качил си демо, Редбул се е изказал по въпроса. От тук нататък чакате решение на АДМИН. Безсмислено е да продължавате с нападките. Ако продължите ще се принудя да я заключа.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Оплакване от админ RedBull

Мнениеот aeii » 24 Фев 2017, 22:18

Темата е за това, че обиждаш играч, а си админ, не е за вота ...... Другото е .. че просто ми е непонятно .. как може да си толкова неграмотен. По какво разбрах, че си неграмотен? Пишеш средно с по 2 грешки в изречение:

1. Изречение се започва с главна буква.
2. маИтап != майтап (!= означава различно).
3. изус != изуст (!= вече знаеш какво означава) ... и няма дума изуст, пише се слято. Тук трябва да въведа и една поправка не пишеш с по 2 грешки в изречение, а с 2 грешки на дума.
3. Не правиш никаква разлика между пълен и кратък член.
4. Не спазваш още около десет елементарни правила.

П.С: Темата не е затова колко си неграмотен, но реших да ти го кажа, да се вземеш в ръце ...
Аватар
aeii
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Яну 2017, 17:57
Име в игра: NAI-DOBRIQT
Skype: satanata321

Следваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron