Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Spinderman

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Spinderman

Мнениеот Faster » 01 Фев 2018, 01:08

Вече дори не си правя труда да ти чета простотиите , показваш все повече , че си човек без работа и без другарчета , който живота му и света му е играта Counter Strike , но идват пазителите на реда ( администраторите ) , които не могат да угодят на всички и действат така както повечето играчи искат , но ти за твое голямо нещастие не си от тях и от там нататък развитието на кошмара ти е ясно крокодилски сълзи и писане на романи , колко голям играч си защото няма кой да те похвали , колко голям разбирач си и прочие , нещо което само ти си вярваш в своя измислен свят и обиждаш хората работещи за благото на веригата , но не твоето . Рано или късно и някой от червените ще му писне от романите ти и от некоректното ти отношение и правене на пук , което сам виждаш , че и големите ти теми в които губиш сумати време от живота си , които явно не цениш щом го пропиляваш в писане на романи не помагат никак и ставаш все по отчаян и това се вижда с обидните определения и все по - големите ти фермани които почти никой вече не се и старае да чете , което значи че си си загубил времето на вятъра .
Давай обиди заешката гнида , само дето обичам самоиронията , ако си мислиш , че ще ме засегнеш пробвай нека опитаме .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Spinderman

Мнениеот Eagle » 01 Фев 2018, 17:33

Когато играчите са малко(<8), при игра на целия мап, терористите винаги са с предимство. Имат по голям избор, докато контрата е ограничена. Представи си 2-3 контри трябва да пазят двете места за залагане, тоест трябва да се разделят, докато терористите не. Защо да се разделят?! Защото терористите имат 1мин 40сек, за да заложат бомбата, а след това контрата само 20-25 сек(като махнем 5-10сек за обезвреждане), тоест трябва да действат почти праволинейно и от друга гледна точка се получава нещо като играта на ярд, с разликата, че терористите пазят. Излиза, че при малко хора, играта изглежда 3vs1, а и да не забравяме, че тук отборна игра липсва. Разбира се говора за идеална ситуация като твоята- който си покаже носа пръв, умира. Картата е голяма, с твърде много възможности и при малко играчи се получава гоненица.
Дори да се играе само yard, не е начина по който го описваш, пак има разнообразие стига да знаеш как да го постигнеш.
На много места ми направи впечатление, че искаш един раунд да свърши колкото се може по-бързо, това за мен е напълно грешно и не го разбирам.
Според мен най-добрата игра се получава, когато играчите са 10-14.
Защо те слейвам? Не е заради горната причина само, а и както казах в предпоследното си мнение, нарушаваш баланса на играта. Създаваш излишно напрежение и играчите излизат. Защитавам интереса на мнозинството, не мога да угодя на всички. Ако играем двамата и искаш да играем на цялата карта- добре.
Пак да кажа ако все пак не си съгласен, според мен е най- добре Admin да вземе решението.

ПП: Ще те помоля като играеш в сървърите да играеш, а не да обсъждаш тази тема или която и да е. Там нито мога да ти отговоря, нито успявам да прочета какво пишеш, нито искам да го правя- това е спам.
ПП: Ако нещо не разбираш, извини ме, не ми се отдава нито да пиша, нито да обяснявам
ПП: Спри да обиждаш екипа, все пак искаш разбирателство, в момента си пуснал оплакване, не виждам нищо общо това да има със съобщенията ти!
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Spinderman

Мнениеот Faster » 01 Фев 2018, 19:38

IA3I толкова ли много се отчая , че взе да търсиш съобщение от преди две години (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) :D :D :D :D . СМЯХ !!!!! :D
Всеки знае , че бях леке преди две години , дай нещо от тази година или 2017 , че бая отчая си вече с тия крокодилски сълзи наводни форума (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) (giggle) :D :D :D :D :D
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Spinderman

Мнениеот dzak » 19 Фев 2018, 02:40

Ще се опитам да бъда кратък.
Все пак си в масак, не си в сървър за 5ци.
Да, често сме 4х4, но обикновено поне 2-ма не са на нивото да заемат "правилните" позиции и дънят всички останали. Ако са 4-ма, които знаят къде да ходят, се случва да играем и целия мап.
И като теглим чертата? Аз като полицай отивам да убивам, като от това време за минали 20-30 секунди, а после чакам почти 1 минута, защото се получава, че от тия, "добрите" играчи, не намират бомбата и умират изтичане на времето. Съгласи се с мен, че не всеки влиза в тези сървъри, за да играе точно тази игра на "5-ци". Да, всеки си избира тактиката, но 1 минута стоене на ярд от терористите, докато другите walkvat и влизат Б, това е игра без тактика. И ще ти кажа, защото тука в доста ситуации в подобен момент като убият бомбата на малка и терористите не стигат по-далече от ярда, след като времето изтече. Ти може и да го правиш, но голяма част от текущите играчи - не. Затова и се прави забележка, обяснява се, че се играе само ярд и стълби, слайва, слап. В повечето случаи тактиката на 1-ците е да чакат полицая да дойде в тяхната база, но ако не стане и остават 15 секунди тогава да тръгнат да убиват.
Да, напащия е предимство пред чакащия. Особено когато ти "набият" от 2 страни. И да, в играта полицаите чакат. Щом не ти отърва, влизаш полицай и си готов.
Някак си си хванал само цитатите, които ти помагат на теб. Аз ще добавя още няколко:
Admin написа:Ок, следващият път ще те преместя КТ и ще залагам на Б, да видим дали още ще говориш така.
Това се отнася за всеки който не приема неписаното правило.


Admin написа:
MORTAL написа:1. Потребител p0werka не е администартор.
2. В много теми е коментирано, че когато има уговорка да се играе само ст/ярд, никой не е длъжен да я спазва, камо ли пък да получи слей за това.
3. Дзак... заключвам до решение на Админ.

Прав си, но последно време играя доста в д2 и е доста дразнещо когато кажеш как се играе а някой нарочно не го спазват а в сървъра сме 2 срещу 2 или 3 срещу 3 и чакаме само един за да започне нова игра.
Много е дразнещо.
Да по правила нямаме право да определяме а само да препоръчваме, но някои прекаляват и то нарочно го правят.
Аз също съм го правил, отива на Б и някой трябва да тича, заради несериозното отношение и липсата на усет на някой.

Препоръчвам на играчите да се съобразяват малко с препоръките на админите, ако това не стане ще променя правилата.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Spinderman

Мнениеот MORTAL » 19 Фев 2018, 20:43

Това е говорено и в други теми. Ако играчите са се разбрали да играят ярд/ст нека си играят така. Но има вероятност някой да не е съгласен с това и да ходи на Б. В този случай админа е длъжен да му каже, че играят само ярд/ст и ако играча се съгласен да играе и той така. Но ако не е съгласен, никой няма право да го slay за това. Особено пък при 4:4.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Spinderman

Мнениеот KoKaL » 19 Фев 2018, 21:40

Може да не се хареса мнението ми, но ||7|| е напълно прав.

Картата е de_dust2, a ne qrd_de_dust2.

Ако има уговорка между играчите, и всички са съгласни то нека си играят ярд. Ако някой играч не е съгласен то Админа няма право да го слай или кик.

И е напълно излишно да се създава правило за ярд, ярд и ст, и алл мап защото картата както писах по-горе се казва de_dust2.
Като няма достатъчно хора за игра, то тази прекрасна CS карта се обезмисля с куцата игра на ярд или ярд/ст.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Spinderman

Мнениеот dzak » 19 Фев 2018, 21:57

Сега, никой не казва, че е крив.
Прав е. Но ти влизаш ли в д2 да видиш какво се получава?
С едно изречение - заради 1 излизат по 3-4 (разбирай целия сървър), като прибавиш и 12324441 псувни, закани -
сети се сам защо. Да, това съм го виждал с моите си очи докато съм вътре. Разбира се, не конкретно при 7, защото рядко се засичаме, но не ходи само той при малко играчи на Б. Останалите не се оплакват. В този ред на мисли, ако някой пусне тема, обратна на тази, значи ли че не е прав?
Тук работата опира до морала на дадения играч, както и защо е избрал този сървър.
Как беше ... 1 път стомна за вода, 2-ри път, а на 3-я... защо оплакващия се продължава да влиза в този сървър, след като знае какво следва, та стигнахме и до тема от 3 страници ?! за нещо, което е коментирано, предъвквано, изплюто, та чак се разложило.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Spinderman

Мнениеот KoKaL » 19 Фев 2018, 22:33

Дзаки прав си, и аз уважавам мнението на мнозинството в D2, но ето - имаме и седмаче което оспорва аргументирано съществуващото разбиране ярд игра, и мене лично ме убеди.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Spinderman

Мнениеот Bat-Miro » 20 Фев 2018, 19:28

Абе при 2 срещу 1 пак обикаля мапа, е сега идва да плаче,3 пъти обиди лично мен без да му пиша нищо, имам снимки,
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Spinderman

Мнениеот BARCELONA FAN » 21 Фев 2018, 02:01

Вие не разбрахте ли господин ||ТърсяИнтернетВнимание|| за какво влиза в сървърите и форума? Защо изобщо му обръщате внимание? Та така драги ми господинчо - съжалявам, че се секна споделянето на мъките ти и жаждата за публично изливане на душата. Надявам се, че някой ден ще ми простиш. Заключвам темата до решението на администратор.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron