Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Последно оплакване от администратор за qrd

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот BeTePuHaP » 01 Мар 2018, 22:38

И другия момент... 2v2, аз съм СТ, играхме сигурно половината мапцикъ, Т залагат където решат. Играта вървеше докато не се появиха белите букви qrd i st и след още 2-3 рунда обяснения къде да се играе сървъра се изпразни. Искам да питам според вас коя е причината това да се случи в случая - тичането из картата или админа (не помня кой беше, не е от значение така или иначе) , който по никой начин не се съобрази с "уговорката" да се играе целия мап?
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Faster » 01 Мар 2018, 22:41

Bat-Miro написа:При 2 срещу 1 пак беше Б, метнахме го 2 не иска ,връща се 1 , тая няма да я бъде, гони хората, мен не ми пречи ,аз ги бия навсякъде,ама 3 човека алл мап е прекалено да играем ,на демото не се ли вижда че обижда , без да съм го обидил,някакви мерки вземете,щом и той иска , Или да си пусна и аз оплакване за обида,снимките са ми на компа

Обидите се виждат , изказах се и за тях , колегата реши че малко сме обсъждали въпроса и отключи темата . Всеки е прав за себе си той за това , че никъде в правилника няма забрана и може да играе както пожелае , а някои от колегите че гони играчите . Накрая се получава , че на него не му пука , че гони играчите и е прав за това , а на хора от екипа им пука и наказват , като по правилник повтарям никтде няма точка за това и какво е решението ?
Като се оплаче от колега , какво правим как да кажа колегата е прав ти грешиш както днес сторих , но не мога да кажа по - коя точка си прав . За гаг - абсолютно си прав , ами за слай ?
Очаква се по взаимно разбиране което реално значи , че не е длъжен да го спазва никъде не пише , че е длъжен повечето като искат ярд и той да е задължен да го играе . Заради това правило станаха един топ романи , и двете страни са прави за себе си !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Spinderman » 01 Мар 2018, 23:15

Извинен си 7, надявам се и ти мен да извиниш. Относно играта, Пингвина даде също добър довод, твоето разнообразие си е чисто еднообразие, какво имам предвид. Последните няколко пъти когато ти играеш терорист, аз полицай и всички сме ярд и ст аз отивам на Б, убивам те, защото знам, че си там и се връщам да играя с другите ярд, ст и А естествено. Монетата винаги е имала две страни, когато сме малко играчи е по-равностойно да си пада винаги на едната страна(вече се изписаха доста коментари за играта 1v1,2v1,2v2 и тъй нататък. Когато сме 5v5 и повече нещата стоят по друг начин, тогава и аз като теб винаги(в 80% от случаите) съм на Б, защото Б дава предимство на терористите. Както каза Админ, трябва разбирателство, което от теб до сега не получавахме. Надявам се да избистрим нещата и да се наслаждаваме на играта.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот MORTAL » 01 Мар 2018, 23:18

Един съвет ще ви дам - елементарна математика. Ако има 3 терориста, всеки рунд С4 е в някой от тях. Да ги наречем за кратко Иван, Пешо и ||7||. Когато ||7|| заложи на Б, започвате да броите рундовете. Следващия рунд С4 ще е в Иван, следващия в Пешо, следващия в ||7||, следователно имайте едно на ум, че може да иде на Б. Важното е да си следите играта и да знаете в кой е С4. Когато са малко терористите е лесно. Когато са повече - няма значение, защото и без това се играе на цялата карта.

Bat-Miro написа:При 2 срещу 1 пак беше Б, метнахме го 2 не иска ,връща се 1

Мятането е само заради баланса, не е редно да мяташ някой, само за да не ходи Б. Като сте 2 срещу един, вземи съотборника му от теб. Редно е полицаите да са повече от терористите.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от администратор (стискане на ръце?)

Мнениеот Spinderman » 02 Мар 2018, 18:19

Катарзис няма, просто се въздържам за момента, единствения карарзис който претурпях е, че когато сме повече, но не достатъчно за да играем и Би ако някой ходи там питам и другите играчи, не като преди без да питам никой самостоятелно решавах, че така трябва да се играе. И ако не ги бърка можем да играем алл мап, но ако мнозинството иска ярд и ст, и ти пак ходиш Х и Б, вярвай ми няма само да те пляскам. :D
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Оплакване от администратор (стискане на ръце?)

Мнениеот Paveto » 02 Мар 2018, 22:28

И аз искам да се включа в темата (макар никак да не съм фен на Д2), но и това е причината да искам да драсна някой ред. Съгласен съм с ||7|| много е готино да си 2 и да играете 3 на 3 (например) ама е готино за 2. Застават чакат си, мятат ти флаш, ХЕ и ти видиш ли трябва да минеш и да заложиш бомбата... да не говорим и ако има и един с АВП, който чака, ако някой случайно вземе та мине. Еми сори пичове ама няма такъв филм. Един път ще мина, ще ме убият, втори път пак, е на третия път отивам на Б. Простичко казано никой не иска да го садват и да не може да се покаже, затова картите имат стратегически замисъл, който уравновесява играта и става интересно (това важи за целия ЦС). Сега знам че ще кажат някои от Вас "е ама сме се разбрали само ярд" ако е 1 на 1 или 2 на 2 окей, но след това терористите стават фрагодарители. Точно и това е причината (както писах в началото) да не съм фен на Д2. Не става интересна игра, ако не е равностойно.
Поздрави от мен :) (handshake) (beer)
Последна промяна Paveto на 03 Мар 2018, 14:59, променена общо 1 път
Аватар
Paveto
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 91
Регистриран на: 19 Ное 2012, 18:30
Име в игра: Paveto
Skype: Paveto05

Re: Оплакване от администратор (стискане на ръце?)

Мнениеот totalninety » 03 Мар 2018, 15:03

Като изключим умишленото чакане в игра (чакане от страх да не ме убият, например), никога не ограничавам играчите за това как да водят играта си. Не ги наказвам за това, че обикалят картата. Виж, безцелното обикаляне е друго нещо и в тази ситуация бих наложил наказание, това също е бавене на играта. Трябва да се прави разлика, защото има "обикаляне", но има и "обикаляне"... Аз съм за свободна игра. Играта е по-интересна така. Естествено, ако има малко играчи и те се наговорят нещо, гледам да играя по "тяхната свирка", но не мисля, че ако някой не е съгласен трябва да се наказва.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Оплакване от администратор (стискане на ръце?)

Мнениеот SladuR » 03 Мар 2018, 21:53

2 пътя водят към А, те се играят като сме малко хора. Ако някой смята, че не може "да мине" значи не е виновен мапа. Аз не съм "играч" нямам място в ранклистата като повечето от вас. Аз тръгвам по-възможно най-бързия начин и гледам да убия поне 1, преди да ме отнесат. В случая с дъст2, еми отиваш в единия край, той заложил бомбата на Б, тръгваш да бягаш, бягаш,бягаш човека те чува откъде идваш и те убива. Следващ рунд, тръгваш към Б, ама той решил да отиде на А, айде пак бягаш по правата, дето Т може да си застане със снайпер и да те чака. И какво се оказва, аз бягам за здраве. Еми не мерси, излизам си спокойно излиза и следващия и играта се разваля. Нищо не ви коства да играете 5 мин. по правилата и да влязат още хора и да си играете докато ви омръзне. Прав ли съм? Защо не остана да играеш СТ и да докажеш, че ти си прав и няма проблем. Защо се ядоса?
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Оплакване от администратор (стискане на ръце?)

Мнениеот SladuR » 04 Мар 2018, 17:36

Говорим за 2х2, нали? Един отива на А, друг на Б и аз си бягам за здраве. Ай ся знаем се, като не искаш еднообразие влизаш в друг сървър или чакаш този да се напълни което не е чак толкова бавно. И не 20 души, прехвърлят ли 8 общо и се почва целия мап. :) И не се ядосвай най-важното. Докара до една тема в която дъвчем и аз не знам какво точно. Аз и не влизам в дъст 2, от време на време да проверя за такива които се ядосват като тебе :) Айде със здраве, влизай и малко в ратс...

п.п. Димитър, ника Сладур го използвам от зората на компютрите :D , все още използвахме mIRC, ако не бъркам съкращението. И така си и остана...20-22 години по-късно...
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Оплакване от администратор (стискане на ръце?)

Мнениеот Faster » 04 Мар 2018, 22:32

IA3I написа:да 2х2 3х2 (под 5 човека) дали изобщо да се променя стратегията. Не виждам логика пък и не само аз. Иска ми се екипа да е единодушен и да спазва една политика относно това. Ако няма единодушие за стратегията поне за наказанията. В момента всеки използва командите както намери за добре с цел да накаже/изгони този който не им харесва. Познавам поне няколко хлапета които биха умрели да видят как на мен ми прилагат нещо което аз съм правил преди :) НО - накратко - Ако се изкажат и другите администратори ние всички ще уважим всеобщото мнение нали ?

Разбрах ти лафа със тичането за здраве ;) и кой знае може и по mIRC-aта да сме си чатили с теб ;) Интересно защо защитаваш точно тази теория. Неща ратс влизал съм. Преди (скоро пак) когато бях "първия" всяка сутрин понякога започвахме от ратс преди да се напълнят другите сървъри. За мен това си остава карта не мод. Има някакъв замисъл (оригинален) но след това просто става 2 по 3 на огромна карта... Но мерси за поканата ще се оглеждам и ще се засечем вътре.

Колеги - Помогнете - Ще има ли разлика в стратегията спрямо играчите ? Ако да с какво се наказват прегрешилите ?


Казах , че няма да се изказвам - излъгах ! :D
До тук с шегите.
Единодушие няма да има , така си мисля .
За наказанията , няма точка по - която да се наложат такива .
За това ти приех извинението и ти се извиних защото донякъде преосмислих нещата . Реално всеки има право да играе както му харесва , стига да не е против правилата на веригата и така като няма точно правило в тази насока ти не си нарушител в случая както казахме и другите като теб и не трябва да имаш наказания .
Също така видях , че си приел молбата ми , когато си сам например и всички останали искат опреден начин да играят да се съобразиш . Смятам че от 5 човека на горе всеки може да играе нормално ( цял мап ) , моята гледна точка беше за 1vs1 и 2vs2 от там нататък не гледам кой къде играе . Просто моята гледна точка , е такава , че са малко играчи за цялата карта , но не значи че съм прав !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron