Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Последно оплакване от администратор за qrd

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот BeTePuHaP » 01 Мар 2018, 17:20

Аз също мисля, че е по-интересно и развлекателно да се играе целия мап. Щом е там да се ползва. По тази логика защо не забраните AWP например? Или направо да не се залага С4? Трябва да се направи някаква "оперативка" , защото не всички четат темите тук и да не слейват, защото съм заложил С4 на В сам срещу 4- ма даме чакат с АВП на А и да ми обясняват ярд и стълби!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот KoKaL » 01 Мар 2018, 17:31

!!7!! гледай да не ме споменаваш повече, защото аз никога не съм те слай, а и съм ти казвал да си играеш където си искаш.
Това е от мен.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Faster » 01 Мар 2018, 17:31

IA3I написа:Приемам нашия! Зряло от твоя страна! Кажи сега да обсъдим стратегията ?

Под определен брой хора - само правата и стълбите към А! Колко е определения брой хора? Какво ако не всички са съгласни ?

Конкретно за неписаното правило - Демокрация или разбирателство ? Мнозинството печели или единодушието печели ?


Много неща се изписаха , няма категорична забрана и правило което да забранява цялостно обикаляне на картата независимо колко играча са вътре. Докато не се създаде такова , който от нас предприеме мерки е в нарушение . Тоеа ми е последното изказване по този въпрос . Само ще помоля , а ти ако искаш се съобрази с молбата , при малко играчи ако са се разбрали как да играят и видиш , че се дразнят разбира се само ако ти обикаляш на всякъде се съобрази с тях .
Нека да няма дразги !
А относно извинението като човек от сървър админите и вече от екип банове и най - вече като характер като ми се извини някой го приемам и аз го правя
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот BeTePuHaP » 01 Мар 2018, 17:33

IA3I написа:Приемам нашия! Зряло от твоя страна! Кажи сега да обсъдим стратегията ?

Под определен брой хора - само правата и стълбите към А! Колко е определения брой хора? Какво ако не всички са съгласни ?

Конкретно за неписаното правило - Демокрация или разбирателство ? Мнозинството печели или единодушието печели ?

А какво за другите варианти - ако ще се ограничаваме не е ли по-добре да е през средата ? Може би дори през Б ? Тези варианти остават ли като възможност за разбирателство ?


Или се играе играта, или всичко по старо му! В сървъра влизат различни хора, всеки ще си дърпа чергата към него и пак старата песен - разправии, дандании, оплаквания и т.н. Все ще има някой крив, някой прав...
Аз така мисля!
Последна промяна BeTePuHaP на 01 Мар 2018, 19:35, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот SNAIP » 01 Мар 2018, 18:45

Личното ми мнение винаги е било против подобни ограничения. Имам мотиви, но ще трябва и доста да пиша :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот BeTePuHaP » 01 Мар 2018, 19:33

IA3I написа:

Да ветеринар ама трябва вече да приключим с тия глупости! И тъй и тъй се вдигна дъндания сега е назрял момента просто трябва да уточним някой детайли и вече няма да има недоразбрали.



За мен въпроса е приключен. Играеш както можеш и където искаш! По ясно от това няма на къде. В горния си пост написах защо не може да се достигне до разбирателство по този въпрос, че и личен пример дадох. Всеки мисли, че е в правото си защото така му изнася, както писа и Мортал.
Нали досега се играеше по модела дето предлагаш. Виждаш резултата - само разправии и спорове, кой на кого какво що.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот KoKaL » 01 Мар 2018, 20:26

||7||
На теория си прав според моето мнение с което те подкрепих.
Офтопик:
Re: Spinderman

Мнениеот KoKaL » 19 Фев 2018, 21:40
Може да не се хареса мнението ми, но ||7|| е напълно прав.

Картата е de_dust2, a ne qrd_de_dust2.

Ако има уговорка между играчите, и всички са съгласни то нека си играят ярд. Ако някой играч не е съгласен то Админа няма право да го слай или кик.

И е напълно излишно да се създава правило за ярд, ярд и ст, и алл мап защото картата както писах по-горе се казва de_dust2.
Като няма достатъчно хора за игра, то тази прекрасна CS карта се обезмисля с куцата игра на ярд или ярд/ст.


На практика обче не се получава- визирам мнението на Dzak.

Офтопик:
С едно изречение - заради 1 излизат по 3-4 (разбирай целия сървър), като прибавиш и 12324441 псувни, закани -
сети се сам защо. Да, това съм го виждал с моите си очи докато съм вътре. Разбира се, не конкретно при 7, защото рядко се засичаме, но не ходи само той при малко играчи на Б. Останалите не се оплакват. В този ред на мисли, ако някой пусне тема, обратна на тази, значи ли че не е прав?
Тук работата опира до морала на дадения играч, както и защо е избрал този сървър.
Как беше ... 1 път стомна за вода, 2-ри път, а на 3-я... защо оплакващия се продължава да влиза в този сървър, след като знае какво следва, та стигнахме и до тема от 3 страници ?! за нещо, което е коментирано, предъвквано, изплюто, та чак се разложило.


Хайде сега помисли още веднъж, дали си струва да теоретизираш възможните ползи от твоята игра, и превръщат ли се те в практически позитивни за останалите играчи, а и за цялостната атмосфера в сървара ?
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот RacistPenguin » 01 Мар 2018, 21:14

Тъй като гледам се е заформила дискусийка, ще опитам да се включа (надявам се да не бъде изтрит коментара, че на теория не е позволено).

АЗ, ако може да ти "отпера" едно въпросче. Влизаш в dust 2 only сървър - какво разнообразие търсиш в случая? Всеки път отиваш или към А, или към Б, опитваш се да сложиш бомба и, ако успееш, отваряш палатката и си я пазиш. И това всеки един рунд. Или, ако си 2-ка (ти не играеш 2-ка, така че даже и от това "разнообразие" се лишаваш сам) - пазиш едната бомба, ако заложат на другата - бягаш и се мъчиш да обезвредиш. На това ли викаш разнообразие?

Приеми го, играта (в dust 2 only) е еднообразна. От където и да минаваш - все си е така. Слагаш бомба и пазиш. Това е. Ако искаш разнообразие - играеш различни сървъри с различни карти и различни цели (aim, hostage rescue, defuse, surf, bhop, hns, deathrun и т.н. и т.н.). Хората, които играят dust 2 only нямат проблем с еднообразието, щом са влезли в сървър с една единствена цел и една единствена карта. Та дали ще минават само през ярда или цялата карта - това не разнообразява играта, само дава предимство на единия отбор.

Сега към самия "проблем ярд" - аз съм на мнение всеки да си играе както си иска (естествено в рамките на правилата на сървъра). Ако има съгласие между всички играчи да се играе на определено място - добре, да си играят. Но ако някой не е съгласен, не бива да се наказва. И не го гледайте единствено от гледната точка "терорист отива на Б", защото не рядко се случва и 2-ка да мине Х (или да чака там с AWP), примерно.

Ще дам друг пример: всички (или няколко играча) се разбират да играят нож (или примерно пистолети). Обаче някой в един момент изкарва друго оръжие и убива противниците. Ще получи ли слей? Не. Много пъти съм виждал такава ситуация, нито един път не е наказван играча. И никой не е изказвал кой знае какво недоволство. С какво това е по-различно от минаването по друг път при уговорка? С нищо.

Та, алтернативата е да се добави правило "при Х играча се играе еди-си-къде" и да се спазва от всички. Но в текущата ситуация, несъгласен с уговорката играч не бива да се наказва.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот SladuR » 01 Мар 2018, 21:31

Браво на админа. И аз така щях да направя с единствената разлика, че щях да изчакам още 1-2 рунда преди да почна. Още от началото 1-1 ти ходиш да залагаш по-надалеч бомбата. Лично мое мнение- 1 на 1 излизаш, стреляш и продължаваш. Такива размотавания по картата,ако бях аз щях да изляза и ти щеше да си стоиш сам вътре. Второ- на 2 пъти се спомена къде да се играе, нормално за мен е при 4 играча да е точно така. Точно дразнене е този метод на игра. Ще ти кажа поне 3 случая влизам да играя и вътре 3-ма играча, а картата е голяма. Питам да сменя ли мапа, отговаря един с Не (някой като теб). Казвам ОК и излизам след 1 мин. влизам да видя и няма никой. Това ли е целта? Не е ли по-добре да играеш, да питаш ако не си разбрал, и просто да играеш с другите нормално. Ама не... трябва да е на твоето, да си пуснеш тук едно оплакване.... Ми накажете админа, ще получиш ли някакво удовлетворение, че си постигнал нещо? В нашите сървъри най-много да получиш черна точка, не се толерират такива играчи... Играл съм в Д2 и станем ли 5-6 играча се почва целия мап. И всичко става дори без да се пише, просто играчите си знаят. А относно колегите които са против ограничението ще стане като в моите случаи. Играчите излизат и сървара остава празен, а не това е целта.
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Оплакване от администратор

Мнениеот Bat-Miro » 01 Мар 2018, 21:54

При 2 срещу 1 пак беше Б, метнахме го 2 не иска ,връща се 1 , тая няма да я бъде, гони хората, мен не ми пречи ,аз ги бия навсякъде,ама 3 човека алл мап е прекалено да играем ,на демото не се ли вижда че обижда , без да съм го обидил,някакви мерки вземете,щом и той иска , Или да си пусна и аз оплакване за обида,снимките са ми на компа
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

ПредишнаСледваща

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron