Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Wall ?

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Wall ?

Мнениеот Roger » 29 Юли 2013, 18:00

1.Демо: http://dox.bg/files/dw?a=43367121e2
2.IP: http://dox.bg/files/dw?a=acee8b0582
3.Знам,че демото е кратко но за да се постарая да го запиша значи съм имал особени съмнения. Наложи ми се да "излъжа",че отивам да си направя кафе за да мина спец и да го гледам през моя уол хак.Отдавна ми е направил впечатление че обича да играе с хак.За мен този играч ползва хак но доказателствата не са категорични .Въпреки това Ви моля да обърнете повече внимание на неговата игра в бъдеще,защото ако се окаже,че играе с хак това е тумор в сървъра.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Wall ?

Мнениеот zxcv ;> » 29 Юли 2013, 18:26

Демото наистина е много кратко, но моето мнение е, че наистина има игра с wallhack. Първия kill, където ме уби, нито съм тропал, нито нищо, а на неговото демо се вижда, че въобще не ми се вижда оръжието, просто защото бях на граната. После май леко се направи на ударен, когато терориста заложи бомбата. Всеки, който ще изгледа демото ще види, че се вижда терориста до кашона с белия костюм... Моето мнение е, че щом прекарва толкова време от играта гледайки в земята, означава, че играе с wallhack и ги следи просто с очи. Трагедия, ако наистина играе с хак.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Wall ?

Мнениеот zxcv ;> » 31 Юли 2013, 00:00

ъп.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Wall ?

Мнениеот XeLL4o » 31 Юли 2013, 08:55

zxcv човек купи си нови слушалки или си оправи настройките, гледай демото още веднъж и виж не се ли чува.

Повече не смятам да коментирам темата. Някой който всъщност разбира от хакове да погледне демото.
Аватар
XeLL4o
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2013, 00:00
Име в игра: XeLL4o
Skype: xell4o

Re: Wall ?

Мнениеот MORTAL » 31 Юли 2013, 10:38

От мястото където беше XeLL4o се чува как се отваря леко вратата и се залага бомбата след това, после се чуват стъпки в дясно от там където е заложена бомбата които след секунда спират. Ясно се чува къде може би се е скрил zxcv, a XeLL4o се съобразил с това което е чул. Не ми прилича на вал хак.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Wall ?

Мнениеот ViSiOn » 31 Юли 2013, 10:50

Не мога да гледам демото не ми дава да го изтегля ако може някой да ми го прати
Еййй много мразя подмазвачи,двуличници,близачи и прочие.
Аватар
ViSiOn
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 766
Регистриран на: 19 Фев 2012, 15:31
Местоположение: Варна
Име в игра: [Speed Zone] ^^ViSiOn.>< ^^/simsa
Skype: simsaaa1

Re: Wall ?

Мнениеот zxcv ;> » 31 Юли 2013, 10:54

Пич, аз слушалки си имам ама не съм някакъв зарибен, като повечето да слагам sound-a на 20, и да ми гърмят ушите.. После пак ще го прегледам, но все тая - демото е кратко аз например не бих баннал играч за толкова кратко време.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Wall ?

Мнениеот Imp Skype » 31 Юли 2013, 10:57

zxcv ;> sound-a може да се направи max на 3 :)
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Wall ?

Мнениеот Roger » 31 Юли 2013, 20:40

MORTAL написа:От мястото където беше XeLL4o се чува как се отваря леко вратата и се залага бомбата след това, после се чуват стъпки в дясно от там където е заложена бомбата които след секунда спират. Ясно се чува къде може би се е скрил zxcv, a XeLL4o се съобразил с това което е чул. Не ми прилича на вал хак.

Гледахте ли демото през уолхак, за да имате пълна представа за действията на играча.Именно всеки звук е от огромна важност за играещия с хак за да може с пълни основания да каже след това, -Аз го чух. А и Вие споменавате само за една от ситуациите...а другите?.Аз съм малко раздвоен,за това пуснах тази тема,исках да видя какъв поглед имат повечето тук но май се повлияват от мнението на тези от Вас с (червено).За това е хубаво (червените) да изкажат мнение накрая. (beer)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...


Назад към Погрешни сигнали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron