Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Vladko wall

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Vladko wall

Мнениеот nrjhs » 30 Апр 2014, 19:09

demo: http://dox.bg/files/dw?a=5d36413ded
ник:Vladko

За да не си правите труда да гледате цялото демо, което е доста дълго направо превъртете на 14мин. и 50сек.По явен момент от това... здраве му кажи.
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Vladko wall

Мнениеот Roger » 30 Апр 2014, 19:40

Няма нищо,гледах демото,играча играе чисто.Дори няма и следи от прикриване.
Висок сенс+звук и радар.
Извинете ако не биваше да пиша тук ,може да коригирате.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Vladko wall

Мнениеот nrjhs » 30 Апр 2014, 21:48

Roger написа:Няма нищо,гледах демото,играча играе чисто.Дори няма и следи от прикриване.
Висок сенс+звук и радар.
Извинете ако не биваше да пиша тук ,може да коригирате.


Роджър, уважавам мнението ти, но ти видя ли момента който съм казал горе в 14мин. и 50сек.Незнам какъв звук трябва да има, пък дори и да има и да предположим, че е ''налучкал'' местоположението ми, но с такава точност с първите истрели да ме свали без никакво колебание през стената малко не ми се вярва.И тук не говорим да съм бил на малко ХП да кажеш късмет 1,2 патрона случайни да са влезнали,а бях 100 и си ме свали съвсем хладнокръвно.

Бих искал и други хора да го изгледат. :)
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Vladko wall

Мнениеот Havelock » 01 Май 2014, 12:10

nrjhs написа:
Roger написа:Няма нищо,гледах демото,играча играе чисто.Дори няма и следи от прикриване.
Висок сенс+звук и радар.
Извинете ако не биваше да пиша тук ,може да коригирате.


Роджър, уважавам мнението ти, но ти видя ли момента който съм казал горе в 14мин. и 50сек.Незнам какъв звук трябва да има, пък дори и да има и да предположим, че е ''налучкал'' местоположението ми, но с такава точност с първите истрели да ме свали без никакво колебание през стената малко не ми се вярва.И тук не говорим да съм бил на малко ХП да кажеш късмет 1,2 патрона случайни да са влезнали,а бях 100 и си ме свали съвсем хладнокръвно.

Бих искал и други хора да го изгледат. :)


Роджър гледа много клипчета, както и през стени, та преценката му е доооста изкривена. Всичко се оправдава със звук и радар, ама то не е баш така.

Nrjhs, и в двата момента, в които ти нарочваш Владко за чийтър, реално няма нищо необичайно. Малък опит имаш и представа си нямаш какви неща се случват точно на Нюк. Малка и затворена карта, където преспокойно можеш да предположиш противниковите позиции. Още повече, че някои от тях са едва ли не константни. Абсолютно в реда на нещата е, някой ръшнал кабинката, да продупчи за пазещите на рампата.
А иначе, макар и да не знаеш защо, Владко си е чийтър. И не само той в това демо. Изобщо, първите 6-7 врътки от демото ми припомнят защо спрях да играя тук, знаейки че нищо няма да се промени.
Както и в демото за Енерджи, за трите врътки, които изгледах там, пак мернах "играч", на който трябва да се обърне внимание.
Домашното е за вас.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o


Назад към Погрешни сигнали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron