Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Oплакване от Gold V.I.P. Novkirishki

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Oплакване от Gold V.I.P. Novkirishki

Мнениеот Vasilios Petresis B » 13 Мар 2016, 15:04

NeedForSpeed написа:
Vasilios Petresis B написа:
NeedForSpeed написа:novkirishki е златен вип от темата зависи дали ще си има там малките права или не и щом ноубади не дава демо да видим дали новкиришките е провокиран или не , значи не е щяло и нещяло. :-)


от тебе не съм искал отговор знам че го пазиш

Слушай малко аз дали го пазя или не си е мой проблем , аз съм играл с него още преди ти да знаеш за тая верига и не го познавам лично ако искаш ми вярвай , но той без причина няма да се зякачи като всеки нормален човек , но има друг проблем можеш да не правиш интриги само защото може би си го провукирал да те напсува и така нататък ,аз ако снимах за всички псувни по сърварите нямаше да има смисъл защото знам че съм го провокирал по някакъв или дори даже да не съм аз виновен , но ти изкаш да станеш админче и като те гледам всяка вечер как се мазниш на админчетата ми става жал за тебе , защо най скоро ти не си пуснеш кандидатурата за админ даразберат поне всички защо се излагаш заради някакъв коит ти е казал 1 2 псувни , щото и аз мога да те напсувам в игра и всички могат но калко хора останаха във веригата които могат да видят какво се случва и могат да угряват навсякаде и нещо ти се изкриви сърчицето че са ти казала 2 псувни , а ако някой зяпочне системно да те псува всеки път с различно ип и ник и неможе да го снимаш какво ще направиш ???? И по това за защитата , аз защитавам хората които съм сигурен че нищо не са направили защото както беше при мене имаше 2ма човека с непостоянно ип дет са ми попаднали на ипто и съм чакал банчетата да минат дори и без с хак да съм играл , и затова искам всички да си играят спокойно и когаъо нямат вина да бъдат наказяни а такива като тебе интриганти други хора да ги накажат.

10. Забранено е на потребители да коментират теми в раздели Оплакване от Модератор или Сървър Администратор и Кандидатури за АДМИНИ. В раздел Оплакване от Модератор или Сървър Администратор имат право да пишат Екип банове и участващите Админ и Потребител, допуска се писането и от друг Администратор, само ако се е запознал с предоставените демота.
11.Членовете на група Gold V.I.P. имат право да пишат във всички теми във форума до които имат достъп.
Аватар
Vasilios Petresis B
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 96
Регистриран на: 27 Яну 2016, 20:15
Име в игра: xxNobodyCanDragMeDownxx
Skype: predator.shampion

Re: Oплакване от Gold V.I.P. Novkirishki

Мнениеот NeedForSpeed » 13 Мар 2016, 15:14

Той админ като извади лога ще се види дали си го провокирал или не и тогава устата ти ще се затвори
JUST NEED IT !!!
NeedForSpeed
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 09 Май 2015, 21:48
Име в игра: NeedForSpeed
Skype: ^^

Re: Oплакване от Gold V.I.P. Novkirishki

Мнениеот Curkata » 13 Мар 2016, 15:15

Само ще вметна, че никъде не пише, че ранг потребители нямат право да пишат в раздел оплакване от хакери. Vasilios Petresis, когато цитираш дадено правило за даден играч, прочети хубаво това правило и дали то се отнася за него. А относно темата, играчът Novkirishki никога не би тръгнал да се заяжда с когото и да било. Това става само, ако някой го провокира.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Oплакване от Gold V.I.P. Novkirishki

Мнениеот NeedForSpeed » 13 Мар 2016, 15:17

Curkata написа:Само ще вметна, че никъде не пише, че ранг потребители нямат право да пишат в раздел оплакване от хакери. Vasilios Petresis, когато цитираш дадено правило за даден играч, прочети хубаво това правило и дали то се отнася за него. А относно темата, играчът Novkirishki никога не би тръгнал да се заяжда с когото и да било. Това става само, ако някой го провокира.

Ей някой го знаел тоя новкиришки и някой мисли разумно .!!
JUST NEED IT !!!
NeedForSpeed
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 09 Май 2015, 21:48
Име в игра: NeedForSpeed
Skype: ^^

Re: Oплакване от Gold V.I.P. Novkirishki

Мнениеот SEXY_M » 13 Мар 2016, 15:45

Vasilios Petresis B написа:10. Забранено е на потребители да коментират теми в раздели Оплакване

Предупреждавам те да не цитираш правилата от Форума в текст който е изгоден само за теб.
Правилата са написани ясно и се цитират с цял текст.

Заключвам темата докато не излязат логове и не се реши това оплакване!!!
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта