Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за преглед

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Демо за преглед

Мнениеот paqka » 22 Мар 2016, 01:29

http://dox.bg/files/dw?a=8cd69fbfb2

Дълго е, 50%-та от времето бях афк, има много писане с оня ЛАМЕР - LMR

Въпреки че се лигавех някои отново саднаха, екип банове манове да се изкажат по въпроса
кажете има ли хак на това демо

ЕДИТ: вижте и това демо да се посмеете малко на паниката, това е веднага след като пуснах тази тема и влязох отново в съвръра http://dox.bg/files/dw?a=e975f55206

EDIT2: http://prikachi.com/images.php?images/444/8704444e.jpg

До каква степен трябва да съм го саднал че ще стои цяла нощ само и само да запише някакво демо за да ме баннат при положение, че аз съм качил първоначалното демо където съм се лигавел дори ?

sad level 1000
Аватар
paqka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Фев 2016, 16:39
Име в игра: -
Skype: -

Re: Демо за преглед

Мнениеот lmR » 22 Мар 2016, 03:17

Има точно 3 момента заради които си заслужава да се изгледа това демо ... Първите два са скандалните глави които бие някъде по средата на демото, а третият е цитирам "няма да стане", "няма да ме запишеш"( не ме разбирайте погрешно, но човек който играе без екстри не би говорил така). За съжаление не може да видите демото от предния мап на който биеше подобни глави като тия по средата на демото с първи патрон или с тежка .... Като добавим факта че този потребител е Валве-юзър сами може да съберете 2 + 2. Аз залагам на On/Off хак. Както казах и в играта, докато аз съм на линия ще стоя спектатор само и само другите да могат да играят спокойно.
Благодаря за вниманието.
Аватар
lmR
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Мар 2016, 03:08
Име в игра: lmR
Skype: .

Re: Демо за преглед

Мнениеот paqka » 22 Мар 2016, 13:13

скоро не си бях правил такава подигравка с играч, толкова ли си глупав, че не може да ми усетиш иронията ? "няма да стане, няма да ме запишеш...." Много лесно те пускам по пързалката, ти да не си скиор ?

п.п: Ако наистина бях хакер нямаше ли директно да напусна сървъра без да казвам нищо след като съм усетил че ме следиш ? Не мислиш ли че така е правилно ако наистина искам да избегна бана ? А аз въпреки това стоя и се гавря с теб.
А не мислиш ли че някои убийства са доза късмет ? В тази игра късмета играе роля понякога ? Как ще обясниш тези работи ?

п.п2: Не отваряй офтопика

Офтопик:
аматьор (giggle)
Аватар
paqka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Фев 2016, 16:39
Име в игра: -
Skype: -

Re: Демо за преглед

Мнениеот lmR » 22 Мар 2016, 14:30

Доза късмет е когато ти се случи един два пъти а на теб ти се случваше 3 4 пъти подред ... А само като те гледах не ти се случваше тоя късмет ? Как става това? :d Както казах повече от ясен си. Казвам ти моето мнение като човек който играе със Стийм и от 12 години не е играл с хак : когато се съмняват в мен просто си играя и ги оставям да ме наблюдават, за да се уверят че играя без екстри, а не се озъртам като гръмнат заек и да не позволявам да ме запишат ... Просто нямам какво да крия ... А ти явно имаш ... Както и да е ... Локвайте темата аз своето решение го направих. Ще стоя спектатор само и само другите да могат да играят спокойно.
Аватар
lmR
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Мар 2016, 03:08
Име в игра: lmR
Skype: .

Re: Демо за преглед

Мнениеот Vasilios Petresis B » 22 Мар 2016, 14:35

не виждам играча да ползва помощни средства
нека и колегите кажат своето мнение
Аватар
Vasilios Petresis B
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 96
Регистриран на: 27 Яну 2016, 20:15
Име в игра: xxNobodyCanDragMeDownxx
Skype: predator.shampion

Re: Демо за преглед

Мнениеот Curkata » 22 Мар 2016, 16:41

На това демо няма нито един съмнителен момент. Има моменти, в които подобни глави са чист късмет, понякога и да искаш не можеш да удариш такива, но тук няма нищо нередно.
С тези му приказки не усещаш ли как те баламосва? Защо му се връзваш? Заключвам, за да няма спам по темата и в случай, че някой колега иска да добави нещо, тя ще бъде отключена.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron