Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо от WizzarD ;]

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Siska » 20 Дек 2018, 00:43

Дзак, за cl_ обясних, за да е по ясно за какво става въпрос. Не аз повдигнах въпроса, но просто обичам всичко да е ясно и точно. Благодаря ти за обясненията.
Командата cl_bob не е забранена в нито един сървър по света. Не знам как е по състезания и т.н. Все едно да кажем ,че noweaponanimation е забранено. Не е , просто скинове без анимация, което за мен е глупаво, но не и забранено. Също както не са забранени сините и червени модели на играчите. Обяснявам всичко , за да е възможно най-ясно. (hi)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот roundup » 20 Дек 2018, 04:02

Най-добре му махнете бана на човека и го наблюдавайте още веднъж като влезе в сървърите.Като не сте сигурни дали има хак или не, му махнете бана, а не да чака 1 седмица, то сигурно му се е отиграло вече дори и да е чист.И поне според мен ако е виновен, ще праща ли демото си на възможно най-главния админ във веригата ... едва ли ще му се занимава с нещо подобно.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Admin » 20 Дек 2018, 11:33

roundup написа:Най-добре му махнете бана на човека и го наблюдавайте още веднъж като влезе в сървърите.Като не сте сигурни дали има хак или не, му махнете бана, а не да чака 1 седмица, то сигурно му се е отиграло вече дори и да е чист.И поне според мен ако е виновен, ще праща ли демото си на възможно най-главния админ във веригата ... едва ли ще му се занимава с нещо подобно.

Мисля, че си прав в първата част на изказването, за втората а именно, че няма да го прати на мен не е точно така, защото и това е ставало.
Аз като играя от лаптопа и wifi се случва да имам 5 пинг а да не мога да се движа, просто с вградените видеокарти се случва, бих каза, че лаптова ми е добър, като цяло.

Махам бана и играча е под наблюдение.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Escape » 20 Дек 2018, 16:43

IA3I написа:el jefe искаше дискусия по въпроса. Защото е нямал време ;) Ние правим дискусия!

Едно стана ясно със сигурност - MG никога не е единодушен.

Такива теми за в бъдеще предлагам да се пускат като анкети за да имаме нещо като краен резултат. В момента имаме разделение и дори ни е трудно да разберем в % как седят нещата.


Ето сега можеш да си обясниш защо имаше екип банове, нещо за което, ти, беше твърдо против.
Иначе може да си отворите едно неделно училище за админи. Първо ги учиш, после им даваш права. ;)
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот KoKaL » 20 Дек 2018, 21:40

Казах аз че по това лагаво демо бан не може да се постави. Наблюдение трябва на играча в реално време.

Офтопик:
Според мен трябва да върнем Eкип Банове, за да се вземе максимално бързо решение по даден бан, и играча да бъде върнат в игра колкото се може по-скоро, ако не се открие наличие на хак, и имаме грешен бан. Защото нали се сещате, че човека ще отиде да играе някъде другаде, и после я се върне, я не.
Аз съм бил банван, и знам какво е бързо решение на екипа по бана ми, и съм продължавал да играя във веригата след като го махнат бързо.
Играчите са кът, защо да ги губим?
Може би си мислите че пиша банални неща, но не е така. Всеки един играч който е предпочел веригата ни и цъка тука е важен за нас.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Escape » 20 Дек 2018, 22:19

На 100% подкрепям Стефан. Не може да теглите локуми по една седмица, а играча да стои и да чака да се вземе някакво решение. 90 % от тях, няма да се върнат, даже ще има и негативни коментари за веригата.
Дори и да има противоречия в екип банове, те могат да махнат бана и след това да решават по между си, ако е хак, лесно ще му го върнат.
Последна промяна dzak на 21 Дек 2018, 00:53, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар. Ако не си и видял, няма екип банове вече.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Admin » 21 Дек 2018, 10:20

Escape написа:На 100% подкрепям Стефан. Не може да теглите локуми по една седмица, а играча да стои и да чака да се вземе някакво решение. 90 % от тях, няма да се върнат, даже ще има и негативни коментари за веригата.
Дори и да има противоречия в екип банове, те могат да махнат бана и след това да решават по между си, ако е хак, лесно ще му го върнат.

Всъщност не е излишен коментар, темата го доказва, че са прави, но въпросът е кой ще се нагърби с това.
Спрях групата защото имаше такива които дори не влизаха в сайта а споровете бяха доста.
Ще го обмисля и ще пиша.
Темата се изчерпа. Благодаря на всички за коментарите, всеки път казвам, че е трудно да се доказват разни хакове, има толкова много настроики, че ако седне човек да ги прави ще отнеме много време. По точна стрелба не е само със скрипт, длл и т.н.
В спора се ражда истината, стига спора да е с аргументиран и да се спазва добрия тон.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Чисто Демо

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron