Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо от WizzarD ;]

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот roundup » 18 Дек 2018, 12:14

Единственото съмнително е първото убийство с deagle, но да кажем, че му е вързало.Всичко друго е чисто и при мен на демото не му трепти мерника както казвате, а самото оръжие по някаква странна причина.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот KoKaL » 18 Дек 2018, 13:54

Малко ми е странно това демо, и какъв е този лаг от 900м не знам. Би трябвало сървъра да го кикне с тоя пинг, но аз виждам и друго, което ме кара да си мисля че демото е обработено.
В началото с дегала му трепери мерника точно като на аим.
След това уж всичко е нормално но на два пъти мерника мърда странно.
Мисля че трябва да му махнем бана, и да бъде следен в реално време, защото и следващият път пак ще даде такова лагаво демо
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Siska » 18 Дек 2018, 14:56

Досега се чудех от къде му е лага. Той казва , че ползва кофти нет , доколкото разбирам. Явно на дъста нямаме аутокик. Значи на първо място се чудя какво е това радо.нет. Не намирам такова нещо в нета.
Второ , аз този го следих преди време и тогава , ако не се лъжа реших , че е чист. Почти 100 процента е същия играч. Питайте го дали е играл при нас и друг път.

Да речем , че лага му е от лошия нет.
Аз обаче зная ,че като се играе с такъв айм , който не клати екрана и не тресе, то с такъв айм от голям лаг може да почне да се върти мерника, въпреки , че айма е от тези , дето не се вижда клатене на екрана. Това става от многото лаг.
Нахвърлих това-онова , за да можем да помислим за всичко от всякаква гледна точка.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Admin » 18 Дек 2018, 15:19

Аз не видях пинга колко е, но според мен проблема е във видео картата. Има съмнителни моменти, но го гледам на лаптоп и wifi, не мога да съм категоричен. Може би, Кокал е прав, да махна бана и да го наблюдаваме. Знаете, че темата е в общия форум и това не е случайно или грешка.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот totalninety » 18 Дек 2018, 15:50

roundup написа:Единственото съмнително е първото убийство с deagle, но да кажем, че му е вързало.Всичко друго е чисто и при мен на демото не му трепти мерника както казвате, а самото оръжие по някаква странна причина.

Ако си забелязал, това става, когато играчът е в движение. Самото движение на оръжието се определя с командата cl_bobcycle. Всеки може да пробва.
Иначе гледах демото от нон-стийм (p47) и стийм (p48). Интересното е, че това движение го има само при преглед от нон-стийм.
KoKaL написа:Малко ми е странно това демо, и какъв е този лаг от 900м не знам. Би трябвало сървъра да го кикне с тоя пинг, но аз виждам и друго, което ме кара да си мисля че демото е обработено.

Аз не можах да видя таблицата с резултатите. Но ако си видял пинга от net_graph да знаеш, че не е реалната стойност. На демо не показва истинската стойност.
Не разбрах има ли в сървъра плъгин, който да киква играчите с висок пинг или няма? Ако има си е за бан.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Escape » 18 Дек 2018, 16:06

Аз не можах да видя таблицата с резултатите. Но ако си видял пинга от net_graph да знаеш, че не е реалната стойност. На демо не показва истинската стойност.
Не разбрах има ли в сървъра плъгин, който да киква играчите с висок пинг или няма? Ако има си е за бан.


Доколкото знам, сървъра има плъгин за кик при висок пинг, май е нагласен на 150, но е за време. След една минута ги киква ако са над този пинг. На играча обаче пинга му играе и се върти някъде около 100 и за това най вероятно сървъра не го е кикнал.
Относно движението на оръжието, имах същият проблем със стийма преди няколко дни, след инсталация на нов уин. Оправи се след една купчина пипане по настройките на играта и видеото.
Орела може да потвърди :D Иначе трябва да си съсипя настройките отново, за да направя демо за Сиска.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Admin » 18 Дек 2018, 16:07

totalninety написа:
roundup написа:Единственото съмнително е първото убийство с deagle, но да кажем, че му е вързало.Всичко друго е чисто и при мен на демото не му трепти мерника както казвате, а самото оръжие по някаква странна причина.

Ако си забелязал, това става, когато играчът е в движение. Самото движение на оръжието се определя с командата cl_bobcycle. Всеки може да пробва.
Иначе гледах демото от нон-стийм (p47) и стийм (p48). Интересното е, че това движение го има само при преглед от нон-стийм.
KoKaL написа:Малко ми е странно това демо, и какъв е този лаг от 900м не знам. Би трябвало сървъра да го кикне с тоя пинг, но аз виждам и друго, което ме кара да си мисля че демото е обработено.

Аз не можах да видя таблицата с резултатите. Но ако си видял пинга от net_graph да знаеш, че не е реалната стойност. На демо не показва истинската стойност.
Не разбрах има ли в сървъра плъгин, който да киква играчите с висок пинг или няма? Ако има си е за бан.

Има плъгин за кик над 150 мисля, че беше, но винаги може да забие и да не свърши работа.

п.п. По време на бана е с нонстийм.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Siska » 18 Дек 2018, 19:12

Искам да напомня само ,че движението на оръжието се определя от bob , а не от bobcycle. Bobcycle мести оръжието напред-назад и визията на играча надолу-нагоре. А bob спира движението и клатенето, което мен много ме дразни и винаги го спирам.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот totalninety » 18 Дек 2018, 21:30

Siska написа:Искам да напомня само ,че движението на оръжието се определя от bob , а не от bobcycle. Bobcycle мести оръжието напред-назад и визията на играча надолу-нагоре.
Ами такова движение виждам, напред-назад. И то стотици пъти в секунда.
Ако променим плъгина да рита играчи със среден пинг над 80-100 няма да загубим нищо. Според мен ще е по-добре.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Fox veteran » 18 Дек 2018, 23:40

Не бях гледал демота от много години ,но ме заинтересува ,че толкова много коментари и то за Аим,но да ви кажа честно ,от към админи става наистина зле !
Никакъв Аим ,никакъв norecoil ,чист играч с много пинг или лаг !
Като стреля с Aug се вижда кристално ясно ,че от отката удря глави ,защото играчите подскачат като зайци ,видели от някой батко ,че така прави ! Тоя играч дори не може да си сложи заглушителя правилно ,камо ли да пусне хак ,който да мине през античита ! И друг път като гледате демота го гледайте на виевдемо ,а не на демо !А треперенето го виждате само на playdemo ,на vievdemo се вижда че е лагав играча !
Само да обесня на някой ,че ще почна сега коментари по мой адрес по подробно да е !Пример стреля по Симона !На dmg се вижда първо 26 dmg и след това 89 dmg глава ! Демек на по просто Симона излиза той е уцелва в тялото ,тя подскача леко и следващия патрон отива в главата!Аug коварно оръжие ! Трептене на мерника няма никакъв ,а на самия скин,от лага !!!!!
Последна промяна Fox veteran на 18 Дек 2018, 23:48, променена общо 1 път
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

ПредишнаСледваща

Назад към Чисто Демо

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron