Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо от WizzarD ;]

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот BeTePuHaP » 18 Дек 2018, 23:46

Там, като клекна противника, как го удари в главата с отката на трети патрон?
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Fox veteran » 18 Дек 2018, 23:50

BeTePuHaP написа:Там, като клекна противника, как го удари в главата с отката на трети патрон?

Ми мести мишката ! :D :D :D :D Ма вие верно не сте виждали АИМ ??? Тук преди 3 години на ден банвах по 20 Аим играча без даже да ги гледам :D :D :D
П.С. единствено стари играчи и админи ,са писали вярно ,като roundup и Escape :)
П.с Не знам бачкали още плънинга за бан скриншот ,но ако работи ,преди да сложите бан снимайте го поне с три снимки и да качи тях ! Ако има нещо нередно там се вижда !99% от хаковете имат меню или някакви надписи и няма как да скрие хака !
Люси махни му банна !
Последна промяна Fox veteran на 19 Дек 2018, 00:01, променена общо 1 път
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот BeTePuHaP » 19 Дек 2018, 00:01

Е как да не!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Oh Sugar » 19 Дек 2018, 12:53

Тоя бот едвам ходи по мапа къв айм хак бе :D вие айм знаете ли какво е ? да ги сваля с по 1 патрон не с един пълнител :D
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Siska » 19 Дек 2018, 18:32

Последните две мнения изключително невежи. Fox , моля те не бъди админ никъде повече никога.
Последния коментар пък няма смисъл да го коментирам. Айм хаковете имат настройки, ти приятелю от луната ли падаш току-що ?

Дори и да му махнете бана и да не е хакер , поне мислете малко преди да пишете.
Fox поне е обяснил своето виждане. Като пишете нещо . моля да е по темата , да е изпълнено със смисъл и да се аргументирате.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Fox veteran » 19 Дек 2018, 19:06

Siska написа:Последните две мнения изключително невежи. Fox , моля те не бъди админ никъде повече никога.
Последния коментар пък няма смисъл да го коментирам. Айм хаковете имат настройки, ти приятелю от луната ли падаш току-що ?

Дори и да му махнете бана и да не е хакер , поне мислете малко преди да пишете.
Fox поне е обяснил своето виждане. Като пишете нещо . моля да е по темата , да е изпълнено със смисъл и да се аргументирате.

Siska невежество е твое ! Не можеш да различиш лаг и откат от АИМ хак (headbang) ! Много зле ви е целия екип ,щом се чудите 5 дена тоя Аим ли е ! Поне четете какво ви пишат по старите играчи и админи и се учете ! И както написах 99% имат настройки,чети преди да пишеш глупости ! Ясно е колко си запознат дори с намален аим :) ! Дали си чувал или камо ли виждал такъв хак ???
А какво да ти напише Шугар искаш ? То е смешно по принцип да се коментира тоя играч! :D
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Siska » 19 Дек 2018, 21:22

1. Не съм тук , за да те уча, но въпреки това не е лошо да знаеш , че хаковете имат anti-screen.
2. Всеки ден излизат нови хакове с , които ти не си запознат. Това става ясно от коментарите ти по-горе.
3. Сега разбирам , защо те гонят от всички вериги, като мръсно коте от кебапчийница.

В крайна сметка предлагам да изчакаме още колеги да кажат мнението си и после Admin да реши какво да го прави.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот skill eu » 19 Дек 2018, 22:14

Бана е правилен - silent aim.
Последна промяна skill eu на 19 Дек 2018, 23:05, променена общо 3 пъти
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот Siska » 19 Дек 2018, 22:49

skill eu написа:Бана е правилен - silent aim.
Има много различни видове silent aim, ще дам пример с един, за да си направите сами равносметка, защо му насича така.


P.C - DON'T TRY THIS AT HOME


Моля. не ги давай тези примери , че има линкове вътре. Не ми се вижда разумно. Ще вземат сега да теглят.
Все пак темата е в общия форум, ако искаш редактирай и махни линка. Поне на мен ми се вижда по-добре така.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо от WizzarD ;]

Мнениеот dzak » 19 Дек 2018, 23:45

Абсолютно лагаво демо. Дори и да има silent aim (в което се съмнявам), не може да се хване от това демо.
Има врътка от първите - заради лага противника го убива все едно през стената, не се вижда, а всъщност това е резултат от бавната инфорация, която успява да обработи заради лага. Който е играл по този начин, знае, че си има начини и при тези по-бавни движения (бавно обработване на информацията) може да изглежда да го цели в краката, а да бие глава.
Неслучайно играчи с по-голям ЛАГ ги отстранявам именно заради това. Защото е неопределимо. И пинга не е критерий. Може да си с 5 пинг, но играта да ти сече зверски, все едно си със 100.
Плугина за кик взима няколко показателя и след проверка на всички (не помня колко) чак тогава се задейства. Дори да отговаря на 1 от критериите обаче, не го киква. Затова и понякога киква играча на 10-та секунда, понякога на минута-две. Дали е регулируемо идея нямам и не е това целта на темата.
Сега, дори взехте да пишете и за клиент (cl_) настройки. Сиска, ти дори да си махаш подскачането, аз ако не го махна от моите настройки ще ми е нормално. То самото име подсказва, че става въпрос за съвсем индивидуални настройки.
Ако ти играеш със зелен мерник, а съм си настроил червен, на твое демо ще вървят моите клиент настройки (rate, crosshair И т.н.) и съответно мерника ти от твоето демо, гледано на моето пс ще бъде с червен цвят, а не със твоя зелен.
Поради тази причини и доказването на игра с developer и cl_lw е трудно доказуемо по стелбата от демо.
Затова си има чалъми и ако знаеш какво да гледаш или поне следиш, ще можеш да разбереш доколко играча си е променил тези две настройки.
Това подскачане на оръжието е точно от лага на самия играч и затова и при теб се вижда по същия начин.
Отделно ако някой някога те разбере, че си махаш подскачането на оръжието е много вероятно да получиш бан.
То и отката на оръжията се маха, но както знаеш това си е сериозно провинение и няма да ти простят.

Срещал съм и играчи, които имат отличен интернет, но играят с различни rate и cl_update настойки, правейки се лагави. Защото така в определени случай си по-точен, ако намериш точното време за реакция.
Изобщо лага си е цяла тема, която не е само пинг. С годините има на много места из интернет обяснено е какво е това лаг и как може да го намалиш до минимум, в зависимост от възможносите на твоя компютър и/или интернет скорост.
Последна промяна dzak на 19 Дек 2018, 23:51, променена общо 2 пъти
Причина: едит на 2 пъти :)
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

ПредишнаСледваща

Назад към Чисто Демо

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron