Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Демо за Kamikadze

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Демо за Kamikadze

Мнениеот kamikadze » 18 Май 2020, 15:02

тая тема няма смисал да я джвакаме повече в коша аз не влизам в други сървъри така че нямам проблем играя само тук и респект към админ
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Демо за Kamikadze

Мнениеот Siska » 18 Май 2020, 15:49

При мен е малко по-различно. Когато дам "рийд-онли" на папката , тя става "рийд-онли", но не и файловете. :D Тоест на моя компютър единствения начин е да маркирам всички файлове и да ги заключа, което естествено няма как да стане. (giggle) Може би е въпрос на настройка , не знам. (blush)

Офтопик:
А иначе самото "рийд-онли" е напълно излишно. Просто , като играете в чужбина проверявайте сървърите в геймтракер и не влизайте в случайни сървъри в интернет...Самото игране в чужбина даже е странно ,защото има български сървъри с хора денонощно и просто няма смисъл да се играе с голям пинг в сръбски и румънски сървъри и т.н.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо за Kamikadze

Мнениеот skill eu » 18 Май 2020, 17:27

За да обясня, когато задавах рийд онли на файла config, съм цъкнал отстрани (с WIN 10 съм), така ти дава опцията да маркираш всички файлове в папката, не е направено с цел, а по невнимание (whew) . Започвате да развивате излишни теории и да давате насоки къде имало, и нямало смисъл да се играе. Проблема е решен (nod)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Демо за Kamikadze

Мнениеот Siska » 18 Май 2020, 17:36

skill eu написа:За да обясня, когато задавах рийд онли на файла config, съм цъкнал отстрани (с WIN 10 съм), така ти дава опцията да маркираш всички файлове в папката, не е направено с цел, а по невнимание (whew) . Започвате да развивате излишни теории и да давате насоки къде имало, и нямало смисъл да се играе. Проблема е решен (nod)


Явно ,че не са излишни теории... А и проблема определено не е решен, но всяко нещо с времето си...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Демо за Kamikadze

Мнениеот skill eu » 18 Май 2020, 17:42

Когато проблема не е свързан с фактите, които са предоставени (от Human, благодарение на когото демотата ми се записват нормално отново), а е на лична основа никога няма да бъде решен. Отдавна си с желанието да докажеш, че играя с хак, но уви от тогава мина доста време, а не доказа нищо освен завишените нива на злоба. Ще помоля да ми покажеш къде е проблема, за да го решим :D
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Демо за Kamikadze

Мнениеот Eagle » 18 Май 2020, 18:59

skill.eu надявам се, че за напред ще внимаваш. Също като не харесваш теории без факти, да не даваш и ти такива.
Ключ.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron