Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

GG Arms Race = TeamPlay

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

GG Arms Race = TeamPlay

Мнениеот SNAIP » 25 Окт 2021, 19:16

Всяка карта се играе по 2 пъти, съответно single и team
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GG Arms Race

Мнениеот SNAIP » 29 Окт 2021, 16:17

Днес намерих време за тоя сървър и вместо да подобря го съсипах... Много от нещата съм забравил как се правят, а други не са ми ясни. Опитах да върна загрявката и играчите сами да си избират какво да играят - teamplay или обикновен гънгейм, за които пречка е безкрайният рунд. Смених Re Amxmod -а и не се получи. Загубих настройки и всичко. Мислих да зарежа сървъра, но тръгнах да възстановявам...

Имайте предвид, че доста неща са се загубили, като права на админи, карти, настройки и т.н., както са възможни други проблеми с крашове на сървъра, тийм баланси и т.н.

Премахнах безкрайния рунд за да я има загрявката и да може да се избира вида на играта /отборна или всеки сам за себе си/, с което се губи и смисъла да се играят картите по 2 пъти /сингъл и отборно/.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GG Arms Race

Мнениеот SladuR » 29 Окт 2021, 20:59

Въобще го спирай. Преди време ти писах, защо админите не може да сменяме картите и ме отряза. Е кой по-дяволите ще играе на мап за 40 човека, сам срещу противник? Играя като има хора, смени на някоя карта която е безкрайно голяма и всичките излизаме. То бива бива ама чак пък толкоз..
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: GG Arms Race

Мнениеот Siska » 30 Окт 2021, 21:48

Според мен е най-добре или сървъра да бъде "team-play" или да се спретне някакъв друг по-различен мод. Другите какво мислите по въпроса ? Струва ми се , че двата сървъра "gungame" трябва да са различни. Преди също ми допадаше , когато беше със "shop-menu" и двоен скок. Напишете някакво мнение какво мислите по въпроса за този сървър, имате ли някакви предложения, идеи или оплаквания ? Ако вземем някакво решение може на "SNAIP" да му хареса и да променим нещо по сървъра...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: GG Arms Race

Мнениеот SNAIP » 30 Окт 2021, 23:01

Здравейте!
Моля да не се обсъжда преминаването на този сървър към друг мод. Който му се занимава с друг мод и след разрешението на Admin, нека направи такъв сървър, но не за сметка на този. Този ще бъде гг. Дали отборен или сингъл без значение. Ще е различен от гг1
След няколко дни ровене и тестове установих, че проблема за несъвместимостта на безкрайния рунд от една страна и загряващия рунд и вота за мод от друга страна, е в ползвания от хоста Re Amxmod. Дано не греша..
Днес писах на хоста да даде възможност за актуализация с нова версия, примерно 1.9 или по-нова, с което се надявам да се реши проблема.
Не виждам пречка в тази верига да има два сървъра гг, които са различни. В този искам играчите по време на загряващия рунд сами да гласуват с вот и определят мода, дали да играят team или single. Така, де, обществото решава :) Ще започнем с малки карти в мапцикъл за примерно 10 дни и т.н.
Подредбата на оръжията ще си е различна от гг1 така, че класиците, които си го предпочитат, никой не ги заставя на сила да играят в този сървър. Хора, тази игра вече почти е приключила. Аз го правя заради доброто старо време тук, и, за да спомагам под някъква форма съвсем да не угасне пламъка на cs 1.6 по-конкретно гънгейма, какъвто играч се възприемам. Нищо, че отдавна съм го приключил и аз.
В тази верига нивото на гънгейм беше много високо през годините 2013-2016,17... После хората ставаха все по-малко заради новите игри и така, както много други неща. Електронна еволюция :д Това е положението.
Разреши ли хоста, ще трябва да се направи отново мода върху нов Re Amxmod
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GG Arms Race

Мнениеот Siska » 31 Окт 2021, 01:28

SNAIP написа:Здравейте!
Моля да не се обсъжда преминаването на този сървър към друг мод. Който му се занимава с друг мод и след разрешението на Admin, нека направи такъв сървър, но не за сметка на този. Този ще бъде гг. Дали отборен или сингъл без значение. Ще е различен от гг1
След няколко дни ровене и тестове установих, че проблема за несъвместимостта на безкрайния рунд от една страна и загряващия рунд и вота за мод от друга страна, е в ползвания от хоста Re Amxmod. Дано не греша..
Днес писах на хоста да даде възможност за актуализация с нова версия, примерно 1.9 или по-нова, с което се надявам да се реши проблема.
Не виждам пречка в тази верига да има два сървъра гг, които са различни. В този искам играчите по време на загряващия рунд сами да гласуват с вот и определят мода, дали да играят team или single. Така, де, обществото решава :) Ще започнем с малки карти в мапцикъл за примерно 10 дни и т.н.
Подредбата на оръжията ще си е различна от гг1 така, че класиците, които си го предпочитат, никой не ги заставя на сила да играят в този сървър. Хора, тази игра вече почти е приключила. Аз го правя заради доброто старо време тук, и, за да спомагам под някъква форма съвсем да не угасне пламъка на cs 1.6 по-конкретно гънгейма, какъвто играч се възприемам. Нищо, че отдавна съм го приключил и аз.
В тази верига нивото на гънгейм беше много високо през годините 2013-2016,17... После хората ставаха все по-малко заради новите игри и така, както много други неща. Електронна еволюция :д Това е положението.
Разреши ли хоста, ще трябва да се направи отново мода върху нов Re Amxmod

Аз като казвам друг мод имам в предвид "gungame team-play" , но с промени. Има един милион неща , които могат да се настроят от "cfg"-то или да се смесят отделно със "gungame"-а. А хората ги приканвам да вземат участие , защото почти никой не играе в този сървър и досега стоя по-скоро като пречка, отколкото да помага с нещо. Нали трябва на нас хората в тази верига да ни харесва този сървър. Надявам се не очакваш някакви други непознати да почнат да влизат просто ей така , без да ни има нас админите.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: GG Arms Race

Мнениеот SNAIP » 31 Окт 2021, 12:15

Добре, съгласен съм :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: GG Arms Race

Мнениеот Siska » 18 Ное 2021, 15:24

Здравейте хора (hi)
Значи ето какво направихме :
Снайп реши да продължи да поддържа този сървър и занапред.

1. Сървърът е обновен и ако е имало някакви проблеми преди , то сега вече са отстранени.
2. Сървърът е върнат в предишния му облик със "shop menu" , но разликата е , че двойния скок няма да е по подразбиране пуснат , а ще се купува от "shop menu"-то. Моделчетата на оръжията са сменени с други и могат да се спират и пускат с команда /skins.
3. Остава да се прегледат картите и да се направи примерно мап-цикъл с по-малките такива. А останалите евентуално ще останат в админското меню и ще може да се пускат при нужда.

Ако имате идеи, предложения или искате да помогнете с картите сте добре дошли на помощ.
Идеята е да обсъдим "shop menu"-то , картите и моделчетата и да видим кое ще е най-добре като краен вариант...
Да не забравим и подредбата на оръжията...
Също дайте идеи и за музика, нали има разни песни и т.н.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: GG Arms Race

Мнениеот xfun » 20 Ное 2021, 20:07

Махнете ги тия скинове и сложете едно /radio
Аватар
xfun
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Апр 2020, 22:41
Име в игра: @xfun@{cs}

Re: GG Arms Race

Мнениеот Siska » 21 Ное 2021, 08:44

xfun написа:Махнете ги тия скинове и сложете едно /radio


Скиновете при желание може да се махат с команда /skins , а какво е /radio ?
Някаква музика , ако имаш в предвид то в гънгейм мода има прекалено много звуци и всяка отделна музика би дошла в повече. Но дайте предложения за самите песни от гънгейма и даже може и за всички звуци...
Също , ако искате дайте предложения за по-хубави скинове, но трябва да са тип 1.6.
Чудя се да кача ли всички звуци от гънгейма , за да може да ги слушат евентуално хора , които се чудят кои са тези звуци и да подберем някакви ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming TeamPlay

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron