Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот SNAIP » 20 Май 2018, 13:50

Тук дискутирайте подреждането на оръжията. Както рашете, така ще се забавлявате.
Уточнявам принципа на Required kills /нужни убийства/ за преминаване в следващо ниво:

Броят на Required kills /нужни убийства/ в ggtp се умножава по 2 на броя играчи в отбора.
Пример: 2 в отбор = 4 Required kills или 3 в отбор = 6 Required kills и т.н.
Отделните оръжия могат да получат различни стойности на Required kills. Примерно на ak47 или sg550 ако задам стойност 10 това означава, че числото 10 се умножава по броя на играчите в отбор тоест, отбор от 10 човека трябва да направи 100 убийства за преминаване в следващ левъл.

Видове оръжия и техните имена:
glock18
usp
p228
deagle
fiveseven
elite
m3
xm1014
tmp
mac10
mp5navy
ump45
p90
galil
famas
ak47
scout
m4a1
sg552
aug
m249
sg550
awp
g3sg1
hegrenade
knife


В момента подредбата е тази: hegrenade, glock18, usp, p228, deagle, fiveseven, elite, m3, xm1014, tmp, mac10, mp5navy, ump45, p90, galil, famas, ak47, scout, m4a1, sg552, aug, m249, sg550, awp, g3sg1, hegrenade, knife

Напомням, че заради вкарването на безкраен рунд загрявка с нож НЕ може да има!

Предлагам ви следната подредба:
awp:3
glock18
usp
p228
deagle
fiveseven
elite
m3
xm1014
tmp
mac10
mp5navy
ump45
p90
galil:3
famas:3
ak47:4
scout
m4a1:4
sg552:4
aug:4
m249:4
sg550:5
g3sg1:5
hegrenade (+ glock18)
awp: 10
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот BeTePuHaP » 20 Май 2018, 14:01

Тези 10 накрая (на awp ) ми се виждат доста! (wait) Максимум 6 фрага според мен.
mp5navy, ump45, p90 - 4 фрага
Последна промяна BeTePuHaP на 20 Май 2018, 14:12, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот SNAIP » 20 Май 2018, 14:12

IA3I написа:Играчи се колебаят м/у "не ми пука" и "много ми е странно" това са ми наблюденията.
Първото оръжие не трябва да е друго освен пистолет - създава се предпоставка за дисбаланс. Умножи глока по 4 (4 фрага на човек) заради липсата на загрявка и остави другите по подразбиране. Да знам че това е малко в разрез с това което писах - но тези които им пукаше да дадат мнение са за стандартна подредба. Не е голям удър - все още има други неща които го разнообразяват! Тъй че нашите хора са за стандартна подредба със стандарните им стойности - върни им ножа в края - кулминация им отнемаш. От това което обсъждахме с няколко човека последните дни това мога да кажа.


Ок, сега ще го направя, а дискусията нека си върви.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот BeTePuHaP » 20 Май 2018, 14:22

След като не им пука, защо да ги мислим? (fubar)
На мен предложението на Снайп е интересно! Махаме НЕ (граната) от начало, че има недоволни и така. Въпреки, че не разбирам защо се оплакват в чата, а не пишат в темата за предложения? . :^) Така или иначе преди се загряваше с авп..
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот Faster » 20 Май 2018, 14:44

BeTePuHaP написа:След като не им пука, защо да ги мислим? (fubar)
На мен предложението на Снайп е интересно! Махаме НЕ (граната) от начало, че има недоволни и така. Въпреки, че не разбирам защо се оплакват в чата, а не пишат в темата за предложения? . :^) Така или иначе преди се загряваше с авп..

Защото този , който уж не му пука като почне да пада заради някакви настройки утре няма да влезе , ето за това трябва се мисли да е ок за повече хора , нали уж за това поканиха господин професора , да тръгнат сървърите .

До Снайп ще бъда директен за сървърът с предложения надявам се да не се обидиш :
От както играя Counter - Strike съм и играя все още 99% GunGame модове , видял съм промени по модът в първия в който игра беше наистина интересно за мен , а и за много хора на тогавашното време като останеш на червено 25HP се пускаше адреналин и почваше да тичаш бързо с нож като си и си колиш докато те убият но разликата беше там , че беше обикновен гг . Подредбите на оръжията : Някой замислял ли се е да се редят както обикновения гг но с изключение авп да е на края след гранатата и да трябва да направиш 5-10 kill , a ako има толкова желаещи последния рунд да е от нож може да е граната , авп и ножа на края като LvL .
Снайп , а помниш ли в какъв стил го пусна сървъра в наистина първия му път преди да го спреш говоря , тогава ми харесваше много ?

Какво не ми харесва сега в него до там до където играх :
Не ми харесва , че има двоен скок , не ми харесва че започва с граната защото точно 7 видя снощи , че който вдигне по високи левели и тия с гранатите могат да бъдат колени и прочие , точени и колени и ако се заиграят сериозно може и да не мръднат от гранатата . Поради тези две причини най - вече не ми хареса точно така настроен модът и се преместих в обикновения гг .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот Faster » 20 Май 2018, 15:15

IA3I написа:
нали уж за това поканиха господин професора , да тръгнат сървърите .
Не ме ли надценяваш с тоя вреден тон ?
а помниш ли в какъв стил го пусна сървъра, тогава ми харесваше много ?

пусна го в стил не-
ок за повечето хора


Какво не ми харесва сега в него до там до където играх :
Не ми харесва , че има двоен скок , не ми харесва че започва с граната защото точно 7 видя снощи , че който вдигне по високи левели и тия с гранатите могат да бъдат колени и прочие , точени и колени и ако се заиграят сериозно може и да не мръднат от гранатата . Поради тези две причини най - вече не ми хареса точно така настроен модът и се преместих в обикновения гг .

"много ми е странно"

А колега бъни - какво ще кажете за идеята на отборната gg игра ? Или иначе - въпрос на настройки ли е за вас по-скоро проблема ?

Офтопик:
Има малко миризма на "няма да му влизам на тоя пък в сървъра(квит ще настойки да има)" Обаче да не забравяме че сървъра ВСЪЩНОСТ е на Снайп ;)


Ти ще спреш ли да си на всяка манджа мерудия плямпалник ?
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот SNAIP » 20 Май 2018, 15:26

BUGS BUNNY написа:...нали уж за това поканиха господин професора , да тръгнат сървърите .


BUGS BUNNY написа:...Ти ще спреш ли да си на всяка манджа мерудия плямпалник ?...


Този тон е недопустим, за което те предупреждавам тук!

BUGS BUNNY написа:... като останеш на червено 25HP се пускаше адреналин и почваше да тичаш бързо с нож като си и си колиш докато те убият...


Не съм виждал подобно нещо. Ако знаеш плъгина дай линк да го разгледам. Не мисля, че е удачен за отборен гънгейм.

BUGS BUNNY написа:...Подредбите на оръжията : Някой замислял ли се е да се редят както обикновения гг но с изключение авп да е на края след гранатата и да трябва да направиш 5-10 kill , a ako има толкова желаещи последния рунд да е от нож може да е граната , авп и ножа на края като LvL .
Снайп , а помниш ли в какъв стил го пусна сървъра в наистина първия му път преди да го спреш говоря , тогава ми харесваше много ?..


По-горе съм дал awp за последен левъл. Да, помня подредбата на оръжията, но не беше от ggtp, а от GunGame Melee. Мисля, че това имаш предвид.
Ето ги оръжията:
elite:2, usp:2, deagle:2, m3:2, xm1014:2, tmp:2, mac10:2, mp5navy:2, ump45:2, p90:2, galil:3, famas:3, ak47:3, scout:3, m4a1:3, sg552:3, aug:3, m249:3, sg550:5, g3sg1:5, awp:10, fiveseven:2, p228:2, glock18:2

BUGS BUNNY написа:...Какво не ми харесва сега в него до там до където играх :
Не ми харесва , че има двоен скок , не ми харесва че започва с граната защото точно 7 видя снощи , че който вдигне по високи левели и тия с гранатите могат да бъдат колени и прочие , точени и колени и ако се заиграят сериозно може и да не мръднат от гранатата ...


По-горе съм писал, че гранатата е махната от 1-ви левъл. Двойният скок остава. Супер атрактивен е.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот headbreaker » 20 Май 2018, 15:36

форума му е силата на момчето в цс не знае каде се намира напоследак за да станеш админ е нужно да играеш 1 седмица в сервера да лижиш нечиии гъз и си готов админ си вече преди време за да си админ се изискваше да се докажеш и не само да си редовен в сервера не трябва да обиждаш трябва да се разбираш и не само с колегите а и със потребителите тоя болния мозак на кое изискване отговаря че стана админ ?
Последна промяна SNAIP на 20 Май 2018, 16:01, променена общо 1 път
Причина: Недопустим и обиден тон. За пореден път!
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот SNAIP » 20 Май 2018, 16:53

Последните няколко поста не са по темата, за това се връщам към предишният ми коментар.
Ето оръжията, както ги бях посредил в GunGame Melee
elite:2, usp:2, deagle:2, m3:2, xm1014:2, tmp:2, mac10:2, mp5navy:2, ump45:2, p90:2, galil:3, famas:3, ak47:3, scout:3, m4a1:3, sg552:3, aug:3, m249:3, sg550:5, g3sg1:5, awp:10, fiveseven:2, p228:2, glock18:2
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Подреждане на оръжията в GunGame Team Play

Мнениеот BeTePuHaP » 20 Май 2018, 17:52

elite:2, usp:2, deagle:2, m3:2, xm1014:2, tmp:2, mac10:2, mp5navy:4, ump45:4, p90:2, galil:3, famas:3, ak47:4, scout:3, m4a1:4, sg552:3, aug:3, m249:3, sg550:5, g3sg1:5, awp:6, fiveseven:2, p228:2, glock18:2 (happy)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming TeamPlay

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта