Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[ОДОБРЕНО]Предложения

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

[ОДОБРЕНО]Предложения

Мнениеот Curkata » 23 Мар 2016, 16:58

За : Surf Deathmatch
1.Да се добавят командите /me и /hp , за да може всеки играч да се информира за своите убийства/умирания.
2.Да се добави плъгина, чрез който играчите се качват директно върху кашоните, кулата и други съоръжения ( не знам как се казва самият плъгин, ако някой знае - нека го напише)
3.Да се добави т.нар. "trail mod" в сървъра, което позволява на играча когато "сърфира" след него да има диря в различен цвят. Това го има в deathrun модовете(като добавянето му е по желание), много се надявам да може да се добави и тук. Използва се, като се напише в чата /trail и цифри отзад. Пример : /trail 255 255 0

4.Да се добави плъгин, който показва кой играч от къде е (като това се изписва пред ника му).Така всеки може да открие случайно някой от неговия град или в близост до него, като по този начин се оформят по-добри взаимоотношения.
Тези 4 неща мисля, че ще помогнат за сървъра като нов за веригата и ще увеличат интересът към него.

За : Gungame
1.Да се добавят командите /me и /hp , за да може всеки играч да се информира за своите убийства/умирания. Доста от играчите го използват и това им харесва, и им помага.
2.Да се добави отново "Preparing Round" от 30 секунди с нож за загрявка.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения

Мнениеот BARCELONA FAN » 23 Мар 2016, 20:00

За Surf DM нямам какво да кажа, защото не съм запознат с мода.
За ГГ:
1. Добре ще е ако се добави, но да не се вижда в чата! Аз примерно постоянно използвам /me.
2. Да не са повече от 30 секунди, защото е безсмислено.
Добавям и предложение 3:
3. Админ чата да се върне в стария си цвят СИН. В момента е жълт и трудно му се обръща внимание.
Ако се сетя за още нещо, ще си едитна поста.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложения

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 23 Мар 2016, 22:09

бих добавил да се сложи админ плъгина дето като влиза админ на всички администратори дето са в сървъра да им присветва със зелено ,че дадения админ влиза в сървъра.Играл съм с такъв плъгин и не беше лошо дори беше много добре.Още администратора не го показва ,че е в сървъра ,но явно го засича ,че влиза и веднага сигнализира ,че влиза в игра и след няколко секунди се показва в сървъра.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложения

Мнениеот Curkata » 23 Мар 2016, 22:27

Няма смисъл от този админ плъгин, тъй като всички се знаем, както и кой с какъв ник играе. Винаги може да се познае кога е влезнал даден админ в сървъра и без подобни екстри.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения

Мнениеот old » 23 Мар 2016, 22:37

Щом правите предложения за няколко сървъра,моето е да се махне смока от дъст2.

Да на валве играчите им е ок ,но на тези със стийм едва ли,затова пробвах с предложението си
Последна промяна old на 24 Мар 2016, 00:50, променена общо 3 пъти
Don't be a retard,be a king?Think not.

Why be a king when you can be a god ?
Аватар
old
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 21 Фев 2013, 22:42
Име в игра: ********
Skype: ********

Re: Предложения

Мнениеот Curkata » 23 Мар 2016, 22:55

old написа:Щом правите предложения за няколко сървъра,моето е да се махне смока от дъст2.

Темата е конкретно за тези 2 сървъра. Смока е част от играта и няма да се маха, коментирано е доста пъти.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 23 Мар 2016, 23:19

и преди някои беше предлагал за този плъгин и затова просто се сетих ,че не е толкова лош иначе да прав си всички се знаем.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Предложения

Мнениеот SNAIP » 24 Мар 2016, 01:39

Curkata написа:За : Surf Deathmatch
1.Да се добавят командите /me и /hp , за да може всеки играч да се информира за своите убийства/умирания.
Добавени са.
2.Да се добави плъгина, чрез който играчите се качват директно върху кашоните, кулата и други съоръжения ( не знам как се казва самият плъгин, ако някой знае - нека го напише)
Не намерих плъгина.
3.Да се добави т.нар. "trail mod" в сървъра, което позволява на играча когато "сърфира" след него да има диря в различен цвят. Това го има в deathrun модовете(като добавянето му е по желание), много се надявам да може да се добави и тук. Използва се, като се напише в чата /trail и цифри отзад. Пример : /trail 255 255 0


Добавен е такъв плъгин.
Зa вcичĸи:
Игpaчитe мoгaт дa нaпишaт в чaтa: trаіl [apгyмeнт], зa дa cи cлoжaт/мaxнaт пътeĸaтa.
Πpимep зa "ѕау" ĸoмaндитe в чaтa зa игpaчитe:
trаіl
trаіl rаndоm
trаіl 10
trаіl bluе
trаіl lіght rеd
trаіl 6 dаrk оlіvе
trаіl 11 bluе
trаіl оff
trаіl hеlр – отваряте конзолата и си избирате

Имeнaтa нa цвeтoвeтe мoгaт дa бъдaт пpeдxoждaни oт 'lіght' (cвeтлo) или 'dаrk' (тъмнo), тoecт: rеd, lіght rеd, dаrk rеd, и т.н.


4.Да се добави плъгин, който показва кой играч от къде е (като това се изписва пред ника му).Така всеки може да открие случайно някой от неговия град или в близост до него, като по този начин се оформят по-добри взаимоотношения.
Добавен е, но не показва всички населени места.

Тези 4 неща мисля, че ще помогнат за сървъра като нов за веригата и ще увеличат интересът към него.

За : Gungame
1.Да се добавят командите /me и /hp , за да може всеки играч да се информира за своите убийства/умирания. Доста от играчите го използват и това им харесва, и им помага.
2.Да се добави отново "Preparing Round" от 30 секунди с нож за загрявка.
gg_warmup_timer_setting 45
gg_warmup_weapon "knife"
Това са настройките, които трябва да бъдат. Не можем да установим за сега причината, която не ги допуска. Продължаваме да търсим решение. Относно цвета на админ чата - трябва да се качи старият плъгин според мен.

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложения

Мнениеот Curkata » 24 Мар 2016, 09:04

В Surf Deathmatch може да добавим примерно командата /radio в чата. Тук не се изисква слухтене на стъпки, изстрели и т.н. Така всеки, който иска, може да си пусне каквото си иска радио в сървъра за по-приятна игра.
Също така, ако искате, може да добавим и звуковете от "Killing spree" "Multi kill" "Dominating" и т.н.
Не мисля, че това натоварва сървъра, всичко би помогнало до някаква степен.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложения

Мнениеот Admin » 24 Мар 2016, 12:02

BARCELONA FAN написа:За Surf DM нямам какво да кажа, защото не съм запознат с мода.
За ГГ:
1. Добре ще е ако се добави, но да не се вижда в чата! Аз примерно постоянно използвам /me.
Добавено е
2. Да не са повече от 30 секунди, защото е безсмислено.
Добавям и предложение 3:
3. Админ чата да се върне в стария си цвят СИН. В момента е жълт и трудно му се обръща внимание.
Ако се сетя за още нещо, ще си едитна поста.
Тук го мъчим, но не се получава за сега

както и по някаква причина не тръгва загрявка с нож. Търсим причината, ако успеем ще е супер.

Загрявката с нож е оправена, но сега се загуби това което не прекъсва рунда при двама играчи. Трябва да решим кое ни е по важно имайки предвид, че почти винаги има поне 4 играча.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Следваща

Назад към Одобрени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта