Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за ролята на "сините" в "оплаквания"

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение: срв. адм. в "оплаквания"

Мнениеот dzak » 29 Май 2018, 00:53

Какъв е смисъла да се изказва админ, който няма участие в даден бан/оплакване? Какво могат админите (говорим за тези със синия цвят) да направят, като нямат достъп и до банлистата, за да премахнат бан?
Да, админите могат да се изказват, но когато изгледат дадените доказателства (демо, снимки и т.н.), но затова екип банове (лилавите) имат думата при тези оплаквания. На лилавите им е гласувано пълно доверие при дадено оплакване да вземат решението, затова са в тази група.
Винаги могат да поискат и още мнения, но щом са на това ниво, значи е гласувано на тях да се справят в такива ситуации.
Какво целиш с тази тема? Много добре знаеше какво ще последва като отговор. Промяна на екип банове или иронията към някои в този екип?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение: срв. адм. в "оплаквания"

Мнениеот Skoklev » 29 Май 2018, 01:18

Темата е излишна. Забраната е направена тогава поради факта, че съм бил потребител (нямал съм права), а по правилата на сайта трябва да си администратор за да се изказваш по дадено оплакване за бан
Аватар
Skoklev
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 53
Регистриран на: 19 Сеп 2010, 00:13
Име в игра: MostWanted

Re: Предложение: срв. адм. в "оплаквания"

Мнениеот dzak » 29 Май 2018, 01:32

IA3I написа:Ок пример:

При чийт* - първа инстанция залавя втора инстанция потвърждава и трета инстанция решава окончателно


В подобен случай защо тогава има екип банове? Не може все червените да ги огравя навсякъде. Затова е създаден този лилав екип да помага с тази част. В противен случай, ако все се чака мнението на червените, то този екип банове е излишен. Самото име подсказва защо го има.
Достатъчно ясно се изразих.

IA3I написа:Отговор с въпрос съобразен с примера ми от преди малко: ТРУДНО но хипотетично - ако 3ма сини кажат не е с хак лилавите какво правят ако не са съгласни ?

Махат/слагат бана. Никой не е казал, че трябва да се съобразяват с мнението на сините или червените, или който и да било. Затова са там, да преценят.

Ако имаш други въпроси относно "Защо съществува екип банове и защо той се занимава с бановете" ги напиши, в противен случай темата ти ще бъде приключена и отнесена в архива.
Последна промяна dzak на 29 Май 2018, 01:34, променена общо 2 пъти
Причина: edit
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за ролята на "сините" в "оплаквания"

Мнениеот MORTAL » 29 Май 2018, 09:30

IA3I написа:Мнение от Skoklev » 27 Яну 2018, 03:45
Последна промяна dzak на 27 Яну 2018, 04:02, променена общо 1 път
Причина: Нямаш право да пишеш в темите с оплаквания.

Пет, 16 Фев 2018 19:59:51 +0000
Добавяне: нови потребители в група Тестови Админи » Skoklev
Когато е писал мнението, не е бил админ, а потребител.


Skoklev написа:Темата е излишна. Забраната е направена тогава поради факта, че съм бил потребител (нямал съм права), а по правилата на сайта трябва да си администратор за да се изказваш по дадено оплакване за бан

Правила на форума:
10. Забранено е на потребители да коментират теми в раздели Оплакване от Модератор или Сървър Администратор и Кандидатури за АДМИНИ. В раздел Оплакване от Модератор или Сървър Администратор имат право да пишат Екип банове и участващите Админ и Потребител, допуска се писането и от друг Администратор, само ако се е запознал с предоставените демота.

Ясно и точно е казано за ролята на сините в оплакванията.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за ролята на "сините" в "оплаквания"

Мнениеот MORTAL » 29 Май 2018, 11:58

Ако проследиш активността на сините във форума, ще видиш, че по-добре няколко лилави да имат задължението да го правят, отколкото повече сини, които не са много форумно активни. Лилавите са за това - гласувано им е доверие, че ще са редовни, активни и ще разглеждат темите които ги засягат като екип.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за ролята на "сините" в "оплаквания"

Мнениеот BeTePuHaP » 29 Май 2018, 12:02

Не съм съгласен с теб и ще кажа защо.. В момента за да станеш сървърен администратор трябва да си на 16 години, да пишеш на кирилица (имам впредвид нещата без които кандидатурата няма да бъде разгледана) и добрите впечатления на екипа като цяло. Приемат ти кандидатурата, минаваш през тест периода и си син. Дотук имаш достъп до модменю и админски форум. Ти предлагаш освен тези разрешения сините да получат достъп до модераторските менюта (ако така се казват въобще :D ) на форума, да променят банлистата и най-вероятно достъп и до друг "по-тесен" админ форум.Хората с такива права трябва да се избират по други критерии.
Не смятам, че е редно толкова много хора да имат толкова свободен достъп до всичко. Не ме разбирайте погрешно, младостта (впедвид минималната възраст на кандидатите) не е порок, но твоето предложение води след себе си много по-фондаментални промени! Това е моята гледна точка и надали някой ще ме убеди в друго по този въпрос.

пп.
Няма перфектна система! (shake)
Последна промяна BeTePuHaP на 29 Май 2018, 12:41, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение за ролята на "сините" в "оплаквания"

Мнениеот Admin » 29 Май 2018, 13:22

Нямам време да чета посланията, но ще отговоря, кратко и ясно.
Прав си за цветовете, но когато ги създадохме имаха достъп до банлистата, естествено е, че няма да има всеки достъп до нея, но след атаките се наложи да я преместя на отделно място което не споделям с никой, по лични причини и така вече те нямат достъп, както казах, не само те а никой друг не знае къде е, от съображения за сигурност.
Твоята идея я обмислям отдавна, споделил съм я със Снайп, но не съм я дообработил. Като дори това ще повлияе и на избора ни на админи или по точно кои ще се задържат като такива и кои ще отпаднат.
Дано съм отговорил на въпроса ти.

п.п. Ако беше ме послушал, сега щеше да си и ти със син цвят.

Темата приключи.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Отхвърлени

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron