Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Ник

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Ник

Мнениеот Fox GG » 20 Сеп 2015, 14:11

Значи обещах да не влизам ,обаче имам проблем с ника . От 5 дена едно лапе ми играе с ника и ми писна ,казах на админите ма те не могат да сядят и постоянно да го махат ,а съм на прага да стигна пак 1000 wina ,ако не го ресните пак сървара де :D ! Ако може нещо да се направи защото не съм за ранга ,ма като е вътре тоя не зачита победите!
Мерси за разбирането
Аватар
Fox GG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Сеп 2015, 14:05
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Ник

Мнениеот Curkata » 20 Сеп 2015, 15:13

Чл. 11. Оплаквания за откраднат никнейм НЕ СЕ ПРИЕМАТ, тъй като никой ник не е твой, докато не го защитиш, а това можете да направите на skype csmegagaming!
:)
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Ник

Мнениеот Fox GG » 20 Сеп 2015, 15:34

Curkata написа:
Чл. 11. Оплаквания за откраднат никнейм НЕ СЕ ПРИЕМАТ, тъй като никой ник не е твой, докато не го защитиш, а това можете да направите на skype csmegagaming!
:)

Мерси Curkata че ме сети ,обаче проблема е че с Люси не сме писали отдавна и не знам да ли ще иска да ми свърши работа ,ако ми напише тука нещо по моята тема мога и да се свържа с него някак си ,че имам проблем със скупе обаче ! Иначе мерси ,че ми препомни правилата (handshake)
Аватар
Fox GG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Сеп 2015, 14:05
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Ник

Мнениеот Admin » 21 Сеп 2015, 08:57

Ник се запазва САМО на играч който играе в сървърите, както видях ти каза, че не влизаш и затова няма как да ти го запазя а и до колкото помня имаш и друга регистрация тук... sik.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Ник

Мнениеот Fox GG » 21 Сеп 2015, 12:05

Admin написа:Ник се запазва САМО на играч който играе в сървърите, както видях ти каза, че не влизаш и затова няма как да ти го запазя а и до колкото помня имаш и друга регистрация тук... sik.

Люси не си разбрал правилно,аз в сърварите ти играя а не влизам тук в сайта защото имам бан по ip от dzak ,а и Ти обещах ако си спомняш че повече няма да влизам в сайта и Те питах дали мога да играя в сърварите Ти каза Ок ,нали така беше? Аз не съм тоя сик четсно ,не го знам тоя кой е . Влезнах само да помоля че има едни лапета ми играят с ника ако може нещо да се направи ,друго не искам . Ако не искаш да помогнеш Ок няма проблем ,аз пак ще си играя Gungame и пак ще направя въпреки всичко още 1000 wina. Ако ще ми помогнеш пиши ми на ЛС.Ако не с здраве си остани. Аз спрях да се занимавам с вас
Това кой мислиш е ? Трети съм по посещаемост съм ,и ако на това му викаш не влизане здравр му кажи ,а за колко хакера съм търсил админи по сърварите май ще съм N1 . Явно не следиш нещата ма както и да е ! Виж:

http://www.gametracker.com/player/Fox/7 ... 161:27016/
http://www.gametracker.com/server_info/ ... 161:27016/
И като не вярваш питай админите си дали не играя ,ако искаш пък ела да поиграем :D
Аватар
Fox GG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Сеп 2015, 14:05
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Ник

Мнениеот Fox GG » 24 Сеп 2015, 16:46

Ъп
Люси чакам 5ден ,писах ти и на лично ,а ти дори не написа няма да стане или ще стане това с моя ник ! Драсни един ред където искаш !
Аватар
Fox GG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Сеп 2015, 14:05
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Ник

Мнениеот Adanos » 24 Сеп 2015, 17:47

Не знам Фокса дали е Сик, Мик и една дузина други никове с които се е регнал в сайта, негова си работа и на модераторите. Искам само да добавя, че специално в ГГ не е спирал да играе и е редовен.
Ако наистина има други които ползват неговия ник, не виждам причина да не си го защити, щом е позволено.
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Ник

Мнениеот Fox GG » 24 Сеп 2015, 20:09

ADANOS мерси че мислиш правилно и казваш самата истина !
Всеки може да ме мисли за който си иска и си го заслужавам заради предишните ми изцепки . Обаче тук може да съм правил гаргара но в сървара ГГ Никога и те много добре знаят .Аз колко съм направил за тоя сървар никой ма никой не направил за него .Най много хакера са банати заради мен ,2/3 от картите аз съм ги дал и т.н Ако не е верно Люси да кажи че лъжа ,а сега само искам да не ми играят с НИКА ! А помня че Люси се хвалеше че на никой не отказвал .ма явно не е отказвал на мишоците който го боготворят .Е аз няма да му клекна ,защото не е достигнал това ниво и той знае кой съм
Както и да е .Не му искам защитата аз го мислих че пич след лафа който направих ме ,ма май си е пълно дърво
Аз ще се оправя сам !
Трийте и махайте тая тъпа тема !
Аватар
Fox GG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 20 Сеп 2015, 14:05
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Ник

Мнениеот dzak » 24 Сеп 2015, 21:20

Както пожелаеш, симпатяго.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта