Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Играчи с непозволени средства !!!

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Играчи с непозволени средства !!!

Мнениеот Petrov* » 13 Ное 2015, 00:39

Искам да се обърна към админите с тази тема, която я пиша заради моето отвръщение към това което сте направили със сървърите. Всеки път, когато влезна в някой сървър, има играчи с непозволени средства ( хак ), или бъдете по редовни и следете за нормалното протичане на играта и удоволствието на играчите, или си оставете правата за други по-млади които имат желание да вършат техните задължения и мераци !!! Да не говоря за deathmach-a, как да има хора като всеки път когато влезна в сървъра има хак. Това е по-три, четири пъти на ден и няма админ... Просто съм изключително разочарован. Разбирам, че всеки си има ангажименти и социален живот но не мисля, че е нужно да пренебрегвате толкова много и вашите отговорности в тези сървъри... Няколко админа засичам в други сървъри пък в мегагаминг не.... Люси спасявай положението и сървърите, в теб ми е надеждата !!! Благодаря Ви за вниманието. Очаквам реакция от екипа :)
Аватар
Petrov*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 40
Регистриран на: 17 Сеп 2010, 11:04
Име в игра: Petrov*
Skype: dani_pk3

Re: Играчи с непозволени средства !!!

Мнениеот dzak » 13 Ное 2015, 01:03

Да очакваме ли скоро кандидатура за админ?
Така с тези писанки, никой няма да ти обърне внимание. Нямаш никакво доказателство за тези думи. Раздела в който си пуснал темата не е правилния такъв.
Резултат е това е заключване и преместване на темата в коша.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта