Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Отказвам се от наградата!

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Отказвам се от наградата!

Мнениеот Fox » 03 Дек 2015, 17:19

Така сега да спрем с детските номера вече!
Аз се казвам Тодор от Пазарджик ,на 43 год. Имам бизнес ,две деца момиче и момче !След като кача и снимката си Мортал може лично да дойде и да провери да ли лъжа !

Играя тая игра още кога беше 1,5 и ми е малко мания ,всеки си има някакво такова хоби!
Защо се държах с вас така ли ,ми първо съм на 43 и не мисля да се подченявам на никой ,не съм го правил никога и не мисля да го правя ,такъв съм си по прерода!
Второ никога не съм приемал на сериозно такива екипи ,после обаче видях че вие сериозно го приемате това и за това ме извинявайте че така се държах ,ма съм много сприхав и по някога избързам с решенията си!
Трето ,аз бях вече админ тука двапа ти ! Единия път ме препоръча King Size и Люси ми даде права без кандидатура ,нали така Люси!
Втория път излъгах заради хора от екипа за това, че ми се направиха на отворени.
Сега мога да стана админ но не искам ,не участвах в турнира с тая цел! Направих го ,за мой кеф и заради Snaip ! И влезнах в отбор в който членовете му като Антонио,Сабаря,Роунд ,без Сад? са ме обиждали и подцянявали най много ,но аз съм играч и човек ,който може да играе с всеки ,ако се говори с мен с уважение ! Хората от отбора разбраха много преди да им каже Мортал че съм Фокс ,че съм аз и нямаха нищо против това ,за което им благодаря и за мен те са големи пичове ,въпреки всичко между нас (bow)
Скрих се тоя път не за права ,а заради малки нещасници които ги поканих да играят от мен и Евала на Say и Marzel ,че се съгласиха но заради тия малки копелета които решиха да ме прекарат ,не им мина номера ,а на против аз ги прекарах :D Затова и два отбора не се явиха ,защото видяха че няма да участвам ,ма не знаят с кой си имат работа :D
Ми това е ,ако някой иска повече инфо за мен да пита ще бъда искрен ,не ми пука вече ! Преди ме беше малко срам че вие сте малки ,а аз съм на 43 и ви бия като тъпани и затова лъжех за годините и кой съм!

И за да има Мир ,Аз се отказвам от наградата ,не искам права!
Е Мортал това вече съм аз :D
http://prikachi.com/images.php?images/567/8496567l.jpg

Като дойдеш в Пазарджик пиши ми на лично!

П.с. Вече няма да правя нови регове ,вече знаете всичко и няма смисъл !
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: Отказвам се от наградата!

Мнениеот dzak » 03 Дек 2015, 18:14

Срещи в www.gepime.com. Темата отива в коша.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта