Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Думата Faster започна да ме дразни !

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Думата Faster започна да ме дразни !

Мнениеот Bate Gosho » 28 Дек 2015, 15:28

Здравейте, на всички Aдмини, Шефове, Капитани първо ще ви пожелая весели празници ,защото това е само игра и явно някои хора влагат много чувства в тази игра !

Веригата ,я знам от доста време регистриран от скоро за да съм с крак с сървърите и новите ,около цялата верига .
Както да е ,Думата Faster ми говори само 1 ,аз съм Дечко които иска да стане Админ пуска безсмислени теми отговаря безсмислено на важни теми .

Първата ми тема беше за предложение за плъгин за resetscore / в Гънгейма и от там започна всичко не можах да намеря темата но намерих важни неща съжалявам ,че пак хвърлям масло в огъня но много започна да ме дразни ...
Та аз нямам време ,от работа да вляза в сайта да погледна ,какво става ( Има си прекалено много Админи и в Гънгейма и в D2) Моля да се вземат някакви мерки

Тема 1 viewtopic.php?f=21&t=8831

Тема 2 /viewtopic.php?f=104&t=3189#p84318
Един различен сървър ! IP - gg.csmegagaming.com:27016
Аватар
Bate Gosho
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Ное 2015, 20:42
Име в игра: Milfara ! :D
Skype: Търси инамери

Re: Думата Faster започна да ме дразни !

Мнениеот Fox » 28 Дек 2015, 17:46

Супер тъпа тема :D
Тъй като ме посочваш мен ,че те подтискам да се развиваш в сървара ОК не си Фастер ,прави каквото искаш ,аз си оправих проблема с теб за турнира и сега не ми пука кой си . Само ще ти кажа че ако пак се опиташ да барнеш сървара Gungame с някоя простотия ,за да трупаш точки няма да ти се размине ,за това не си нито НОГО,Фастер или момчето от Средец. Играй прави си кефа от играта и не пипай сърварите ,ако имаш предложения пиши в сайта на c1.cs и там си редовен играч!
Там имат нужда от промяна ,а не тука !
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: Думата Faster започна да ме дразни !

Мнениеот SNAIP » 28 Дек 2015, 19:21

Не си Faster, просто си новото производно на личността, която стои зад този ти и онзи прякор. Мултиакаунтингът не ти е чужд. Навсякъде го правиш. Има начин, по който те проследявам и естествено няма да го споделя. Пишейки тези редове още се чудя, как е възможно да си толкова дребна душица?! Отговор не желая!
https://gyazo.com/9a48ab168757f7da86f91f0c2dbcfd35
https://gyazo.com/11f22db42bc3bd6f60cf4ca99481c59c
https://gyazo.com/c1200673e524bf5deb7d48c7007dc9b0

Темата отива там, където й е мястото Bate Faster! Весело посрещане на Новата 2016 г. и от мен! Нова година, нов
късмет, нов акаунт, знаеш как става (beer)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта