Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от Report

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от Report

Мнениеот Fox k » 20 Яну 2016, 19:10

Защо получих парнамент наказание от сайта ? За какво ,че ги наричам селяни тия където се псуват като такива ли? Ми да ги беше банал преди това и да им беше им махнал чата с псувните ,който и сега си седи ,браво на теб ! Вместо тях да накажеш ти мен ,браво ве! Искам да ми се махне наказанието на ника Fox ,не съм заслужил за такова наказание ,нито съм псувал ,нито съм злепоставил веригата и сайта с написаното от мен,напротив исках да я защетя от трима простака ,който си позволяват да псуват като Каруцари .Да е то пак ги наричам така както и в чата ,но как да ги наричам "мили потребители ли" и да ги помоля да не псуват ли ,а Репорт? Гледай и мисли преди да се правиш на шеф !?
Последна промяна Report на 20 Яну 2016, 19:37, променена общо 1 път
Причина: Коригирано заглавие!
Аватар
Fox k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2016, 18:59
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Оплакване ит Reoort

Мнениеот Report » 20 Яну 2016, 19:33

Защото ми писна да се разправям и обяснявам. Има Правила и като не се спазват има наказания. Това, че контрола е леко занижен, няма никой наличен в момента за да Ви накаже или просто Ви търпят.
Изображение

I DO NOT TECHNICAL SUPPORT over PM´s

Изображение
Аватар
Report
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 678
Регистриран на: 30 Ное 2010, 17:13
Местоположение: Burton on Trent, United kingdom
Име в игра: *FBI*Russian Federation
Skype: use Viber only

Re: Оплакване от Report

Мнениеот Fox v » 20 Яну 2016, 21:01

Report ма ти верно не мислиш ,не искам да те обиждам ,но преди да се проявиш като Модератор който се вестява в годината я 2-3 и в момента може би не си на кеф и си решил да се проявиш като такъв ли?!
Аз те питам само едно като си толкова стриктен ,а твойте колеги, както Ти ги обвиняваш в не мърливост , защо не изтри тяхния чат ,след като го видя и нищо не предприе ,а чак след това стана супер Модератора , а те се псуват точно като Каруцари?Я виж или това не е нищо за теб ?:

:AntonioMontana: пък твойта прави мн яки свирки
AntonioMontana: я умирай е миндил скапан
preskovsvas: майка ти беше най-голямата смешка която съм виждал


Защо ????

Така ли се справяш по добре от колегите ти ? Пак казвам не съм нападнал никой и не съм ги обидил ,че да получа бан на ника си !!! Искам да ми се премахне банна на ника Fox ! Не че не мога да си направя 100000000.... ника ,когато искам да напиша нещо тука ,но не заслужавам да имам наказание че на теб днес ти е криво нищо! Накажи тия където псуват а не мен ,че Те даже бяха са още активни и без наказание ,а Аз бан !?
Аватар
Fox v
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Яну 2016, 20:45
Име в игра: Fox
Skype: fox

Re: Оплакване от Report

Мнениеот Report » 20 Яну 2016, 21:32

само за да спиш спокойно, ще ти кажа, че и те са баннати. Колкото до теб ти нарушаваш доста Правила, със заобикалянето на бановете. Този ник ще ти го оставя за да прочетат и колегите. Появявам се когато мога, а не когато ми е кеф, но това на теб не ти влиза в задълженията.
Изображение

I DO NOT TECHNICAL SUPPORT over PM´s

Изображение
Аватар
Report
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 678
Регистриран на: 30 Ное 2010, 17:13
Местоположение: Burton on Trent, United kingdom
Име в игра: *FBI*Russian Federation
Skype: use Viber only

Re: Оплакване от Report

Мнениеот Fox v » 20 Яну 2016, 22:18

Ау оспокоих се ,че първо банна мен и после тия където псуват ,ще спя спокойно ,че днес ти се прояви като най можещия Модератор ,а не като колегите ти ,не пресъстващи редовно и затварящи си очите нарочно! Добре че се появи ТИ и реда възтържествува.
Ма си откровен и то бая :D
"Появявам се когато мога "-19. Всеки админ е ДЛЪЖЕН да посещава редовно форума и да се изказва по теми засягащи го лично. Желателно е да се взима участие в темите BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор след като сте изгледали предоставените материали, като изключение правят само Помощник Админите, те нямат право да пишат там.
Това да ти е познато или не си влизъл от както е написано?
Може ше да ме накажеш с предупреждение ,но чак пък с парнамент бан и то за нищо ,май се оля а?
И да ти кажа аз нямам задължения тука ,както ме съветваш и то никакви ,а ти имаш ,прави разлика !
Разбирам те че опитваш да наваксаш пропуснатото за месеци наред ,но с банове от нерви правиш лоша услуга ба себи си и на веригата ,ето ти още един пример и да видя как ше действаш тука сега :

uzurpatorka: Здравейте слаби :D


Това сега какво е и кво правим? Това че е сложил емоикона накрая ,за мен не го оправдава ,ако следвам твойте критерии за наказание ! Тоя потребител е Админ ,влиза в чата и използва епитети и то обидни като думата "слаби " така той подканва хората да почнат да пишат не цензурни работи за него и следва скандал ,ако следваме твоята логика , какво значи трябва да получи Админа ? Бан,бан,бан! Така ли?
Е за това ти казвам че трябва да отсяваш кой вреди с простотията си тука и кой не ! Иначе лесно е така ,влизам кога си искам ,плюя колегите и екипа и почвам наред бан ,че отдавна не съм се правил на Модератор! Не така брато ,"с дълга пишка всеки може да пикае ,ма като ти я вземат бързаш да клекнеш" Мисли първо после ползвай бан листта!
Ако трябва да ме накажеш мен лично ,трябваше да е с предупреждение, а не с бан парнамент ! Седни и прочети чата ,твое е задължението а не мое!
Аватар
Fox v
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Яну 2016, 20:45
Име в игра: Fox
Skype: fox

Re: Оплакване от Report

Мнениеот dzak » 21 Яну 2016, 01:24

Темата ти отива в коша. Да не говорим колко бана от този сайт си заобиколил, а и вероятно отново ще се "тарикатиш". Оставен си по волята само на един човек. Не ти влиза в твоите правомощия да защитаваш тази верига, още повече с такива изрази.
П.П. Селяник вика на селяни селяни (clap). Добра защита на верига, ха-ха.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от Report

Мнениеот MORTAL » 21 Яну 2016, 08:42

До колкото помня, за обиди във форума/чата се слага предупреждение, а чак когато станат три предупреждения се слага бан.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта