Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Грамотността на Fox

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Грамотността на Fox

Мнениеот baretatasum » 21 Яну 2016, 17:07

Ще помоля да не триете темата поне до вечерта за да може повече потребители да я видят.

от Fox k » 20 Яну 2016, 19:10
Защо получих парнамент наказание от сайта ? За какво ,че ги наричам селяни тия където се псуват като такива ли? Ми да ги беше банал преди това и да им беше им махнал чата с псувните ,който и сега си седи ,браво на теб ! Вместо тях да накажеш ти мен ,браво ве! Искам да ми се махне наказанието на ника Fox ,не съм заслужил за такова наказание ,нито съм псувал ,нито съм злепоставил веригата и сайта с написаното от мен,напротив исках да я защетя от трима простака ,който си позволяват да псуват като Каруцари .Да е то пак ги наричам така както и в чата ,но как да ги наричам "мили потребители ли" и да ги помоля да не псуват ли ,а Репорт? Гледай и мисли преди да се правиш на шеф !?


Report ма ти верно не мислиш ,не искам да те обиждам ,но преди да се проявиш като Модератор който се вестява в годината я 2-3 и в момента може би не си на кеф и си решил да се проявиш като такъв ли?!
Аз те питам само едно като си толкова стриктен ,а твойте колеги, както Ти ги обвиняваш в не мърливост , защо не изтри тяхния чат ,след като го видя и нищо не предприе ,а чак след това стана супер Модератора , а те се псуват точно като Каруцари?Я виж или това не е нищо за теб ?:


Ау оспокоих се ,че първо банна мен и после тия където псуват ,ще спя спокойно ,че днес ти се прояви като най можещия Модератор ,а не като колегите ти ,не пресъстващи редовно и затварящи си очите нарочно! Добре че се появи ТИ и реда възтържествува.
Ма си откровен и то бая :D
"Появявам се когато мога "-19. Всеки админ е ДЛЪЖЕН да посещава редовно форума и да се изказва по теми засягащи го лично. Желателно е да се взима участие в темите BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор след като сте изгледали предоставените материали, като изключение правят само Помощник Админите, те нямат право да пишат там.
Това да ти е познато или не си влизъл от както е написано?
Може ше да ме накажеш с предупреждение ,но чак пък с парнамент бан и то за нищо ,май се оля а?
И да ти кажа аз нямам задължения тука ,както ме съветваш и то никакви ,а ти имаш ,прави разлика !
Разбирам те че опитваш да наваксаш пропуснатото за месеци наред ,но с банове от нерви правиш лоша услуга ба себи си и на веригата ,ето ти още един пример и да видя как ше действаш тука сега :

uzurpatorka: Здравейте слаби :D

Това сега какво е и кво правим? Това че е сложил емоикона накрая ,за мен не го оправдава ,ако следвам твойте критерии за наказание ! Тоя потребител е Админ ,влиза в чата и използва епитети и то обидни като думата "слаби " така той подканва хората да почнат да пишат не цензурни работи за него и следва скандал ,ако следваме твоята логика , какво значи трябва да получи Админа ? Бан,бан,бан! Така ли?
Е за това ти казвам че трябва да отсяваш кой вреди с простотията си тука и кой не ! Иначе лесно е така ,влизам кога си искам ,плюя колегите и екипа и почвам наред бан ,че отдавна не съм се правил на Модератор! Не така брато ,"с дълга пишка всеки може да пикае ,ма като ти я вземат бързаш да клекнеш" Мисли първо после ползвай бан листта
Ако трябва да ме накажеш мен лично ,трябваше да е с предупреждение, а не с бан парнамент ! Седни и прочети чата ,твое е задължението а не мое!


Има и още, но не ми се занимава. Обърни внимание, че повечето ти грешки НЕ са неволни, а поради липса на знания, не се заяждам, аз също допускам грешки, но това твоето е отчайващо. По - добре преди да публикуваш мнение проверявай дума по дума с тълковния речник. :) Успех

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

от Fox » 30 Юни 2014, 13:48
Имам 2 молби:
1)Да ми се махне кандидатура за админ ,отказвам се и не желая да съм админ ,подал съм другаде молба и ако ме одобрят няма да мога да си върша работата тука .Просто няма смисъл от нея ! Видях че има нови админи ,което предостатъчно.
2) Моля също така да ми бъде махната регистрацията от сайта ,защото няма да влизам да пиша тука нито да докладвам ,което не значи че няма да играя в сърварите ,просто искам да се освободи ника Fox като регистър в сайта и да използва от някой друг !
Благодаря предварително.


ВЪПРОС: Защо сега искаш да се освободи ника ? Ти няма да го ползваш, другите да му мислят.
Аватар
baretatasum
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 21 Яну 2016, 16:43
Име в игра: -
Skype: -

Re: Грамотността на Fox

Мнениеот Fox v » 21 Яну 2016, 18:11

За писане от телефон и толкова малко елементарни грешки ,съм си за пълно 4 ако ходих на училище ,даже сега ако ходя може и да имам и 5 при тая масова неграмотна младеж! Благодаря за проверката която си ми направил Барета ,обаче знаеш ли как се пише от тел. с дебели пръсти?
За другото ,явно само ти не си разбрал ,че това мое отказване беше с цел да св заблудят хора ,които искаха да ме прецакат за Коледния турнир ,които беше спечелен от нашия отбор! А дано сега всички да прочетат и да спрът да го пишат всеки път ! За това се сетиха само Мортал,Снаип и Люси ,с които се разбрахме и той ми върна ника Fox ,защото ме попита с кой ник искам да съм тука ! Иначе нали знаеш че бан ме не ме плаши ,просто си искам ника това е. Но така става винаги когато стане студено и започват да се появяват Админи ,които я влезнат в годината 2-3 и почват да стават умни и можещи. И като мине студа ела намери Админ за да помогне за наказание ,може само Кунов да намериш другите са само за момента ! Тъпа истина ма реална.
Аватар
Fox v
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Яну 2016, 20:45
Име в игра: Fox
Skype: fox

Re: Грамотността на Fox

Мнениеот dzak » 21 Яну 2016, 18:22

Кой видял - видял. Кое не - да е. Кош.
Ще те помоля да не пускаш повече други теми с очевидни факти или с цел заяждане/провокиране.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron