Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за администратор от Mr.cToP40

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за администратор от Mr.cToP40

Мнениеот Stopiran » 21 Фев 2016, 20:45

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming Mr.cToP40
2. На колко години сте. 15.
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming От много малко към 3,4 часа.
4. От колко време играете ЦС. 8 години.
5. Предишен опит като Админ. Бил съм Админ в CS-BG.Info HideNSeek Blockmaker и Cs-Progaming Jailbreak.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. 2,3 часа на ден минимум.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. CS MegaGaming HideNSeek.
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming Искам да стана Администратор в сървара, защото много често има хора, които нарушават правилата, а няма редовни Админи, които да ги наказват.
9. Скайп за обратна връзка. vesko056
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming 4,5
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ Не съм подавал, защото сървара е нов.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. Знам, че нямам нужните години и 2 месеца от регистрацията, защото сървара е нов и заради него съм се регистрирал.
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да, разбира се.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. http://gametracker.bg/server_info/178.2 ... /Mr.cToP40
Последна промяна Stopiran на 23 Фев 2016, 00:43, променена общо 2 пъти
Наумиш ли си нещо, можеш го.
Аватар
Stopiran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Фев 2016, 18:28
Име в игра: Mr.cToP40
Skype: vesko056

Re: Кандидатура за администратор от Mr.cToP40

Мнениеот s<k sokola » 21 Фев 2016, 20:49

ВАЖНО: Всеки желаещ да е админ, трябва да е регистриран във форума минимум 2 /два/ месеца преди кандидатурата и да е минимум с ранг "Регистрирани потребители".
Потребители с Ранг "Новорегистрирани потребители" не могат да пишат в темата.
Кандидатури не отговарящи на условието не се разглеждат и отиват в коша.
След неодобрена кандидатура, играча може да пусне нова, но не по рано от 2 месеца от отхвърлянето на първата.
s<k sokola
Тестов Админ
Тестов Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 27
Регистриран на: 18 Яну 2012, 16:57
Име в игра: s<k sokola
Skype: Нямам !!

Re: Кандидатура за администратор от Mr.cToP40

Мнениеот SNAIP » 21 Фев 2016, 21:29

Днес присъствах в сървъра под друг ник. Направи ми добро впечатление. Когато влязох с админския си ник, момчето
прояви интерес. Казах му да се регистрира в сайта, да разгледа. Отговори, че е видял изискването за годините и 2-та
месеца от регистрацията, но, както и той е написал - сървъра е нов и админи не влизат в него. Не зная тракера колко
време му отчита, но днес прекара доста време.
Останалото е копи-пейст от написаното от мен в кандидатурата на PENA-та
Бих дал шанс на хора, които имат желанието да се занимават с условието, че правата лесно се дават, но и лесно се отнемат. Сървър, в който има 5-6 админа за по няколко часа всеки ден, това е гаранция за увличането на още хора. Понякога изключенията са наложителни. За това давам своето "За".
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта