Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

До Главния Snaip!

Изображение Форумно кошче

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

До Главния Snaip!

Мнениеот Fox1 » 23 Юни 2016, 02:50

Snaip ,знаеш че те уважавам като играч и само заради теб си нарушавам моята забраната да влизам тука!Да говорихме за турнир ,но нещата се промениха коренно от тогава !Защото вие вече не сте верига ,а сървар за ГГ!ФАКТ!
http://www.gametracker.com/search/?quer ... MegaGaming - Най доброто место от всички сървари е 3046 :)(и то ГГ сървар :D :D :D )
http://www.gametracker.com/search/?query=%09CS1.BG+ Най добро место от всички 730


1 Добре мислиш ,как да тласнеш тая "гробница" CsMegaGaming,но направената оферта от теб която прочетох днес ,направо щях да паднах от смях от нея !!!
Ти искаш да заложиш 50 стотинки срещу 50 000 лв ,горе долу там отиваш !Защо ли казвам това?
Вашата верига от 8 месеца най-малко, не е фактор вече в България по CS 1,6!!! Вие иживявате последни мигове на агония до затварянето на веригата!
Не може да предлагаш вашата верига,която е на едно от последните места в Gametraker ,в която на ден я влезнат 40 човека макс я не (мисля че последно толкова ги броих че имате по посещаемост ,и то в 10 сървара за цял ден) и да искаш да си сложиш банера във верига която в момента е номер 1 по посещаемост :)!? Няма как аз да кажа на собственика на http://www.cs1.bg ,какъв облог предлагаш ,защото това е смешно, ние имаме 14 сървара и горе долу 2000 човека на ден!И дори да събера играчи и да бием да кажем ,тук ли да си сложим банера :D :D :D ????За какво ни е това ,че някой може да влезне и да види ,че верига CS1 номер 1 и има банер тука ли :D ????
Вие имате от крещяща нужда , да си запазите и последните си играчи(вижте си чата ,че вече всеки втори ви го казва и пита ,защо няма тука хора ,а не аз "Хейтъра" :D :D :D ),а не CS1 да си слага тук банера :D !
Не приемлив Залог е това !!!!
2 Мислиш си, че ще се хвана на въдицата и ще уговоря главния да ви направи безплатна реклама ли :) ?Нямам основание да го искам .Много добре следим как вървят веригите в България!И да правим на предпоследната верига в България безплатна реклама си е просто смешно. :D :D :D
3 Та какво мога Аз да ти предложа Snaip при това положение ,просто ела в CS1 и ще станеш бързо администратор ,защото само ти разбираш тук от CS ,аре и ела те и всички останали 20 редовни които сте останали тука ,ела те и вие и не се мъчете да чакате с часове да влезне някой нов,а и не че не играете масово при нас по сърварите :D :D :DБез да исках ги издадох :D Не се крийте то е логично че играете другаде :D
И там ще си правим турнири,тука е вече The End !
Тук вече е ясно ,по 5 човека макс в Дуст 2 ,в другите най -много 4 да се съберат и остана само Gungame ,там поне има 16 редовни!Факт!
4 Sanip едно последно инфо, Аз когато почнах да играя ГГ преди 7 години ,беше в тяхната стара верига ,те я затвориха обаче ,защото си имаха проблеми ,и аз дръпнах доста хора от там тук и направих супер предложения тука за добро ,но сега пак се върнах там ,защото хората имат сплотен колектив,правила,наказания за всеки и най -важното много сървари с много хора :) !
Аз когато се върнах при тях в тракера ГГ им беше на 1400 места след вас ,сега е на 300 само !Ще направя всичко възможно и да ви минем и то май ще е към октомври най- късно,защото нали знаеш ,че каквото предложа се приема и правя сървара за ГГ да стане само за МЕЛЕ!Е това турнир и облог ,кой ГГ ще е в http://www.gametracker.com/

А на другите няма и да им отговарям ,но не спирайте да мечтаете да има турнир ,Snaip да ви го спечели ,да си сложите банера http://www.cs1.bg и хората да дойдат при вас :) Ето Мортал вече прави схемата за турнира :D Люси вече е готов да си заложи и "Панелката" само и само да се напълни пак :D Редбул мечтае да участва и той в турнир и да ме бие :D А глупака dzak даже не е разбрал ,какво си предложил :D :D :D Той си мисли че ще имате турнир и ще участват 10 отбора по 6 човека и се чуди от къде толкова хора :D :D :D пълен полуидиот !Питайте него защо няма хора и админи!


Какво интересно намерих :
На 29 Дек 2014, 18:09 е имало общо 94 посетители наведнъж. (clap) -Само че това е било преди 2 години ,сега ......мъка!Аре Люси гаси че тока е скъп!
Аватар
Fox1
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Юни 2016, 01:29
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: До Главния Snaip!

Мнениеот kamikadze » 23 Юни 2016, 06:46

зимай си комплексите и визирай от тука с твойте жалки сървъри (ЗАПОЧВАШ СЕРИОЗНО ДА МЕ ЯДОСВАШ)
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: До Главния Snaip!

Мнениеот shit happens » 23 Юни 2016, 07:13

Някой продължава всеки ден да следи какво става, въпреки, че не бил влизал... :D
И е омазал гащите, ама много здраво!
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: До Главния Snaip!

Мнениеот MORTAL » 23 Юни 2016, 08:21

3225. CS CS MegaGaming GunGame
3467. CS CS1.BG | GUNGAME MELEE
242 места преди вашия ГГ.
И след като темата е "До Главния Snaip!", що не му писа ЛС, ми се излагаш тука, "във форума в който не влизаш"...
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: До Главния Snaip!

Мнениеот SNAIP » 23 Юни 2016, 12:09

Ако реша някога да организирам мач срещу отбор на друга верига, бил той приятелски или срещу залог, нямам проблем да се свържа директно със собственика на веригата или някой Главен админ и да уговорим условията.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: До Главния Snaip!

Мнениеот dzak » 23 Юни 2016, 13:59

хахахахахаххаххахаххахаххаха. Браво, фокси !
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС


Назад към RecycleBin

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron