Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Проблем с цс 1.6

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Проблем с цс 1.6

Мнениеот Psl » 11 Яну 2024, 20:15

Здравейте,имам следния проблем с играта.Играя с резолюция 800х600,но ми е орязана ,и не е на цял екран до вчера си беше на цял екран.. windows 10 съм.. Не искам да сменям играта със мегата съм и ми е перфектно с нея има ли начин да я пусна на цял екран както си беше?
Аватар
Psl
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Дек 2021, 21:43
Име в игра: Psl
Skype: не ползвам
facebook: не
Twitter: не
google+: не

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Siska » 11 Яну 2024, 21:50

То това е голям проблем , защото всъщност ти трябва да знаеш защо така е станало. Щом е от само себе си, значи нещо все пак трябва да си правил. Инсталирал си друга игра ? Нещо с драйверите ?
Виж в менюто на играта където имаш "Video" - Display Mode да бъде "normal".
Погледни и помисли хубаво какво точно си правил по компютъра.
И имай в предвид , че с тази игра с която играеш ти си много изостанал, защото има надписи, както на екрана, така и на "скореборда", които ти не виждаш и не знаеш, че ги има, а всички други хора, които са с по-нови "едишъни" по света ги имат и ги виждат. И това е най-малкото, което може да се каже по въпроса. И също така трябва да стане ясно, че няма такова нещо на мен ми е перфектно с тази версия, а другите не ме кефят. Няма такова нещо читав "едишън" и не читав "едишън". И т.н. и т.н.
Пиши в дискорда после, ако не намериш никакво решение.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Psl » 11 Яну 2024, 22:00

Там е проблема,че както си играех и ме изхвърли от ЦС-са и до там ... Пробвах с още 2-3 ЦС-са и пак е така,в момента съм с сектор,и пак е така.Пробвах с този GSclient, само там върви на всички ,но някак си ми върви размазано на тази рез.Пробвах всичко изписано в интернет ,не става и не става...youtube изгледах сума ти клипчета как да го оправя но няма оправия..Влизах дори в регистрите,но няма пак същата работа..
Аватар
Psl
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Дек 2021, 21:43
Име в игра: Psl
Skype: не ползвам
facebook: не
Twitter: не
google+: не

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Siska » 11 Яну 2024, 23:25

Препоръчвам да изтриеш с програма от рода на Revo абсолютно всички версии на цс, които имаш. След това пробвай пак с твоята любима. А колкото до новите версии има "steam", има кракнат "steam" и след това имаме и "gs client". Ако нещо не се вижда както трябва със "gs" то проблема най-вероятно идва от настройките за видео. Не си длъжен да купуваш "steam", ако не желаеш и затова има кракнати версии. Хем са с новите опции, хем са "non-steam". Този твой проблем се случва често, но аз лично не знам защо така се получава. Понеже версията на сектора причинява такива проблеми в компютрите на хората, те бяха пуснали в сайта си тема, където е написано как се оправя... Ще продължим да обсъждаме, докато го оправим...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Psl » 12 Яну 2024, 07:27

Всичко в момента съм премахнал с тази програма на рево! Дори съм изчистил всичко от регистрите.Ъпдейтнах драйверите на видеото дори и на монитора.Само със gsclienta ми върви на 800х600 резолюция на цял екран ..Вече не знам как и къде да търся просто какво ли опитах дори в регистрите писах някакви настройки,да може да се оправи пак ,не става.Такова нещо ми се случва за първи път..
Аватар
Psl
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Дек 2021, 21:43
Име в игра: Psl
Skype: не ползвам
facebook: не
Twitter: не
google+: не

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Siska » 12 Яну 2024, 13:53

Пробвай на widescreen тогава, вместо на normal. Също смени няколко пъти на различни резолюции. Когато изтри всичките версии на цс изтри и "gs" нали ? И после пак си я инсталирал или ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Psl » 12 Яну 2024, 14:35

Всичко изтрих и си качих наново мегата. В монета съм на рез. 1280х1024 и е на цял екран,но ,не мога да я накарам да работи на 800х600 на цял екран ..
Аватар
Psl
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Дек 2021, 21:43
Име в игра: Psl
Skype: не ползвам
facebook: не
Twitter: не
google+: не

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Siska » 12 Яну 2024, 14:46

Понеже не влизаш в дискорда не мога да ти помогна с нищо повече. Задавам въпроси, но не получавам баш точен отговор и в крайна сметка не разбрах в какъв ред си направил всичко, което препоръчах. Видях, че си писал в amx-a и се надявам там някои да е имал същия проблем. Аз също имах същия проблем, но при мен се появи след инсталиране на версията на сектора. После много трудно успях да го оправя и доколкото си спомням ставаше въпрос за настройки свързани с видео картата и още нещо май... Пробва ли на widescreen ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот Psl » 12 Яну 2024, 17:56

Забравил съм паролата да дискорд Сиске,затова ,не влизам. Да пробвах всичко,което си ми написала,но без резултат.Ъпдейтнах всички драйвери ,но без резултат ще се примиря явно с голямата рез..


АЙДЕ разрешихме проблемааааа ! Баси как се радвам :D :D

Ако ви се появи следното нещо влизате в следните папки !

В старт менюто пишите regedit ! Търсите папката HKEY_LOCAL_MACHINE цъкате 2пъти сега търсите следната папка ! SYSTEM цъкате пак 2 пъти на нея ! Сега търсите следната папка ControlSet001 давате 1 клик на папката намирате папката Control след като ви излезнат папките търсите следната GraphicDrivers 1 клик на папката след това търсите следващата папка configuration така! Тук излизат 5 папки почвате от първата натискате първата излизат ви 2 нули цъкате 2пъти и ви излизат още 2 нули влизате вътре и търсите следното SCALLING ! Като намерите този надпис ( ако имате такъв проблем ) в момента е с числото 4 вие трябва да го направите на 3 ! Това същото нещо го правите ,и със останалите 4 папки като във всички папки трябва да напишете числото 3 вместо 4 ! това е !
Аватар
Psl
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Дек 2021, 21:43
Име в игра: Psl
Skype: не ползвам
facebook: не
Twitter: не
google+: не

Re: Проблем с цс 1.6

Мнениеот KoKaL » 15 Яну 2024, 18:53

Всичко е много просто - не е активирано скалирането на дисплея.
Решението е елементарно, няма нужда да се ровиш в системния регистър.

За Nvidia:
Изображение

За AMD
Изображение
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL


Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта